2

Bramka w 50% na konto Coutinho za świetne przejęcie i wyprowadzenie kontry, podanie Paco trochę przypadkowe ale szczęście sprzyja lepszym

0

Paco zupełnie odcięty od podań..

0

Denis ma dobre technikę ale w odróżnieniu od iniesty nie wie kiedy oddać piłkę..

11

Widać że dembele większość swojej kariery juniorskiej grał za napastnikiem bo piłkę posłać potrafi świetnie jak na skrzydłowego

0

Z Once de Gala Ernesto zostało trzech zawodników.. zobaczymy jak to się skończy

0

Jestem kibicem City od 1962 xd

8

Ile ja bym dał żeby znów zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej i ten ofensywny styl a nie 4-4-2 i grę na utrzymanie wyniku..

0

Za 30mln bym ci oddał, jest świetnym zmiennikiem ale zbyt maly daje w ofensywie, mamy w szkółce dwóch dobrych lewych obrońców, chociaż moim marzeniem jest powrót Grimaldo, idealna alternatywa dla Alby

1

Nagle Messi zaczął biegać, wcześnie

5

Teraz to tego dembele sobie możesz w d*** wsadzić kurła

1

Odpadniemy, tak grając bramka wisi w powietrzu

0

Jak za Roberto zaraz nie wejdzie Dembele to się wkurze...

8

4-4-2 z wolnymi Iniesta i Roberto nie ma sensu.. nie mamy kim szarpnąć do przodu prócz Leo

0

Proponuję Panie Valverde więcej pomocników

0

Bo BlauGrana He He He

0

Tak, bez reprezentacji

16

Minuty
Benzema 2500 - Suarez 3900
Ronaldo 3100 - Messi 3900
Modric 2600 - iniesta 2400
Kross 2800 - Ivan 3700
Casemiro 3200 - Busi 3600
Isco 2500 - Paulinho 2300
Carvajal 3000 - Roberto 3200
Marcelo 2900 - Alba 3400
Ramos 3000 - Pique 3400
Varane 3100 - Umtiti 3100

Biorąc pod uwagę najczęściej grających zaownikow to u nas pierwsza dziesiątka ma ponad 4000 więcej minut a real grał jeszcze Superpuchar Europy i Klubowe MŚ! To jest skandal

2

Może Messi albo own goal coś strzeli bo na suareza nie ma co liczyć

0

Da ktoś na priv linka gdzie nie ma pixeli zamiast meczu?

0

Sergio nie zastąpi ale przy takim wyniku nie można ryzykować urazu busiego

1

Mam wykupione Eleven za 15 zł / msc a ligę mistrzów najczesciej na zagranicznych stronach jak rojadirecta

1

Muniain wraca po 193 dniach i strzela bramkę! Super, zawsze lubiłem tego zawodnika jak i całe Bilbao, bez niego skrzydła u Basków nie wyglądały tak samo..

2

Dembele się rozkręca, statystki może nie powalają bo ma chyba 5 asyst i 1 bramkę ale biorąc pod uwagę że zmienił klub, ligę, miał poważna kontuzje i nie rozegrał nawet 10spotkan od pierwszych minut to nie jest źle, mam nadzieję że zagra z Roma

0

Czyli jutro 4-4-2 z Iniesta, Busquetsem/Gomesem, Paulinho i Rakieta. Tak niestety obstawiam

0

Powinien odpocząć, Paulinho i Rakieta dadzą radę szczególnie że wynik jest korzystny

0

Sprzedałbym za dobrą cenę a pieniądze przeznaczył na powrót Grimaldo, bardziej ofensywny, wychowanek, profil Alby.

2

Wciąż młody gracz z dużym talentem, za mniej niż 25 bym nie sprzedawał

0

Suarez jest ewidentnie zajechany, zero motoryki, nie każdy jest Cristiano czy Messim żeby w wieku 31 lat grać każdy mecz po 90minut dlatego jeśli jeszcze raz ktoś napisze że Griezmann nie jest potrzebny to odeśle go do tego meczu gdzie Luis w 40minucie snuje się po boisku.

2

Wolny dla kolarova... Mam źle przeczucia

4

Brawo Semedo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?