0

Za darmo nie przyjdzie, standardem jest że za podpis zawodnik otrzymuje premie która jest "dodawana" do wypłaty. Dlatego przez pierwszy rok Ramsey ma zarabiać 400tys funtów tygodniowo. 200-250 tys funtów to właśnie ta premia za podpis czy dostanie ok 10-15mln. W przypadku Rabiota niezależnie gdzie trafi będzie tak samo, te kilkanaście milionów za podpis trzeba będzie wybulic

0

Na lewej obronie bardzo dobrze, szczególnie w ofensywie. W defensywie ma jeszcze braki.

1

Nie widzę dla niego miejsca, mimo że jest za darmo do wzięcia to pewnie chciałby premie za podpis i niemałą pensję a jego minuty mógłby dostać Alenia i Puig

0

Widziałem Upgrade Lo Celso czy innych zawodników np Sociedad

0

Serio EA nie dało Winter Upgrade Dembele ani Albie?

0

Też mi się tak wydaje, ale zupełnie inny styl niż Ajax, mniej grają piłką ale ich kontry z szybkim Depayem i Traore to miazga, do tego ta lewa noga Fekira która potrafi strzelić z każdego miejsca. Jeśli nie zdobędziemy kontroli nad meczem to będzie ciężko

3

Warto zerknąć na Lyon, co prawda nie gra Mendy, Depay i Ndombele czyli cała lewą strona ale reszta zawodników na 99% wystąpi z nami. Fajna mają ekipke. Jak się nie wyprzedadzą w lato mogą napsuć krwi PSG w kolejnym sezonie. Pomoc Ndombele, Aouar i ofensywny Fekir wygląda świetnie tak samo jak atak Depay, Dembele i Traore. A na zmianie jeszcze Tousart czy Cornet. Masa talentów w tym Lyonie. Niesamowicie silna kadra, tacy zawodnicy jak Ndombele, Fekir, Aouar, Mendy czy Depay mogliby zaistnieć w każdym zespole, jak nie w pierwszym składzie to jako "superzmiennicy"

2

Gra tak że w tym miesiącu zgarnął nagrodę dla zawodnika miesiąca bundesligi

31

Chciałbym Dembele i Malcoma po bokach i Cou w pomocy. Niech Leo jeszcze odpocznie, z Boatengiem też bym zaryzykował bo Luis potrzebuje świeżości. Z Cou, Malcomem i Dembele i tak powinniśmy mieć odpowiednią jakość z przodu.

3

Ponoć Real zaklepał Miltao, 5 miesięcy z rzędu najlepszy obrońca ligi portugalskiej, mam nadzieję że odpowiemy De Ligtem, jeśli nie zostaniemy w tyle jeśli chodzi o zastępstwo Pique (Ramosa w Realu)

0

Hmm ciekawe czy z opaską kapitana Interu kryje się coś więcej, może oznacza to odejście Icardiego już latem? Negocjuje z klubem już bardzo długo nową umowę ale konkretów jak nie było tak nie ma. Kilka klubów na świecie jest w stanie zapłacić te 110mln za niego.

0

No i co z tego? Nie zmienia to faktu że Inter popełnił błąd i to duży, bo Zaniolo już teraz jest warty ogromne pieniądze a to dopiero jego początek, za Radje nie dostaliby w tej chwili nawet tego co zapłacili. Nie zapominajmy też i Rafinhi, zamiast Radji byłby Rafa który dawał im dużo większą jakość niż Belg, a i Zaniolo by został, więc wygląda to bardzo słabo.

0

Wymienić młody talent i zrezygnować z zawodnika który ciągnął im każdą akcję w drugiej połowie sezonu na nieobliczalnego 30 latka z głową przedszkolaka. Hmm. Co mogło pójść nie tak?

0

Mogli mieć Zaniolo i Rafę w pomocy to woleli Radje, brawo Inter!

0

Zaniolo X2! Gość w tym sezonie jest niesamowity

0

Rafa to dobry zawodnik ale wątpię że dostaniemy za niego więcej niż te 15-20mln ze względu na kontuzje i krótką umowę. Szkoda że Inter nie wykupił go bo widać było że sam piłkarz świetnie czuł się w Mediolanie, dyrygował całą pomocą a Barca mogła dostać niezłe pieniadze. Uważam, że Inter miałby z niego więcej pożytku niż z Naingollana

0

Podzielam twoje zdanie co do potencjału tamtych zawodników i tych którzy przewijają się w plotkach. Nie chciałem robić jeszcze większej ściany tekstu bo i tak mało kto to przeczyta. Każdy z zawodników świetnie pasuje głównie dlatego, że obecnie na tych pozycjach grają zawodnicy o bardzo zbliżonym profilu, Jovic i Suarez(w formie) to napastnicy kompletni - oczywiście zachowując odpowiednie proporcje - silni, szybcy, dobrzy technicznie. Mendy daje dużo więcej w ofensywie niż Digne, w Lyonie grywa często na wahadle gdzie robi naprawdę dużo zamieszania, wydaje się świetnym zmiennikiem dla Alby z potencjałem nawet na pierwszy skład w przyszłości. O De Ligtcie i De Jongu nie ma co pisać bo to zawodnicy których zna już chyba każdy.

1

By na stałe awansować do pierwszego zespołu trzeba chociaż dostawać szansę sezon wcześniej i ją wykorzystać. Myślisz że nagle Miranda, Puig czy Oriol dostaną bilet do pierwszej drużyny mimo że nie Ernesto nie daje im grać nawet ogonów z dołem tabeli w tym sezonie? Nie sądzę, Alenia przed awansem chociaż grywał trochę w pierwszej druzynie i dopiero sezon później dostał bilet. Myślę że z nimi jest podobnie, jeszcze jeden sezon spędzą w rezerwach dostając kolejny sezon przygotowawczy z pierwszą drużyną plus kilka szans do wykorzystania i wtedy możliwe, że ktoś awansuje

4

Jeśli Cię stać brałbym S9. Miałem go chwilę w ręku, fajna zabawka

2

Robienie takiej ankiety dzień bo meczu w którym Barca zagrała bardzo słabo nie ma sensu, nastrój LR jest taki jak wyniki tej ankiety

2

Plotki o Mendym, Joviciu, De Ligdzie bardzo mi się podobają. Letnie okienko może być podobne do tego sprzed kilku lat gdzie też ściągnięto Digne, Gomesa, Paco. Chociaz Ci zawodnicy którzy teraz przewijają się w plotkach sprawiają wrażenie jakby bardziej pasowali do Barcy.

MATS/Jasper
Semedo/Roberto - Pique/De Ligt - Umtiti/Lenglet - Alba/Mendy
Busi/ De Jong
Ivan (?)/Vidal Arthur/Alenia
Messi/Malcom(?) - Luis/Jovic - Dembele/Cou

Bardzo mocna kadra, ciekawi mnie też przyszłość Ivana i Malcoma. Ten drugi pewnie odejdzie, z Ivanem zapewne będzie telenowela i dużo będzie zależeć od samego zawodnika i ofert jakie dostanie. Tak czy inaczej finansowo wzmocnienie tych trzech pozycji jest bardzo realne biorąc pod uwagę jeszcze potężny zastrzyk gotówki z transferu Gomesa, możliwego transferu Rafy, Denisa, Malcoma i Ivana

2

Rozumiem słabsza dyspozycje, każdej drużynie się to zdarza. Ale tak nudnej Barcy nie widziałem od 16-17 lat. Barca Taty Martino byla przy tej ofensywną maszyną

4

Taka różnica że Guardiola miałby jaja rzucić wszystko do ataku a nie bronić 0-0

46

Malcom idź szukać szczęścia gdzie indziej, pięknie nagrodził go za dobry występ, Ernesto wie jak podbudować morale rezerwowych

14

Skoro Cou gra słabo to ja grę Suareza nie ma słów

1

Malcom za Ivana i 4-2-3-1.. 1pkt dziś to jak porażka, musimy utrzymać 8pkt przewagi

0

Vidal słabo. Mam wrażenie że dużo więcej daje wchodząc z ławki, szczerze wolę żeby wchodził w każdym meczu w 70min niż raz na jakiś czas grał od początku

0

Dawaj Dembele bo wyczuwam remis

1

Raul Garcia strasznie surowy technicznie zawodnik, ale serca do gry starczyłoby dla 5 zawodników

0

Pomijając że gra piłką znów się nie klei to indywidualnie również katastrofa. 40minuta a Barca ma 2 udane dryblingi. 1 Cou i 1 Ivana, nawet Leo na 0. To jak oni chcą stwarzać przewagę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?