1

To jest różnica w mentalności Leo i Ronaldo... Ta motywacja na ważne mecze

4

Busquets to najgorzej grający głową wysoki zawodnik na świecie

0

Może dlatego że obecnie nie ma takiego piłkarza na rynku? A dla Pique jest De Ligt

0

Napisałem że to transfer perspektywiczny, teraz nie, ale za dwa lata juz tak, wtedy w pełni zaaklimatyzowany De Ligt w wieku 21 lat idealnie pasujący profilem będzie świetnym następcą

0

De Ligt miałby walczyć z Pique o skład, to transfer perspektywiczny

5

Z tak grającym Suarez LM jest możliwa.

Ale ta radość Cou... On nie cieszy się piłką nawet po bramce w LM!

0

Wystarczyło w bramkę trafić... Tak czy inaczej, ładnie gramy dziś

0

Równo 5 minut leżał, tak go kopnął że zapomniał o niekorzystnym wyniku?

0

Jak niby? Wszystko zrobił idealnie, przyjął jak profesor, wygrał pojedynek z obrońcom. Zasługa bramkarza że idealnie wyszedł

0

Spójrzcie na naszą ławkę. Kosmos totalny a tu jeszcze De Jong przyjdzie

3

Co zrobił Roberto w tej akcji? KRYMINAŁ

0

Są dziś mega zmotywowani, oby tak dalej, teraz będzie dużo łatwiej

3

Już mam pełne gacie i serce bije jakbym strzelał karnego w finale LM. Nie wiem czemu, zawsze tak mam nawet jak gramy ostatni mecz fazy grupowej gdzie zapewniliśmy sobie już awans

1

Nie ma Frenkiego i Ajax nie ma pomocy, grają dziś strasznie. Na 3 pomocników tylko Schone się stara, pozostała dwójka razem wymieniła 10(!) Podań przez pół godziny, Frenkie 10 podań robi w 10 minut sam. Od przyszłego sezonu ciężko się będzie ich oglądać, połowa kreatywności ucieknie

0

Czyli co, Saul na lewą Juanfrana na prawą obronę?

Foden bramka, niesamowity talent

5

Niech ktoś powie Simeone że bez celnego strzału bramki sie nie strzeli

0

Atleti nie ma nawet kogo wpuścić, na ławce z ofensywnych zawodników jedynie Vitolo i Kalinic więc szału nie ma

0

Dybala na boisko za lewego obrońcę, przesunęli Bernardeschiego na lewą obronę, teraz dopiero będą wrzutki szły, przeczuwam 4-0 i hattrick grzmota

0

AM już ma pełne gacie, trzecia bramka to kwestia kilku minut, a raczej kilku wrzutek

0

Atletico nie dojechało do Turynu

0

Za Suareza i Messiego młodszych o 10 lat dałbym wszystkie pieniądze. Duet nieosiągalny przez najbliższe dekady..

0

Ależ niesamowity zjazd zaliczył Lemar w tym sezonie, Coutinho to przy nim nic strasznego

0

Najmniejszy wybór jest na bokach obrony (szczególnie prawej) i prawym skrzydle, tam mogliby kogoś wrzucić

0

Zaczyna się ciekawie, Atleti musi coś wcisnąć inaczej będzie ciężko

0

Strasznie nerwowo Atleti zaczyna, muszą uspokoić

7

#Ciekawostka:
Kiedyś wielka nadzieja Barcelony Jean Marie Dongou gra obecnie w 3 lidze hiszpańskiej, na rozegranych 1000 minut zdobył jedną bramkę a jego wartość oscyluje w granicach 400 tyś euro.

2

Szkoda że jeszcze Khedira nie gra za Pjanica, masakra. Kiedyś Vidal - Pirlo - Pogba - Marchisio a teraz to

0

Mam wrażenie że Cholo to osoba która potrafi ogarnąć obronę jak nikt inny, on z obrony Wigry Suwałki zrobiłby monolit..

1

Niesamowicie jak Ajax się kadrowo rozpadnie po tym sezonie, De Jong, De Ligt, Onana, Zyiech.. Po Neresa też pojawi się paru chętnych. Zarobią na nich grubo ponad 200mln ale stracą ja jakości ogromnie. Niby fajnie że tak szkolą młodzież ale pewnie ciężko być ich kibicem że świadomością jaka kadrę mogliby posiadać teraz gdyby nie transfery

8

Ale Neymar musi płuc sobie w brodę po transferze, pomijając aspekt sportowy to ma tu tylu ziomków. Prócz Leo i Suareza jest teraz Arthur i Cou z którymi jak widać ma świetny kontakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?