messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie Inter wykupi Rafe za 35mln? Jeśli tak to będzie mega zastrzyk gotówki i jeśli faktycznie może odejść Denis, Paco, Andre, Vidal (dwóch z nich) plus kasa za deulofeu to transfer Grizmanna może wyjść na zero...
0
Może nie ma tam pereł jak thiago ale dalej są zawodnicy do oszlifowania jak alenia czy cucurella
1
Ja zawsze kupuje bilet na lot piątkowy i po prostu zostaje na weekend wylatujac w poniedziałek.. tak jest bezpiecznie a jeden dzień urlopu zawsze dostaniesz
0
Na słabszych rywali jest Oriol, na lepszych jest Ivan i w alternatywie Samper lub Arthur
7
To co się dzieje z BvB na przestrzeni ostatnich sezonów to masakra.. Od klubu który grał w finale LM do zwykłego europejskiego przeciętniaka
0
Fekir chyba kontuzja bo w klubie też nie gra
0
Lucho by do nich pasował, on potrafi ustawić zawodników a taktycznie PSG to i tak samograj więc wiele by się nie zmieniło
1
Liverpool ma taką obronę że sam Messi ich porobi
20
Semedo pod koniec wjecahl jak dzik w paśnik
26
Złoto. Ten człowiek co chwilę sam się ora w wywiadach
9
Oby został jeszcze chociaż dwa sezony!
0
Drugi najlepszy po Messim to duet Rakieta i Busi, zaraz za nimi Dembele i Umtiti moim zdaniem
7
Najlepszy taktyk od czasów Pepa
2
Cała drużyna zagrała bardzo dobrze ale ja skupiłem się dziś na trzech zawodnikach:
Dembele znów bardzo dobre spotkanie, mega użyteczny w ofensywie a w defensywie zaskoczył chyba wszystkich, widać że mu zależało i oby trener to docenił i zaczął dawać mu szansę w ważnych meczach.
Paulinho kolejny raz pokazał że dużo wiecej daje drużynie wchodząc z ławki niż grając od początku, osobiście wolałbym żeby grał w każdym meczu po 25-30 minut niż co drugi mecz od początku. Taki Keita z dawnych lat, taktycznie świetny.
Andre - widać że gość trochę odżył po tym jak wyrzucił z siebie to wszystko, dodatkowo czując wsparcie Camp Nou dał bardzo dobra zmianę, nie wiem czemu ale wciąż widzę w nim potencjał, on nie będzie nigdy Iniesta czy Rakietą ale wciąż może być solidnym zawodnikiem do środka pola, czy w Barcy czy poza nią
0
A więc iniesta
0
Iniesta czy dembele
0
Ależ akcja Leo i to wykończenie Dembele K L I N I C Z N E!
2
Łokieć piętą.....
0
Dembele się znacznie poprawił jeśli chodzi o ustawianie w obronie i ataku pozycyjnym
0
W tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań
0
Jeśli nawet dostaniesz bilety przed samym meczem to będą one mocno przetrzepane, albo drogie sektory albo te najtańsze na samym szczycie. Druga sprawa że jeśli idziesz z kimś na mecz to zapomnij że usiądziecie obok siebie, zostają same pojedyńcze bilety
0
Przed ostatnim meczem w sezonie? Zapomnij. Bilety przed samym meczem są tańsze jeśli jest mało chętnych, na ostatni mecz ligowy raczej biletów na 3 dni przed w ogóle nie będzie. Najtaniej masz teraz prosto od klubu na fcbarcelona.com, nie kupuj od pośredników bo doliczają swoją prowizje
0
W piątek wylatuje na tydzień do Barcelony, oczywiście bilety na mecz z Bilbao już kupione, jest ktoś to był już w mieście i na meczu i może udzielić jakiś dobrych rad? Jest coś co może mnie zaskoczyć?
1
Denis i Paco dalej są warci po 30mln, myślę że gdyby grali to realne byłoby wyciągnięcie takiej kasy. Za vidala też 15mln może wpaść..
Przypomnę tylko że przed sezonem Napoli ponoć złożyło ofertę 35mln za Denisa, zarówno Barca jak i sam piłkarz odrzucili ta ofertę
0
Dalej żałuję że go sprzedali, on i thiago byłoby bajecznie... Chociaz z tej dwójki zawsze wolałem thiago
0
Abel to będzie kot!
0
Za tydzień będę na camp nou i właśnie zdałem sobie sprawę że nie zagra Suarez... Jak żyć?
1
Jak Dembele?
0
Gdzie jest w ogóle Lech?
2
Włosi i Holandia. Oh wait...
Tak poważnie to jest mi to obojętne pod warunkiem że Polska wyjdzie z grupy i znów pokaże się z dobrej strony. Powtórkę z Euro w naszym wykonaniu biorę w ciemno