3

Niby zaraz mistrzostwa na które czekam z niecierpliwością ale jeszcze bardziej jara mnie nowy sezon chociaż ten się nie skończył, dojdzie Grizi, Cou i Dembele będą lepiej zgrani, niech tylko Andre Vidal Paco znajdą się je nowe kluby i będę szczęśliwy jeszcze bardziej

0

Dodam jeszcze że naprawdę nie oszczędzaliśmy, bilety na mecz za 90 euro jeden a zaczynały się od 50, zwiedzanie płatnych miejsc i Camp Nou experiences to też bardzo duży koszt..

1

Na 6 nocy że zwiedzaniem miasta noclegiem w hostelu z własnym pokojem i łazienką, przelotem, biletem na mecz dla dwóch osób i jedzeniem w knajpkach a nie kanapkach wyszło mnie i moją dziewczynę ok 4500 z tymze duża część tej kwoty pochłonął nocleg bo można było znaleźć tańszy i jedzenie, myślę że spokojnie można było zredukować tą kwotę do 4 tys więc po ok 2 tys na głowę za 6 dni w Barcelonie

1

Szymański mógłby jechać, ma ogromny talent i doświadczenie z tego mundialu zaowocuje na kolejnej imprezie, zamiast niego skreślilbym Peszko. Kownackiej też daje radę, od biedy może zagrać na skrzydle a tam mamy największe braki

0

Beka, sezon bez porażki mówili..

0

Myślę że duża część tych graczy jak Paco Gomes Vidal moze digne odejdzie latam więc ceny mogą się trochę pozmieniać ogólnie 150mln dla takiego klubu jak Barca to grosze

2

Jak dam Eriksen będzie kosztował że 120.. Tottenham nie sprzedaje swoich zawodników za grosze patrz Bale Modric czy odrzucane ogromne oferty za Kane

37

Nie da się, zawodnicy tacy jak Coutinho Eriksen czy Isco są świetni ale to nigdy nie będzie poziom Iniesty, u niego poziom magii wykracza poza skalę

0

Tak, zaczął świetnie, skończył jeszcze lepiej a przez pryzmat całego meczu był bardzo widoczny chociaż w paru sytuacjach zbyt często szukał Leo

0

Gdy nie zawyżone ceny biletów lotniczych w dniach meczowych to byłbym na kilku w sezonie a tak..

0

W marcu byłem na meczu z Bilbao, całe szczęście że wpuścił Andrzeja, nie wiem czy bym sobie zobaczyl gdyby nie grał w tym meczu, w przyszłym sezonie też pojadę ale Andrzeja już nie będzie

46

Andrzej bez takich bo łza w oku się kręci :(

1

Ma ktoś gifa z tej piętki dembele?

0

Ma ktoś stream Legia Wisła?

0

Typowy pomocnik do ligi angielskiej, tak byłby niezły, nie trzeba być nonstop pod grą a to największa wada Andre

1

Miałeś trudne dzieciństwo? Wiesz jaka jest różnica niech byle tylko a oby? Jeśli nie to zajrzyj do słownika

0

Real rezerwami, Sevilla walczy o LE, w tej chwili punt straty do getafe i jeden mecz mniej, ja bym nie ryzykował bo Sevilla będzie gryźć trawę

1

Ależ się cieszę na dzisiejszy mecz, oby zagrał Dembele i okrasił swój występ brameczką

0

Brać jego, de Ligta i kluiverta póki nie kosztują po 80mln.. czasem oglądam Ajax ze względu na nich i są niesamowici

5

Zbyszek i Zbigniew to to samo, ale Luis i Denis juz nie

1

No spoko ale kto ma być zmiennikiem? Alenia to jedno a reszta? Denis ma poziom na ligę hiszpańską i nie płacze o minuty, idealny zmiennik szczególnie że pewnie odejdzie Andre, ktoś z ogórkami grać musi i sam Alenia nie wystarczy, musi być ktoś bardziej doświadczony, ktoś kto prezentuje poziom top 6 ligi mimo że u nas sziedzi na ławce

2

Mats
Semedo Pique Mina Alba
Rakieta Busi
Dembele Messi Coutinho
Suarez

0

Zapomniałem jeszcze o vidalu... Za niego 10mln też można wyciągnąć

0

Gomes 25 mln, Paco 25, Rafinha 30, digne 25, deulofeu 20, za Sampera, Munira i Douglasa też 10 można wyrwać, do tego Arda za drobniaki i mamy 140 mln, Denisa bym zostawił bo to dobry rezerwowy, z ławki daje sporo jakości i nie płacze o minuty. Niepewna jest też przyszłość Jaspera ale jeśli holender zostanie to przyjście Antka, Arthura i De Ligta zamykają kadrę włączając do tego Alenie. Problem tylko jak sprzedać tyłu zawodników.. nie pamiętam okienka żeby udało się sprzedać 4 piłkarzy a tu jest 8 na wylocie

0

I ten teledysk how do you want it bez cenzury xd

0

Hit em up. Ale ghetto gospel czy all eyez on me też sztos

0

Zależy ile chce podróżować, jeśli codziennie będzie używać to masz racje, w innym wypadku t10 to najlepsza opcja.. przejazd w jedną stronę za 1 euro z możliwością przesiadki, ceny jak w Warszawie

0

Na La rambli nic nie kupuj, normalne ceny zaczynają się kilometr od niej, jeśli lubisz owoce morza to polecam, zawsze mają świeże, a paella to poezja! Do tego nie bój się policji, funkcjonuje zupełnie inaczej niż u nas, ja pytałem się o drogę policjantów trzymając otwarte piwo w ręku i chwilę wcześniej przechodząc na czerwonym świetle i zamiast wlepić mi mandat to wytłumaczyli drogę, tam jeśli jesteś spokojny to prawo nie funkcjonuje tak jak u nas.. żyje się z dnia na dzień i to jest piękne, zazdroszczę, zaproś mnie na weekend :D

0

Bilet t10 do podróży najlepszy, pytaj tubylców gdzie warto iść na szame itd, mam kilka poleconych miejsc które są świetne na obiad i na drinka wieczorem niestety wszystko naniesione na papierowa mapę, jeśli chcesz adresy napisz priv to jutro ogarnę, do tego zakupy rob w consumie, najtańszy market a i jakość mają spoko bo to chyba ichniejsza sieć.

0

Pewnie nie dogadali się co do szczegółów, tak czy owak odejdzie do Chin bo to rynek na którym sprzedaje najwięcej win

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?