0

@pt9 dorzuć do tych problemów jeszcze rozwój robotyki, jak "Edward Warchocki", gdzie już są bardziej zaawansowane roboty, czy maszyny. Cała produkcja będzie sie opierała za chwilę na robotach

0

@Zoker a czym konkretnie się zajmujesz w tej logistyce? Jakie są takie 3 podstawowe rzeczy, codzienne, które do Ciebie należą? W sensie za co odpowiadasz w firmie

0

@KichuBlaugrana i słuszne są Twoje obawy. Grafików już praktycznie w pełni będzie można zastąpić za 2-3 lata. Może za 5, jeśli dynamika rozwoju nie będzie się aż tak zwiększać, jak teraz.

Skoro dzisiaj już wykoszono juniorów, którzy kodują proste strony? Wdrożenie juniora na odpowiedni poziom, to są 2-3 lata tak naprawdę. Znacznie lepiej zainwestować w mida lub seniora i dać mu narzędzia AI.

Kolejnym krokiem będzie ograniczenie liczby midów, a potem przyjdzie na seniorów.

Do tego dorzuc kryzys na rynku, który jest i zwyczajnie zleceń będzie mniej, a więcej osób, które się biją o te zlecenia ;)

0

@Ryoumen no tylko 100 baniek, by go wyjąć :/ czy ile?

0

@mientusek1407 ale zakładam, że jednak Cancelo, skoro mięśniówka dzisiaj, ewidentnie zakuło mocniej, to nie wykuruje się w 3 dni.
Alternatywa, to Balde. Sorry, ale nie. Chłop jednowymiarowy, bez formy, bez ogrania. Do sprzedaży.
Ewentualnie Pedri wyżej, a Fermin po lewej (LŚP), a Gavi i Frankie na środku.
Już mniejsza. Didaskalia.

0

@norbi77 a ja bym zaryzykował i wyszedł 3-5-2. Bo jak inaczej mamy grać?

Joan - Kounde, Cubarsi, Martin - Roony, Frankie, Pedri, Gavi, ciut wyżej Fermin - Ferran, Lewy. (Czyli takie 3-4-1-2 w sumie)

Ja wiem, że nie czas na eksperymenty, ale nie mamy lewej obrony i obu skrzydeł. Roony nie jest gwarantem, że będziemy w stanie to pociągnąć. Najgorzej, że lewą stroną i tak ataków nie będzie xD jeszcze ten Cancelo jak na złość wypadł.

0

@Encore no teraz ma okazję się wykazać.

0

@Faro to jest w sumie jego jedyny minus. Jeszcze to ustawienie linii obrony rozumiem. Po prostu dzięki temu tak gramy w ataku - tak trzeba. Wykonawcy są zwyczajnie zbyt przeciętni i brakuje lidera defensywy.
Jednak nie pojmuję tego zajeżdżania piłkarzy. To jest to, co ja cały czas piszę tutaj i wielu debatowało długo ze mną. Szkoda, że musi dojść do kontuzji Raphinhi i Yamala, by o tym się przekonać.
Jest ryzyko, że El Clasico bez ich obu będzie. Oby Rapha wrócił chociaż...
Tak czy siak. Nie mamy kompletnie nikogo o podobnej charakterystyce. No jest Roony...no, ale chłop nie dostawał minut. Zamiast mieć jeszcze jednego rasowego skrzydłowego, choćby ze szkółki, który mógłby zastępować regularnie Yamala w 75 minucie, albo raz na jakiś czas cały mecz zagrać, to nie - Yamal 90 minut mecz w mecz.
Oczywiście kontuzja mięśniowa, zmęczeniowa. Typowy uraz.

Bura należy się sroga za to także Deco, że w ogóle nie przygotował zespołu pod to.

A nam nie pozostaje nic innego jak wyjść 3-5-2 z Lewym i Ferranem w ataku. Bo jak inaczej?
Balde i tak gówno da. Nie wiem, jak on to teraz ułoży..

0

@jeonek dalej - Real musi wygrać wszystkie 6 meczów. To raz.
Nawet jeśli będzie remis w el Clasico, to zostaje im 5 pozostałych meczów, by wszystkie wygrać, a my byśmy musieli 3 mecze przegrać lub 2 mecze przegrać i 2 zremisować. Spośród 5 meczów. Tylko jedna wygrana? Wątpię. To się nie wydarzy. Wraca Raphinha przypominam. Wraca też Bernal.

3

Ten mecz tylko pokazał, że jak ważna jest szeroka kadra. Kolejny sezon i znowu wychodzi krótka kołdra. Flick też nikogo niestety młodego nie wprowadza, czego nie można było mówić o Koemanie, czy Xavim. To jest błąd moim zdaniem, ale.."zwycięzców się nie sądzi".

Na moje - potrzebujemy uniwersalnego skrzydłowego, mogącego grać na prawej i lewej stronie. 1 taki piłkarz. Yon Diomande jest takim piłkarzem, ale na moje - nie do wyjęcia. Do tego oczywiście pozostanie Roonego i brak wykupienia Rashforda.
Biorąc pod uwagę intensywność rozgrywek, to że walczymy o tryplet, a także fakt, że tych kontuzji sporo łapiemy w sezonie, to my potrzebujemy tych 26-28 zawodników, a nie 24, jak teraz. Przychodzi co do czego, a my nie mamy boków obrony, skrzydeł i środka napadu. I to też nie jest tak, że kontuzjowanych jest 10 piłkarzy. Mamy źle zbilansowany zespół i tyle.

0

@Marcelinho132 ale co Ty porównujesz? Zupełnie inna sytuacja.
Inna też była przewaga Arsenalu. City miało zaległe mecze, bodaj nawet dwa w pewnym momencie i była iluzja sporej przewagi.
Ostatnie 5 meczów to 11 do 9 w zdobytych punktach. 10 meczów? 24 do 20 dla City. Przypomnę - był bezpośredni pojedynek między nimi.
Mają 5 meczów do końca. My 6. Jesteśmy w nieporównywalnie lepszej sytuacji

0

@regatta52 Roony dobrze gra. Ale na lewym skrzydle, to totalnie nikogo nie mamy jakościowego.

1

@novy1899 zostały nam 2 mecze u siebie i 4 wyjazdy. U siebie mamy komplet zwycięstw. Raczej mała szansa, że przegramy wszystko do końca. 9 pkt w 6 meczach, to nie wiem, co by się musiało wydarzyć, byśmy to przewalili

5

Pyrrusowe zwycięstwo. Tracimy Cancelo i Yamala...o tyle dobrze, że liga praktycznie już wygrana..9 pkt i tylko 6 meczów do końca.

0

@Tigermaus oby się mylił. Może tylko naciągnięcie..

0

@Nazio_87 a wiesz to skąd?

0

Rashford xD
Nie wyczymie dzisiaj.

0

Lewy i Frankie za Ferrana i Olmo. Pedri wtedy wyżej niech idzie na "10"

3

Nie no. Jakim cudem tutaj był spalony? Jakiś żart?

6

Roony jest super. Mega wierzę w tego chłopaka. Oby pozostał u nas.

0

@Janas11224 jakiś kibic zawału dostał, albo coś takiego. Jeszcze nie podali co konkretnie

0

@Pablozeusz no na moje to tutaj za szybko nie wznowią. Powinien przerwać mecz i wznowić, jak się uspokoi

2

Jeszcze jakiś kibic kontuzjowany..
Przeklęty dzień

0

Oby tylko naciągnięcie. Klasyk za 2 tygodnie.

1

I kontuzja. No xD po prostu

1

Ewidentny karny

1

@tbas dokładnie. Fermin to typowa "10". Już tam mogliby dać tego Roonego

0

Wyczuwam po przerwie od razu Fermina i Lewego. Totalnie nic w ataku nie funkcjonuje. Gavi na środek na cito musi być przesunięty

5

Gavi na skrzydle...ech. czemu to jemu się robi, to ja nie wiem. Chłop typowo do środka pola na przecinaka..

1

@Vegeta88 ja Miodowe Lata uwielbiam przecież :D także dla mnie to też topka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?