messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Płoty, Radja to wojownik Romy, podkreślał że nie odejdzie do innego włoskiego klubu bo Romę ma w sercu, myślę że wyląduje w jakiej Chelsea ale nie za 30mln.. bliżej 50
6
Gdyby udało się ściągnąć Antka, Thiago, Arthura i ŚO sprzedając cały ten szrot z Vidalem i Andre na czele to jarałbym się niesamowicie. Już bym biletów na mecz szukał
7
Jorginho świetny piłkarz, mimo wszystko wole Thiago
0
A może Hiszpana doświadczonego w lidze? Np Guaita
0
Były jakieś plotki dziś lub wczoraj o ewentualnym transferze Thiago?
0
Fejk?
0
Czy jeśli Fred przez ten wślizg Casemiro nie pojedzie na mundial to Arthur ma szansę go zastąpić czy po ogłoszeniu listy już nie można jej zmienić?
4
Wincyj lewych obrońców, wincyj, a na prawej gra zawodnik kupiony bądź środkowy pomocnik xd
0
Za lautaro dali 20mln kilka dni temu a teraz nagle nie mają na Rafe który obok Icardiego i Skriniara był ich najlepszym zawodnikiem w drugiej połowie sezonu? Olać ich dla zasady, 20-25 baniek to zapłaci co drugi klub z Anglii
14
Cantere? Pep dawaj na pierwszego trenera, po doświadczeniach zebranych w Anglii i Niemczech dojrzał trenerski, nie trzyma się jednego schematu gry. Mógłby w przyszłości być naszym Fergusonem..
0
Czego się spodziewasz po amerykańcach? Moja siostra pracowała przez 3 miesiące w stanach, po powrocie zaprosiła dwie koleżanki, niby mądre dziewczyny po dobrych szkołach z solidną praca a w kwietniu na lotnisku były ubrane w kożuchy i szaliki zimowe, myślały że u nas jak na Syberii będzie na minusie...
0
Za ofertę ponad 35mln bym go sprzedał i kupił doświadczonego bramkarza do 10mln. On i tak gra jedynie w pucharze
1
Mogę się mylić ale wydaje mi się że nigga to obraźliwe stwierdzenie a nigger już nie, kiedyś oglądałem jakiś dokument na temat sportowców z Afryki w języku angielskim z napisami i stosowano tam określenia nigger
1
Murzyn to murzyn, co innego nazwać kogoś czarnuchem czy żółtkiem, to już rasizm. Natomiast homoseksualizm nigdy nie był dla mnie chorobą tak samo jak np leworęczność
0
Za SMS dostaną grubo ponad 100mln więc myślę że 25 za Andre można od nich wyciągnąć
0
Dokładnie, jeśli na boisku ma być razem Eriksen i Cou to kosztem Dembele bo muszą być Rakitic i Busi od czarnej roboty, mimo wszystko wole Griezmanna który może wnieść więcej świeżości do gry i odciążyć Leo i Luisa z bramkami plus Thiago który może grać obok Busiego zamiast Rakiety niż Eriksena który połowę asyst zalicza z dośrodkowań a dryblingów na mecz ma mniej niż Roberto.
2
Niby tak, ale Eriksen gra albo na lewej pomocy albo za napastnikiem, to piłkarz który ma dogrywać ostatnie podania a nie rozgrywać akcje, od tego ma w klubie dembele i diera, on praktycznie nie ma zadań defensywnych i nie jest tak często przy piłce jak Thiago, Duńczyk ma średnia celnych podań na mecz na poziomie 75%, to gość który mógłby zastąpić Cou ale nie rozgrywającego...
3
Przecież Eriksen gra albo na lewej pomocy albo za plecami Kane, czyli na pozycji Iniesty właśnie xd
1
Genialny transfer
0
Myślę że i tak uzyskamy ok 15mln, wilki mają sporo kasy a był ich jednym z najlepszych zawodników w drugiej połowie sezonu.
2
Inter nie ma teraz 35mln na Rafe? Nie ma problemu, rozłożyć im płatność na 3 raty i tyle
0
Ja je nienawidzę.
22
Piszesz lolverpool jak ostatni ..... Gimbus i wymagasz że ktoś Ci odpisze na poważnie? Chcesz zacząć dyskusje na poziomie to zacznij od siebie
0
Nie rozumiem po co ściągali Minę skoro Marlon tak dobrze się zapowiadał, na czwartego stopera byłby idealny
1
Moim zdaniem po DDG to drugi najlepszy bramkarz, niesamowity progres
0
Icardi też nie jest idealny.. czasem mam wrażenie że nie potrafi grać pod presją, niby strzela bramkę za bramką w lidze ale jak przyjdzie jakiś ważniejszy mecz patrz ostatni z Lazio to poza karnym Psuje wszystko.. ale fakt zasłużył na mundial, kosztem jakiegoś pomocnika
1
Zgadzam się, jest dobry, ale takich jak on już było wielu. Barca zapewnia mu ciągły rozwój, jak chce iść za marną kasą (jak na tak przyszłościowego piłkarza) do deszowej i brzydkiej jak jesień Anglii to niech idzie.
7
Trochę śmieszy mnie krytyka dembele, gość ma lepszy stosunek bramek i asyst do minut na boisku niż Asensio Isco i Coutinho a niektórzy powiedzą że jest niewypałem ze względu na pecha z długą kontuzją, gdyby grał cały sezon spokojnie by uzbierał te 10 bramek a jeśli chodzi o asysty to myślę że byłby najlepszy w lidze wyprzedzając Leo
0
W wieku 24lat to on niech się na karierze skupi...
0
Fake. Tyle to ma lato który był piłkarzem.