messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ivan ustawia się dziś jak patałach
0
Wybaczcie za lekki spam, lecz teraz jest więcej osób na LR może ktoś będzie wiedział:
Ktoś zna może statystykę ile Socios ma obecnie Barcelona? I jak to jest w przypadku rezygnacji (lub śmierci)? Twój nr Socios zostaje dożywotnio twój i licznik leci dalej czy numer się zwalnia dla innej osoby?
0
4-4-2 to fajna opcja do zneutralizowania United ale mam nadzieję że na bokach wyjdzie Roberto i Coutinho. Cou jest zdecydowanie bardziej nieprzewidywalny niż Vidal i ostatnio wraca powoli do formy, swoimi krótkimi ale udanymi dryblingami może zrobić różnice w rozegraniu, do tego ostatnie mecze wyszedł na takim zaangażowaniu że i w obronie dobrze pracował.
Roberto przyda się do zabezpieczenia lewej strony United gdzie będzie szalał Pogba, Rashford i Shaw. Bliżej prawej zagra zapewne Dalot i Lukaku więc Alba, Cou i zabezpieczający Lenglet powinni spokojnie dać sobie z nimi radę
0
Ktoś zna może statystykę ile Socios ma obecnie Barcelona? I jak to jest w przypadku rezygnacji (lub śmierci)? Twój nr Socios zostaje dożywotnio twój i licznik leci dalej czy numer się zwalnia dla innej osoby?
0
Leo, Luis, Cou - każdy z nich w starciach z angielskimi zespołami czuje się jak ryba w wodzie. Biorąc pod uwagę "sito" w obronie United i mało kreatywną grę w pomocy jestem dobrej myśli. Trzeba uważać jedynie na Rashforda i strzały z dystansu. Liczę że chłopaki wyjdą na pełnej koncentracji i mobilizacji a wtedy wynik mizeby być tylko jeden!
0
Ciężko będzie miał Ajax jak zagra żeluś. Real mogli sobie klepać, Juve może zrobić dwie wrzutki jak z Atleti i zabije ten mecz
0
Mocny będzie ten Liverpool przy naszym ewentualnym awansie do półfinału.
0
Takie nieoficjal a Matic, Herrera i Lindelof nie zagrają
2
Umtiti musi zostać w klubie chociaż dla tych gier i zabaw z Ousem. Genialnie się ogląda tą dwójkę
0
Biorąc pod uwagę, że Marc, Pique, Lenglet, Alba, Busi, Ivan, Leo, Luis i Cou to pewniaki do gry jutro (a jeśli nie pewniaki to mają większe szanse na grę niż Malcom, Umtiti czy wracający po kontuzji Ousmane) kogo zdaniem LR wystawi jutro Ernesto z pary Roberto/Semedo i Arthur/Vidal?
0
Tylko czy ten Hermoso jest potrzebny w Realu? swoje najlepsze mecze grał na środku obrony więc na lewą obronę wątpie aby go kupili, bardziej przydałby sie zawodnik pokroju Tellesa czy Juniora Firpo. Na środek? Jeśli Varane zostanie to francuz, Ramos i Militao są lepszymi wyborami niż Hermoso a jest jeszcze Nacho który prezentuje podobny poziom do zawodnika Espanyolu więc jaki jest sens go w ogóle sprowadzać?
0
NIby tak, ale czy ten Eriksen jest potrzebny Realowi? To typowa 10, gdy ZZ gra 4-3-3 bez 10. Inna sprawa że Isco w formie jest znacznie lepszym pilkarzem niż duńczyk który 3/4 swoich asyst zalicza po dośrodkowaniach na Kane/stałych fragmentach. Mimo roku kontraktu Real nie będzie jedynym zainteresowanym, dlatego cena za obu zapewne przebije 100mln euro na głowe
2
Pogba i Hazard to jakies 250mln euro, Eriksen ok 100, Jović jakieś 70, hermoso 30 - 450mln euro, dodając do tego Militao 50mln i Rodrygo 50 (wpłate Real musi zrobić teraz) - 550mln euro wydane w 1 okienko? nawet gdyby Real godziwie sprzedał Bale i Kroosa to musiały pozbyć się wszystkich oszczędności które Perez zbierał przez ostatnie lata, nie sądze by wydali więcej niz 300mln w to okienko. Obstawiam prócz Militao i Hazarda jeszcze maksymalnie jeden transfer - obrońcy. Całkowita cisza jest o ewentualnym odejsciu Isco a tymbardziej Kroosa - znając ZZ będzie wciąż CKM w pomocy + Isco jako pierwszy pomocnik do wejscia
120
Gość nie marudzi, gra bez rytmu meczowego a mimo to potrafi pokazać klasę. Udowadnia że warto walczyć o swoje
2
Fajnie wczoraj grali jak po wejściu Malcoma graliśmy 4-2-3-1 z Leo na środku i dwoma szeroko ustawionymi Brazylijczykami. Powinniśmy częściej wykorzystać go ustawienie szczególnie jak przeciwnik jest mocno cofnięty
3
Coutinho dziś:
2 celne strzały (100%)
5 udanych dryblingów (z 9)
38 celnych podań (97,4%)
2 długie piłki (100%)
1 kluczowe podanie
Bardzo dobre statystyki
2
Dobry mecz Coutinho
0
Coutinho nie gra w środku. Gramy 4-2-3-1 z Messim na 10 i dwoma Brazylijczykami na skrzydłach
0
Saul na lewej obronie i Thomas na prawej. Ofensywnie
0
Cou, Leo, Lenglet i Arthur bardzo fajne zawody. Trochę mizernie wygląda Rakitic, w takim meczu traci swoje walory czyli dobrą grę w defensywie i wygrywanie stykowych sytuacji bo Atleti mało atakuje. Liczę na bramkę Filipka i wejście Malcoma
8
Coutinho nakręcony aż miło się na niego patrzy! Dajesz Filip, zamknij usta krytyków
0
tam nie ma z polskim komentarzem
0
chetnie również :D
0
ma ktoś link z polskim komentarzem?
0
Wie ktoś dlaczego drużyna Reus Deporitu ma 0 pkt w LaLiga2 mimo że wygrała kilka spotkań?
1
Thiago ma taką lekkość poruszania się.. mam wrażenie że gość unosi się kilka cm nad murawą. Chciałbym zobaczyć go znów w koszulce Barcy
0
Szacun, tak powinno się postępować drogie Cardiff
1
W Hiszpanii byłem tylko w Barcelonie na 7 dni i powiem Ci szczerze, że było mega. Ogólnie podróżuje trochę po świecie, co najmniej raz-dwa razy w roku jadę gdzieś w inne miejsce i Barcelona z typowych turystycznych miast sprawiła na mnie ogromne wrażenie. Neapol, Paryż czy Nicea się chowają. Przepiękna architektura która zdaje się zatrzymać w czasie, kolorowa La Buqueria, duża plaża, fajny port, masa parków i atrakcji turystycznych. Byłem 7 dni z czego każdy dzień spędzałem bardzo aktywnie (śniadanie o 9, potem w miasto i powrót 22 - cały dzień na nogach) a mimo to nie zobaczyłem wszystkiego czego chciałem. Można się zakochać w tym mieście, ludzie żyją tam zupełnie inaczej niż w naszej Warszawie, nie ma pędu, jest spokój, czas na wszystko. Teraz na jesień planuje powtórzyć ta podróż i będzie to pierwsza z 11 podróży którą powtórzę! Gdybym miał inną głowę do hiszpańskiego bardzo chętnie bym tam zamieszkał
0
Kiedyś Cwiakala powiedział, że kiedyś sympatyzował z Atletico ale teraz interesuje się głównie piłka i nie ma swojego ulubionego klubu
0
idź sam, ogarniesz to wszystko w internecie a chociaż wolność poczujesz a nie jak na wycieczce szkolnej :D