3

Kolejny rok z Ernesto na ławce będzie bardzo ciężki... Szczerze wolałbym żeby odpadli z LM i przegrali ligę ale żeby przyszedł trener skrojony pod Barce

0

Hahaha nie, proszę, nie........

0

Trener budź się ten mecz jest do wygrania! Wystarczy zmienić kalekę na kogoś kto potrafi chociaż podać

7

Takiego Semedo chce oglądać zawsze

4

Moja "matka" nie zarabia 10 mln euro rocznie i nie macha łapami jak sama spali kotleta

0

Erni to nie ma sensu.. daj Cou albo Malcoma za niego

0

Pierwsze 30 minut to popis gry Marcelo i Pique, obaj świetni dziś

0

Fajny doping dają kibice Lyonu

0

Różnica jest taka że Lyon z niczego oddał dwa nieźle strzały (jeden świetny) a Barca z dobrych sytuacji nic nie ugrała

0

Co trzeba przyznać Ernesto, to Alba pod jego wodzą stał się tak kreatywny że z powodzeniem może zagrać zarówno w obronie, na skrzydle, jak i w środku pola, te szybkie podania i płaskie wrzutki klasa sama w sobie

0

Przy tej kontrze ewidentnie było widać że w Barcy nie ma prawej strony.

1

Zauważyłem że jeśli nie ma Arthura albo Cou w pomocy to nie ma gry z pierwszej piłki, każdy inny pomocnik musi przyjąć przed podaniem, znów gramy za wolno

4

Bilbao 1-0! Po puchary Athletic, mimo ich stylu gry zawsze będzie im kibicował ze względu na tradycję tego klubu. I Inakiego Williamsa :D

0

Nie jest gotowy do gry, co prawda jest na ławce ale chyba jego wejście to ostateczność.

0

Płoty, za tego zawodnika trzeba zapłacić tyle co za Arthura więc nie sądzę że nasz zarząd poważnie myśli i sprowadzeniu go

20

Ale ja ten Betis lubię i szanuje
- mają kibiców którzy zapełniają stadion nieważne z kim by grali
- stawiają na ofensywnych zawodników i miłą dla oka grę
- nie boją się stawiać na młodych
- robią ostatnio świetne transfery
Przypominają trochę Barce sprzed 10 lat zachowując oczywiście proporcje jakości. Fajna paka się tam tworzy. Guardado i Joaquin przeżywają druga młodość, Lo Celso i Carvalho stają się gwiazdami nie tylko w Sevilli ale i całej ligi, tacy zawodnicy jak Bartra, Sidnei i Canales odzyskali świeżość. Firpo już teraz jest rozchwytywany a Lainez wyrasta na kawał zawodnika. Jeszcze niech Jese odzyskają i będzie kropka nad "i". Ale ja bym chętnie tam Rafinhe zobaczył, w pomocy miałby z kim klepać a europejskie puchary mogą w Betisie zawitać w kazdym kolejnym sezonie. Z przyjemnością ogląda się drużynę która tak rozkwitła, a jeszcze niedawno grali w drugiej lidze! I to wszystko bez kasy szejka

21

De Jong dziś:
- 89 celnych podań (88%)
- 4 kluczowe podania
- 3 udane dryblingi (na 3 próby)
- 8 wygranych pojedynków z 9
- 4 celne długie piłki
- 4 odbiory
- 1 strata

1

Tylko że 400mln odzyskaliśmy z transferów Neymara, Paulinho, Digne, Paco, Miny, Deulofeu, Mascherano. W przeciwieństwie do reszty. Widać też jakość jaka pozyskaliśmy porównując obecnie Chelsea i nas

0

U Cejrowskiego w niedzielę zakaz handlu nawet online. Uważacie, że to normalne, że nawet na stronie internetowej nie można złożyć zamówienia?

0

Ale bym takiego Benzeme w ataku pooglądał

0

Ten Masip.. Gdyby Jasper miał odejść w lato w poszukiwaniu minut, to sam pójdę na pieszo by ściągnąć tego wychowanka z powrotem

2

Narzekam dziś na grę w ofensywie jak chyba każdy tutaj. Pochwalić natomiast należy grę w obronie. Goście nawet bez celnego strzału. A gdyby Suarez i Leo wykorzystali wszystko to i z 6-0 mogło być i wtedy nikt by nie narzekał, niestety skuteczność zabiła ten mecz

0

Wszystkie z 4 karnych wykonane w ten sam bok, kurczę Leo..

0

No nic, kolejne 3 tygodnie i dwa mecze z Realem i Lyonem zweryfikują pomysł na prowadzenie drużyny przez Ernesta

0

Zaraz 1-1, róbcie screeny. Później odpadnięcie w 1/4 LM i kolejny sezon z Ernesto

2

Powinniśmy się cieszyć że gramy z Lyonem, gdyby za kilka dni był mecz z Liverpoolem czy City już byśmy wracali do domu

3

Ja pierdziele Pep dałby Cou z Arthurem do pomocy i Leo z Ousem na skrzydła a ten murarz najchętniej grałby Ivanem, Busim i De Jongiem w pomocy. Kataloński Mourinho, jeszcze niech w klasyku wystawi Pique w pomocy i plaster na Benzeme. Tego się nie da oglądać.. od 10 lat widziałem wszystkie mecze Barcy (z pojedynczymi wyjątkami) i tak nie graliśmy nawet za Martino

0

W ostatnich meczach oczy krwawią podczas oglądania

5

Rozumiem brzydką grę w ważnych meczach, tam taktyka musi wziąć górę ale kurde grając u siebie z Valladolid powinniśmy porywać kibiców... To jest dramat jak gra Barca Valverde i serio nie rozumiem jego zwolenników

0

Dembele jest bardzo konkretny w dryblingu, chyba tylko Neymar i Hazard są w stanie dorównać Leo w ilości dryblingów na mecz, Dembele ostatnio go nawet przebija

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?