0

Akurat City ma wywalone na pieniądze, dla nich liczą się puchary których do tej pory nie mają zbyt wiele

2

Musi wejść dembele żeby rozciągnąć grę, w ataku gramy 2 na 4.. Alba i prawa stron mało ofensywnie a Roma w obronie pewnie przed swoją bramka

0

Może że względu na to że Alenia jest już praktycznie zawodnikiem pierwszego składu, najczęściej trenuje z drużyną itp. Inaczej tego zrozumieć nie umiem ale fakt, dziwne bo powinien być zdecydowanie w tym rankingu (według mnie na pierwszym miejscu)

2

Dość przeciętniaków. Ten klub zapomniał jaka ma szkółkę... Ogólnie jestem zdania że powinniśmy skupiać się jedynie na piłkarzach z absolutnego topu zamiast ściągania 5 przeciętniaków jak Gomes czy Digne, uzupełnić skład można spokojnie zawodnikami ze szkółki, taki Grimaldo i Rafinha nie graliby gorzej niż wyżej wymieniona dwójka a zostałoby w kieszeni jakieś 60mln euro...

0

Ogólnie dałbym Simonsa na 3 miejscu, jeśli będzie tak się rozwijał dalej to wreszcie Xavi doczeka się swojego następcy.. do tego gdyby młody mial na koszulce swoje imię... Miazga

1

Jak myślicie Iniesta zostanie na kolejny sezon? Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony pewnie chciałby zostac, z drugiej wie że po przybyciu Coutinho i ewentualnym transferze Grizmanna jego udział znacznie spadnie a sam Andrzej jest piłkarzem który nie chciałby blokować czasu młodym. Mimo wszystko mam nadzieję że zostanie, odejście Puyola i Xaviego było smutne ale odejscie bladej twarzy dla mnie osobiście będzie nie do zniesienia... Moj ulubiony piłkarz ever

0

Dla mnie Francja i Brazylia, piękno tkwi w prostocie

17

Za parę miesięcy to już będzie po mundialu

1

Jak lewy będzie tak grał w realu to można powiedzieć zamienił stryjek siekierę na kijek xd

13

Flashscore.com polecam i nie musisz się nikogo prosić. Albo apka na telefon.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak zagrał dziś dembele?

0

Jeśli digne odejdzie to brać Grimaldo! Wychowanek, ma ciąg na bramkę jak Alba, młody, do wyjścia za +-30 baniek.

0

De Ligt spoko, zamiast vermy można kupić lub kupić i wypożyczyć na rok. Natomiast frank de Jong to już inna historia, bardzo chciałbym tego zawodnika ale biorąc pod uwagę przyjęcie Grizmanna i prawdopodobne granie 4/2/3/1 mamy dwa miejsca dla środkowych pomocników a w kadrze zapewne zostaną busi, Ivan, paulinho, gomes, Arthur, Alenia, może Iniesta...

1

Pierwsza dwójkę widziałbym z pocałowaniem ręki,

0

Jeśli odejdzie iniesta to Messi, Busquets, Pique, Ivan/Roberto. Tak bym to widział

2

No i git, teraz Grizmann a za rok ktoś do środka pomocy plus stoper. Pamiętajmy że prawdopodobnie duży zastrzyk gotówki otrzymamy że sprzedaży zawodników

32

Jak jako nastolatek strzelał 18 czy 19 bramek w drugiej lidze hiszpańskiej to też tak pisałeś? Talent gość ma, ale głowa nie idzie w parze

4

Anglia jest dla niego, tam wystarczy szybkość i jako taka technika by być niezłym zawodnikiem. W Hiszpanii jest dużo mniej miejsca i jednak trochę częściej trzeba myśleć, grać kombinacyjnie, to nie jest liga dla Deulofeu

0

Spokojnie jest w stanie grać w każdym meczu po 60 min, a jeśli co drugi czy co trzeci usiądzie na ławce to krzywda mu się nie stanie. W najważniejszych meczach grał i tak będzie bo nie ma drugiego takiego zawodnika na świecie

0

Rayo zawsze grało fajna piłkę za czasów Paco. To taka drużyna jak dziś Betis, woleli przegrać 6-2 niż 1-0

2

Jest kilka ładnych oczek przewagi, zaraz wraca Arnaiz, nie widzę innej możliwości niż utrzymanie

0

Jak myślicie Inter wykupi Rafe za 35mln? Jeśli tak to będzie mega zastrzyk gotówki i jeśli faktycznie może odejść Denis, Paco, Andre, Vidal (dwóch z nich) plus kasa za deulofeu to transfer Grizmanna może wyjść na zero...

0

Może nie ma tam pereł jak thiago ale dalej są zawodnicy do oszlifowania jak alenia czy cucurella

1

Ja zawsze kupuje bilet na lot piątkowy i po prostu zostaje na weekend wylatujac w poniedziałek.. tak jest bezpiecznie a jeden dzień urlopu zawsze dostaniesz

0

Na słabszych rywali jest Oriol, na lepszych jest Ivan i w alternatywie Samper lub Arthur

7

To co się dzieje z BvB na przestrzeni ostatnich sezonów to masakra.. Od klubu który grał w finale LM do zwykłego europejskiego przeciętniaka

0

Fekir chyba kontuzja bo w klubie też nie gra

0

Lucho by do nich pasował, on potrafi ustawić zawodników a taktycznie PSG to i tak samograj więc wiele by się nie zmieniło

1

Liverpool ma taką obronę że sam Messi ich porobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?