1

Płoty, Radja to wojownik Romy, podkreślał że nie odejdzie do innego włoskiego klubu bo Romę ma w sercu, myślę że wyląduje w jakiej Chelsea ale nie za 30mln.. bliżej 50

6

Gdyby udało się ściągnąć Antka, Thiago, Arthura i ŚO sprzedając cały ten szrot z Vidalem i Andre na czele to jarałbym się niesamowicie. Już bym biletów na mecz szukał

7

Jorginho świetny piłkarz, mimo wszystko wole Thiago

0

A może Hiszpana doświadczonego w lidze? Np Guaita

0

Były jakieś plotki dziś lub wczoraj o ewentualnym transferze Thiago?

0

Fejk?

0

Czy jeśli Fred przez ten wślizg Casemiro nie pojedzie na mundial to Arthur ma szansę go zastąpić czy po ogłoszeniu listy już nie można jej zmienić?

4

Wincyj lewych obrońców, wincyj, a na prawej gra zawodnik kupiony bądź środkowy pomocnik xd

0

Za lautaro dali 20mln kilka dni temu a teraz nagle nie mają na Rafe który obok Icardiego i Skriniara był ich najlepszym zawodnikiem w drugiej połowie sezonu? Olać ich dla zasady, 20-25 baniek to zapłaci co drugi klub z Anglii

14

Cantere? Pep dawaj na pierwszego trenera, po doświadczeniach zebranych w Anglii i Niemczech dojrzał trenerski, nie trzyma się jednego schematu gry. Mógłby w przyszłości być naszym Fergusonem..

0

Czego się spodziewasz po amerykańcach? Moja siostra pracowała przez 3 miesiące w stanach, po powrocie zaprosiła dwie koleżanki, niby mądre dziewczyny po dobrych szkołach z solidną praca a w kwietniu na lotnisku były ubrane w kożuchy i szaliki zimowe, myślały że u nas jak na Syberii będzie na minusie...

0

Za ofertę ponad 35mln bym go sprzedał i kupił doświadczonego bramkarza do 10mln. On i tak gra jedynie w pucharze

1

Mogę się mylić ale wydaje mi się że nigga to obraźliwe stwierdzenie a nigger już nie, kiedyś oglądałem jakiś dokument na temat sportowców z Afryki w języku angielskim z napisami i stosowano tam określenia nigger

1

Murzyn to murzyn, co innego nazwać kogoś czarnuchem czy żółtkiem, to już rasizm. Natomiast homoseksualizm nigdy nie był dla mnie chorobą tak samo jak np leworęczność

0

Za SMS dostaną grubo ponad 100mln więc myślę że 25 za Andre można od nich wyciągnąć

0

Dokładnie, jeśli na boisku ma być razem Eriksen i Cou to kosztem Dembele bo muszą być Rakitic i Busi od czarnej roboty, mimo wszystko wole Griezmanna który może wnieść więcej świeżości do gry i odciążyć Leo i Luisa z bramkami plus Thiago który może grać obok Busiego zamiast Rakiety niż Eriksena który połowę asyst zalicza z dośrodkowań a dryblingów na mecz ma mniej niż Roberto.

2

Niby tak, ale Eriksen gra albo na lewej pomocy albo za napastnikiem, to piłkarz który ma dogrywać ostatnie podania a nie rozgrywać akcje, od tego ma w klubie dembele i diera, on praktycznie nie ma zadań defensywnych i nie jest tak często przy piłce jak Thiago, Duńczyk ma średnia celnych podań na mecz na poziomie 75%, to gość który mógłby zastąpić Cou ale nie rozgrywającego...

3

Przecież Eriksen gra albo na lewej pomocy albo za plecami Kane, czyli na pozycji Iniesty właśnie xd

1

Genialny transfer

0

Myślę że i tak uzyskamy ok 15mln, wilki mają sporo kasy a był ich jednym z najlepszych zawodników w drugiej połowie sezonu.

2

Inter nie ma teraz 35mln na Rafe? Nie ma problemu, rozłożyć im płatność na 3 raty i tyle

0

Ja je nienawidzę.

22

Piszesz lolverpool jak ostatni ..... Gimbus i wymagasz że ktoś Ci odpisze na poważnie? Chcesz zacząć dyskusje na poziomie to zacznij od siebie

0

Nie rozumiem po co ściągali Minę skoro Marlon tak dobrze się zapowiadał, na czwartego stopera byłby idealny

1

Moim zdaniem po DDG to drugi najlepszy bramkarz, niesamowity progres

0

Icardi też nie jest idealny.. czasem mam wrażenie że nie potrafi grać pod presją, niby strzela bramkę za bramką w lidze ale jak przyjdzie jakiś ważniejszy mecz patrz ostatni z Lazio to poza karnym Psuje wszystko.. ale fakt zasłużył na mundial, kosztem jakiegoś pomocnika

1

Zgadzam się, jest dobry, ale takich jak on już było wielu. Barca zapewnia mu ciągły rozwój, jak chce iść za marną kasą (jak na tak przyszłościowego piłkarza) do deszowej i brzydkiej jak jesień Anglii to niech idzie.

7

Trochę śmieszy mnie krytyka dembele, gość ma lepszy stosunek bramek i asyst do minut na boisku niż Asensio Isco i Coutinho a niektórzy powiedzą że jest niewypałem ze względu na pecha z długą kontuzją, gdyby grał cały sezon spokojnie by uzbierał te 10 bramek a jeśli chodzi o asysty to myślę że byłby najlepszy w lidze wyprzedzając Leo

0

W wieku 24lat to on niech się na karierze skupi...

0

Fake. Tyle to ma lato który był piłkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?