5

Gavi na skrzydle...ech. czemu to jemu się robi, to ja nie wiem. Chłop typowo do środka pola na przecinaka..

1

@Vegeta88 ja Miodowe Lata uwielbiam przecież :D także dla mnie to też topka

1

@tomek8756 no oczywiście, że tak. Helenka robi kapitalną robotę tutaj!

2

@misterio ogólnie się przyjęło, że ŚWK dzielimy na 3 okresy. Z Waldkiem, bez Waldka, z Jolasią.

Bez Waldka najlepsze - 10/10
Z Waldkiem - 8/10
Z Jolasią - 2/10. Może 3/10.

2

@Vegeta88 no ja jednak uważam, że biorąc pod uwagę ilość odcinków, ich różnorodność, tematyki poruszane w tychże odcinkach - no to uważam, że jednak ŚWK to jest półkę wyżej.

Jest nawet hipoteza, że nie ma sytuacji, którą nie możnaby przedstawić za pomocą scenki ze ŚWK.

0

@Safrani ale trzeba przyznać, że tak powinien się zachowywać polski poseł. Bronić posłów ze swojego kraju, kiedy są atakowani. Szacun dla Anny

2

Oby Cancelo dzisiaj na skrzydle a Gavi z Pedrim na ŚP.

7



Świat Według Kiepskich to jest moim zdaniem bezdyskusyjnie najlepszy serial komediowy w tym kraju. Być może nawet najlepszy serial bez podziału na styl.
Żaden inny nie przedstawia tak dobrze natury człowieka, natury Polaka, rzeczywistości w Polsce na przełomie lat 90 i 00. Omawianych jest tak dużo wątków, że to jest niebywałe. Wszystko oczywiście w bardzo przyjemnej formie, z pozoru - głupkowatej, w krzywym zwierciadle.

No i te ponadczasowe postaci, nie do zastąpienia. Ferdek, Paździoch, Boczek, Halinka. To jest arcypoziom castingu.

Polsat też podjął najlepszą decyzję ever. Za darmo wrzuca najlepsze odcinki na YT. Zgarnia ogromne profity wizerunkowe z tego tytułu. Do tego same odcinki są oglądane każdorazowo po kilkaset tysięcy wyświetleń. Nagroda dla osoby decyzyjnej, premia solidna i order jakiś.

@Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz @Safrani @JimMorrisonFCB

1

@Kgorecki2500 i to mówi Żydówka w końcu :) też znamienne

2

@Roobo ja na pewno się skuszę i od razu kupię kilka. Po prostu jaram się tym, że w końcu powstało piwo jak dawniej. Prawdziwie jak dawniej, a nie tylko etykieta zmieniona a skład ten sam.

@Safrani wiesz. Tu skład masz raczej prosty. Woda, słód, chmiel, droższe. Reinheitsgebot hehe

Także wątpię, żeby aż taka różnica była. Musiałbyś spróbować i powiedzieć, chociaż wiem, że alko nie pijesz :)

1

@Safrani no a ponoć to piwo smakuje dokładnie tak, jak w latach 90. Specjalna receptura i słynny polski mentor Tomasz z Kopyru zajmował się dopilnowaniem, by tak właśnie było. Solidna goryczka, mocna słodowa podstawa. I tak dzisiaj muszę iść do Biedry, to skoczę zobaczyć, czy może już jest, bo w teorii od jutra ma być, ale to wiemy, jak z tym jest :)

0

@Encore no SGA na moje to jest za Luką i Wembym w tym sezonie. Ale tak. Świetny obrońca.

Może 12-13 nie, ale na pewno mają 2 mocne piątki. Niezależnie od układu, to praktycznie nie ma słabych punktów i nie masz "na kogo grać".
Nie wiem, jak musieliby zagrać przeciwko nim ZDROWI Lakers, by ugrać chociaż 2 mecze.

1

@Zoker to są wdowy. Po prostu dorabiają sobie na czarno, by móc wychować 4 swoich dzieci

3



Jutro szturmujemy Biedronki xD będzie za 5 zł (w ogóle nie ma kaucji na te butelki!) dostępne piwo "jak dawniej" i jaram się xD Ojcu od razu kupię i mi powie, czy tak w latach 80 i 90 piwo smakowało :)

4

@lajcior i przy okazji trzeba mieć szczęście, by nie wykończyła Cię skarbówka, inne urzędy, nieuczciwa konkurencja, czy że nie trafisz na leserów pracowników, którzy pracują tylko po to, by doić cię z kasy ;)

4

@Sinirsey ja co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie był. Tyle ile mitów wokół niego narosło, to jest niebywałe.
Fakt - zdominował kilka sezonów w NBA i to trzeba powiedzieć jasno. Zrewolucjonizował kosza - także prawda. Jednak, to LBJ tyle lat ma tak wielką formę i co by nie mówić - gdyby miał więcej szczęścia do teammatów, to by miał nie 4 a 8 pierścieni i dyskusja by była zamknięta. Taka jest po prostu prawda. Zależy, kto co ceni i tak będzie to oceniał.

0

@SeWo77 tylko wtedy nie wolno mówić ile razy odpadał z Play-offów, albo się do nich nie dostawał. Nie wolno o tym pisać xD

1

@majkiii dla mnie to jest niebywałe, że gość w tym wieku może robić taką różnice. Tym mi właśnie Messiego przypomina. Bo CR7, to umówmy się - od kilku lat zjazd do bazy. A Messi ciągnie dalej zespół. Tak samo jest tutaj. LBJ ciągnie zespół, kiedy trzeba. Perfekcyjnie wpasowuje się do roli, którą ma pełnić.

0

@Criss18Barca i najważniejsze - REGULAMIN PONAD WSZYSTKO

0

@Encore oczywiście, że tak. OKC to są kocury niebywałe. Tak dobrej drużynie w obronie, to ja nie widziałem nigdy. Serio. O ile GSW to byli najlepsi w historii, ale ich dominacja, to były "3".
Tak OKC, to najbardziej dominująca w defensywie drużyna. Mają i pod koszem kim bronić i na obwodzie. Do tego w ataku są bardzo zorganizowani. Perfekcyjny zespół. Jak ktokolwiek urwie im 1-2 mecze w serii, to będzie to dla mnie szok. Zwłaszcza, że Wemby prawdopodobnie wypadł i Portland serio są w stanie to wygrać xD wtedy to OKC autostrada do finałów NBA.

1

@lithotripter no ja kompletnie nie rozumiem polityki GSW. Serio. Idealnie w ich strategie by się wpisywał trade LeBrona do nich xD
No, ale umówmy się. Dużo łatwiej jest LeBronowi zostać w Lakers i razem Luką i Reavesem i wspomnianym jakimś skrzydłowym - walczyć o mistrza

1

@Zoker i płaczące wdowy w kuchni

5




41 lat. Niebywały występ w nocy przeciwko Rockets.
Chłop jest ulepiony z innej gliny.

@takisobiektos @fart @FcPortoFan1999 @Encore

0

@Criss18Barca i powiedz - czy skoki narciarskie i żużel nie są do siebie podobne? XD
Zaraz będzie obowiązkowy junior w kadrze, etc. XD

0

@FcPortoFan1999 a najlepsze jest to, że oni w OKC mieli wybitny skład. Kurde KD i do tego Russell Westbrook i James Harden xD i tam jeszcze paru grajków było xD
I wszyscy takie jełopy mentalne. KD na pierścień tylko dzięki GSW, czyli totalnym dominatorom i pewnie najlepszej drużynie w historii NBA.

1

@lithotripter no jest to kusząca oferta xD

Dlatego ja też twierdzę, że taki LeBron nie zrezygnuje z gry po tym sezonie. Jakbym był Robem Pelinką, to był podszedł i powiedział: "LeBron słuchaj. Mamy możliwość zbudowania na przyszły sezon Contendera wokół Doncica, Reavesa i Ciebie. Ściągniemy naprawdę dobrego skrzydłowego, ale musisz obniżyć pensje do 15 milionów. Jak to zrobisz - mamy przestrzeń. Dalej będzie miał rolę taką, jak w tym sezonie. Będzie zwyczajnie łatwiej Wam to wszystko poukładać. JJ o wszystkim wie i sam uważa, że koszykarz i którym mówię - będzie pasował do zespołu. LeBron! Masz szansę jeszcze na tytuł. W wieku 42 lat!"

LBJ byłby głupi, gdyby się na to nie zdecydował.

1

@Lanosss @FcPortoFan1999 tutaj nie chodzi o to.
LeBron potrafi pociągnąć zespół i być #1 graczem zespołu. On zwyczajnie z Luką i Reavesem jest #3 i ta rola mu odpowiada. Lakers wybornie grali w takim układzie. Nie chodzi przecież o to, by LeBron wyciskał maksa co mecz i prowadził drużynę. Ma być silnym uzupełnieniem i to robił WYBITNIE w tym sezonie. Ma po prostu nową rolę, która powoduje, że mniej energii jest potrzebne i jest w stanie być w formie właśnie na play-off. A prawda jest taka, że cała trójka z Lakers powinna być w tych 3 drużynach NBA na koniec sezonu (Doncić w pierwszej, Reaves i LeBron druga, albo trzecia).

0

@FcPortoFan1999 no tak się to zapewne skończy xD ciekawe tylko gdzie. Albo koniec kariery i szczerze? Na jego miejscu bym to rozważył. Lepszy od LeBrona już nie będzie. Pierścień dzięki GSW ma. Nie jest już raczej w stanie ciągnąć drużyny

0

@Rhaan no nie no. Reaves wraca i to pod koniec tej serii, to jest bardzo dużo.
Do tego Doncić wraca na drugą serię. To jest już potwierdzone akurat i jedynie dyskusja, czy zdąży jeszcze na Rockets, ale na ten moment mówi się, że nie ma takiej możliwości.

Pierwsze dwa mecze z OKC to i tak na przegraną jest gra. W sensie nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi, że tak poukładany zespół jak OKC będzie w stanie u siebie przegrać z Lakersami i to bez Doncica.

0

@Doren01 no raczej jedno i drugie. Skoro w Lakersach Smart i Kennard są w stanie ciągnąć zespół, to znaczy, że to naprawdę ambitna i poukładana drużyna.
LeBron musi jeszcze pociągnąć drużynę w powiedzmy 3-4 meczach. Może 5. Potem wraca Reaves i Doncić.

Lakersi mieli w poprzednim meczu chyba nawet 18 strat xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?