michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dziękuję dobranoc hehehe
No to co?
Campeeoooooneeees?? :)
1
Casado za Olmo powinien wejść teraz.
2
Pedri! Piękne zagranie! magiczne zagranie. Szkoda, że Fermin nie podał do Lewego
1
@Katalończyk 99 szczerze? Jak dzisiaj wygramy (oby!) to lepiej by na ławce siedział, ale nie wchodził.
0
@BulaKG na razie West Ham prowadzi, a oni remis z tragicznymi Wilkami
0
Rashford piłkarzem konkretów HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
0
Bardzo dobre zmiany Flicka. Przynajmniej na papierze
1
No i na moje Olmo tu faulował. Po nogach to odebrał. Niemniej. Kolejna sytuacja! Super. Wykorzystać szybko coś na 2:0
0
@karci0 no nie. Szybciej nogę wsunął ten z Getafe
1
@norbi77 btw - mecz się otworzył trochę. No i już mieliśmy dwie sytuacje groźne
0
@norbi77 tak. Dokładnie.
A swoją drogą - co sądzisz byśmy przeszli na 3-2-4-1?
W sensie: Martin, Cubarsi, Kounde - Gavi, Pedri - Cancelo, Fermin, Olmo, Roony - Lewy?
Czytaj - Cancelo trochę wyżej, Fermin bardziej na środek, Roonego trochę cofnąć.
Co sądzisz?
1
@norbi77 nie pierwszy raz - początek meczu i Olmo który się pogubił? Mógł do Roonego lub Lewego zagrać.
Później Roony miał hektary przestrzeni w polu karnym i walnął 10 metrów obok bramki. Cancelo też na lewej stronie stwarzał przestrzeń. Trochę tego było, JAK NA GETAFE!! Bo obiektywnie to dużo przestrzeni dzisiaj nie ma :)
1
@norbi77 to prawda. Ja się z tym zgadzam, ale też trzeba się dostosować! Popełniliśmy sporo błędnych wyborów, gdzie w tym Olmo królował.
Czemu tak mało gramy na Lewego? W takim meczu aż się o to prosi. A tak? To wiadomo - to nie Camp Nou. Nie da się grać tak finezyjnie
1
@macio_944 myślę, że nic. Nasza natura. Aczkolwiek konstruktywna krytyka się należała naszym :) Indywidualności zrobiły nam różnice.
Mówię. Musimy mądrzej grać, podejmować lepsze decyzje, bo z tym mamy problem. Cancelo i Pedri naprawdę super na ten moment. Fermin się przebudził. Za mało też Lewego wykorzystujemy. Zwłaszcza w takim meczu Z TAKIM przeciwnikiem
11
Pedri. Boże chroń go za wszelką cenę! Co za podanie!!
0
@norbi77 o właśnie tak, jak teraz strzelili bramkę. Da się? Da!
0
@norbi77 no normalnie, a jak mają grać? Juz nie przesadzajmy.
1
@macio_944 wilcze doły, jak w średniowieczu
3
Co ci komentatorzy? XD jaka lewa kostka? Hahaha xD
Chłop się za prawą nogę trzyma, a ci, że lewa kostka xD
4
No i jeszcze tego brakowało! Maldini kontuzja.
0
Getafe Getafem, ale zupełnie szczerze, to nasi totalnie nic nie grają. Może poza paroma zawodnikami jak Pedri, Cancelo. Piłki się im odbijają jak od sęków, niedokładnie zagrywają, podejmują złe decyzje. Olmo to jest kwintesencja podejmowania złych decyzji. Kounde to samo. Roony coś próbuje, ale słabo w ataku. Niedokładnie. Fermin i Gavi to biegają głupio.
Muszą coś zmienić, bo tak się nie da wygrać meczu.
0
Aj Roony! To była setka!
1
@DonAndresFCB Mitrut?...
0
@Piotrek1993 dzięki :)
1
No po 30 minutach trzeba powiedzieć jasno - Kounde do zmiany.
Chyba zaryzykowałbym i Ferrana lub Rashforda wpuścił za niego już w przerwie.
Francuz ma żółtą + totalnie bezproduktywny w ataku jest. Psuje wszystko.
No i byśmy zagrali na 2 "10", 2 skrzydłowych i Lewego. Tak to widzę.
1
@Luciano99 no tak. To też prawda xD
1
Swoją drogą nie kojarzę za bardzo tego sędziego. Prowadził już nasze mecze?
0
Swoją drogą. Panowie. Jak wielu z nas twierdzi, że Atletico gra topornie, defensywie, agresywnie, to to i tak jest pikuś przy tym, co uprawia Bordalas ze swoim Getafe xD
0
Sędzia już ślepy jest.
0
@Piotrek1993 zupełnie go nie widać na murawie