0

Gdzie napisałem że jest wychowankiem? Gdzie napisałem w ogóle o wychowankach? Pisałem o zawodnikach Barcy B, nie o wychowankach

2

Nigdzie nie napisałem że chce stawiać na wychowanków. Napisałem że mieliśmy zawodników o tej charakterystyce w drugiej drużynie i Pep włączył ich do pierwszego składu. Ernesto ma jedynie Arnaiza który pół sezonu się leczył i Ruiza który dopiero wszedł do Barcy B więc na dwie opcje albo postawić na któregoś z nich albo poszukać takiego piłkarza na rynku.

0

To zależy jaką taktykę chciałby Ernesto. Jeśli mamy grać 4-2-3-1 jak końcówkę tamtego sezonu z Cou Dembele i Messi w roli ofensywnych pomocników to nie ma tu miejsca ani dla Thiago ani Pjanica biorąc pod uwagę że Busi i Ivan są nie do ruszenia a ma przyjść Arthur i jest Paulinho. Wolałbym żeby sprowadzili Martiala który może zagrać zarówno na obu skrzydłach jak i Środku ataku za Suareza bo w tej chwili nie mamy zmiennika na skrzydło

3

Potrzeba rozgrywającego a Rabiot to taki b2b. Wolałbym Thiago

3

Tak mnie naszło na przemyślenia, zawsze za złotych czasów Pepa mieliśmy na ławce jako zmienników do ataku zawodników z Barcy B, Pedro, Jeffren, Bojan, Cuenca, Tello. Byli to zawodnicy którzy wchodząc w końcówce spotkań robili dużo wiatru, szybcy piłkarze na zmęczonych bocznych obrońców. W tej chwili jedynym zmiennikiem do ataku jest Paco całą karierę był typową 9, zawodnik niezwykle skuteczny ale bez tego błysku, myślę że dużo więcej dałby drużynie Arnaiz, swoją przebojowością i szybkością. Dlatego mimo całej sympatii dla Paco chciałbym żeby jego miejsce zajął właśnie Arnaiz, Abel Ruiz lub jakiś zawodnik pokroju np Martiala

0

Nie były trzy zmiany

1

To że Messi nie ma miejsca to jedno, ale gdybym był na jego miejscu to biegał bym w pressingu jak wściekły pies skoro zostało 15min a on cały mecz przestał

0

Moim zdaniem trochę źle ustawiony na boisku, gdy gra Giroud to Antoś musi z konieczności grać bliżej prawej strony, gdyby na prawej grał Dembele a Grizi na 10 zamiast pogby lub Matuidiego dałby dużo wiecej

4

O ile Lucas na lewej obronie gra całkiem fajnie, pewnie w defensywie i o dziwo daje radę w ofensywie tak ten prawy obrońca to jakieś całkowite nieporozumienie, nie rozumiem dlaczego nie gra tam Sibide. Gość na tle reszty składu Francuzów wygląda jak totalny amator już drugi mecz z rzędu

2

Szkoda że Hatem odszedł do PSG, strasznie zatrzymał sobie kariere

1

Messi ma 3 to i Luis musi, nie będzie somsiad więcej gowniakow posiadał

4

Sędziował mecz xd

1

Chyba Modric jeszcze strzelił

0

Issa Diop oficjalnie w West Hamie, tym samym klub. Londynu rezygnuje z Marlona

2

On powiedział że z drugiej strony różne bije Ashley Cole czy mi się wydaje xd

42

Rudy zdecydowanie

3

Serio zarząd widząc grę Suareza od roku nie zastanawia się na kupnie napastnika? Martial jest do wyciągnięcia w rozsądnych pieniądzach...

0

Szejk będzie wolał sprzedać Draxlera, Di Marie, Pastore, Krychowiaka, Trappa, Kurzawę niż jednego z dwójki Neymar/Mbappe. Myślę że z transferu dwóch pierwszych PSG uzyska ponad 100mln

0

Guaita, lub ogólnie jakiś Hiszpan na przyzwoitym poziomie do 10mln.. drugi bramkarz jest nam potrzebny na kilka spotkań w roku, szczególnie że zaraz nawet w pucharze mają zlikwidować dwumecze więc zaraz się okaże że drugi GK będzie bronił 6 spotkań jeśli dojdziemy do finału oczywiscie

0

Dodam jeszcze że Sibide jest bliski opuszczenia Monaco, interesuje się nim min Atletico i Juve, transfer może wynieść 30-40mln euro. Niesamowite, a najlepsze jest to że oni wciąż mają kim grać, chociaż szkoda bo zamiast rywalizować z PSG o mistrza przez te wietrzenie szatni ciężko im będzie zajac drugie miejsce..

0

Chyba Monaco a nie Atleti :D

0

Dobrze że nie poszedł do Anglii, z Romy będzie można go wyciągnąć

0

Jak on ma 13 lat to ja jestem niezłą baletnicą

0

Wprowadzany ale nie widzę go w finale LM czy el Clasico jako podstawowy napastnik

0

Żaden z nich nie jest gotowy żeby wskoczyć w buty Suareza nawet za rok. Trzeba ich powoli wprowadzać żeby nie powtórzyć sytuacji Bojana gdzie Guardiola chciał oprzeć grę w drugiej połowie sezonu na 19latku. Nie każdy jest Messim czym Mbappe a w Barcy presją jest ogromna więc jeśli Luis odejdzie za te dwa sezony powinniśmy kupić ograna 9 i powoli wprowadzać młodych

0

Na TVP Sport leci powtórka meczu Brazylii, ta współpraca Cou i Firmino to coś pięknego, chciałbym żeby za rok czy dwa Brazylijczyk był następcą Suareza, pasuje idealnie do profilu Barcy ale wyciągnąć go z Live będzie mega ciężko

1

Płoty, Radja to wojownik Romy, podkreślał że nie odejdzie do innego włoskiego klubu bo Romę ma w sercu, myślę że wyląduje w jakiej Chelsea ale nie za 30mln.. bliżej 50

6

Gdyby udało się ściągnąć Antka, Thiago, Arthura i ŚO sprzedając cały ten szrot z Vidalem i Andre na czele to jarałbym się niesamowicie. Już bym biletów na mecz szukał

7

Jorginho świetny piłkarz, mimo wszystko wole Thiago

0

A może Hiszpana doświadczonego w lidze? Np Guaita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?