messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bramka w 50% na konto Coutinho za świetne przejęcie i wyprowadzenie kontry, podanie Paco trochę przypadkowe ale szczęście sprzyja lepszym
0
Paco zupełnie odcięty od podań..
0
Denis ma dobre technikę ale w odróżnieniu od iniesty nie wie kiedy oddać piłkę..
11
Widać że dembele większość swojej kariery juniorskiej grał za napastnikiem bo piłkę posłać potrafi świetnie jak na skrzydłowego
0
Z Once de Gala Ernesto zostało trzech zawodników.. zobaczymy jak to się skończy
0
Jestem kibicem City od 1962 xd
8
Ile ja bym dał żeby znów zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej i ten ofensywny styl a nie 4-4-2 i grę na utrzymanie wyniku..
0
Za 30mln bym ci oddał, jest świetnym zmiennikiem ale zbyt maly daje w ofensywie, mamy w szkółce dwóch dobrych lewych obrońców, chociaż moim marzeniem jest powrót Grimaldo, idealna alternatywa dla Alby
1
Nagle Messi zaczął biegać, wcześnie
5
Teraz to tego dembele sobie możesz w d*** wsadzić kurła
1
Odpadniemy, tak grając bramka wisi w powietrzu
0
Jak za Roberto zaraz nie wejdzie Dembele to się wkurze...
8
4-4-2 z wolnymi Iniesta i Roberto nie ma sensu.. nie mamy kim szarpnąć do przodu prócz Leo
0
Proponuję Panie Valverde więcej pomocników
0
Bo BlauGrana He He He
0
Tak, bez reprezentacji
16
Minuty
Benzema 2500 - Suarez 3900
Ronaldo 3100 - Messi 3900
Modric 2600 - iniesta 2400
Kross 2800 - Ivan 3700
Casemiro 3200 - Busi 3600
Isco 2500 - Paulinho 2300
Carvajal 3000 - Roberto 3200
Marcelo 2900 - Alba 3400
Ramos 3000 - Pique 3400
Varane 3100 - Umtiti 3100
Biorąc pod uwagę najczęściej grających zaownikow to u nas pierwsza dziesiątka ma ponad 4000 więcej minut a real grał jeszcze Superpuchar Europy i Klubowe MŚ! To jest skandal
2
Może Messi albo own goal coś strzeli bo na suareza nie ma co liczyć
0
Da ktoś na priv linka gdzie nie ma pixeli zamiast meczu?
0
Sergio nie zastąpi ale przy takim wyniku nie można ryzykować urazu busiego
1
Mam wykupione Eleven za 15 zł / msc a ligę mistrzów najczesciej na zagranicznych stronach jak rojadirecta
1
Muniain wraca po 193 dniach i strzela bramkę! Super, zawsze lubiłem tego zawodnika jak i całe Bilbao, bez niego skrzydła u Basków nie wyglądały tak samo..
2
Dembele się rozkręca, statystki może nie powalają bo ma chyba 5 asyst i 1 bramkę ale biorąc pod uwagę że zmienił klub, ligę, miał poważna kontuzje i nie rozegrał nawet 10spotkan od pierwszych minut to nie jest źle, mam nadzieję że zagra z Roma
0
Czyli jutro 4-4-2 z Iniesta, Busquetsem/Gomesem, Paulinho i Rakieta. Tak niestety obstawiam
0
Powinien odpocząć, Paulinho i Rakieta dadzą radę szczególnie że wynik jest korzystny
0
Sprzedałbym za dobrą cenę a pieniądze przeznaczył na powrót Grimaldo, bardziej ofensywny, wychowanek, profil Alby.
2
Wciąż młody gracz z dużym talentem, za mniej niż 25 bym nie sprzedawał
0
Suarez jest ewidentnie zajechany, zero motoryki, nie każdy jest Cristiano czy Messim żeby w wieku 31 lat grać każdy mecz po 90minut dlatego jeśli jeszcze raz ktoś napisze że Griezmann nie jest potrzebny to odeśle go do tego meczu gdzie Luis w 40minucie snuje się po boisku.
2
Wolny dla kolarova... Mam źle przeczucia
4
Brawo Semedo!