1

Jaka jest wasza druga ulubiona drużyna? Moja to Betis, za ofensywny styl gry i za tych kibiców dla których aż chce się odpalić mecz głośno na cały salon.

Getafe: 39m euro budżetu, 12 000 karnetów, 5 pozycja
Athletic Club: 88m euro budżetu , 44 000 karnetów , 7 pozycja
Deportivo Alaves: 37m euro budżetu, 17 000 karnetów, 8 pozycja.
Betis: 97m euro budżetu , 52 000 karnetów, 9 pozycja.

3

Suarez musi odpocząć. Leo i tak większość meczów spaceruje i nie udziela się w presingu. Suarez za to w każdym meczu naciska na 100%. Chociaż myślę że atak Cou - Malcom - Dembele dałby rade

Ewentualnie niech Leo i Suarez zagrają po połówce żeby nie wypaść z rytmu meczowego

0

masz na głównej :D nie samą La Ramblą fcbarca,com żyje ;)

0

Czyli oficjalnie gramy 1 i 7 mają. Mam nadzieję że w meczu z Levante i przede wszystkim Celta będą duże rotację. Mamy to czego nie ma Liverpool czyli duża przewagę w lidze, trzeba to wykorzystać

1

Pamiętam jak kolega kupował na czarnym rynku to zapłacił 3 lata temu niecałe 2000 zł za bilet. Legalnie ciężko kupić bo z tego co kojarzę jest losowanie, zbyt dużo chętnych

1

Pomyśl czasem. Skoro nie ma oficjalnego harmonogramu to podali datę orientacyjną. Jak wejdziesz w terminarz ligi hiszpańskiej jest tak samo, teoretycznie wszystkie mecze gramy w niedzielę, później wychodzi oficjalny komunikat gdzie okazuje się że gramy jednak w sobotę

3

Wejdziesz na ich stronę to sam zobaczysz. Polscy kibice Liverpoolu to największe buraki, sami nic nie wygrali od lat a szydzą z każdego swojego byłego zawodnika bo nie rozumieją że nie dla każdego Liverpool jest spełnieniem marzeń. O rywalach już nie wspominam, jest jeszcze gorzej

0

Jeden mecz zagramy we wtorek, drugi w środę, jeszcze oficjalnie nic nie wiadomo. Dziś będzie harmonogram

15

18 letni obrońca Kik Pierie podpisał 5-letni kontrakt z Ajaxem. W tym sezonie rozegrał 27 spotkań w Eredivisie.

Chyba już szukają następcy De Ligta

0

Tak, teraz musi dwiema bramkami

1

Obecnie zarówno Bernardo jak i Sterling są lepsi.

0

Son marnuje się na skrzydle. Gość jest świetna, uniwersalna 9

0

Ederson może przybić piątkę De Gei

1

Szpakowski jak w Fifie: SOOOOOOON

3

Przecież styl gry Liverpoolu jest zupełnie inny. Opierają się na szybkim budowaniu akcji i kontrach, gdzie tam styl Cruyffa?

2

Cała trójka zagrała świetne zawody

0

Boateng na samym początku jaką mu lance wywalił :D

0

Brawo, nie potrafisz nawet napisać poprawnie jego nazwiska, gratulacje

5

Jeszcze raz, na spokojnie dziś odpaliłem powtórkę z wczorajszego meczu analizując sobie grę całej pomocy. Wczoraj pomoc zagrała chyba najlepszy mecz w tym sezonie, Busi grał na swoim najwyższym poziomie, Arthur był wszędzie tam gdzie była piłka i solidny jak zawsze Ivan. Coutinho podłączający się do rozegrania.. Pressing zawsze w punkt, idealny timing z wyjściem. Naprawdę miło się ogląda tak grająca linię pomocy.



Druga sprawa to ustawienie, zauważyłem to już od kilku spotkań. Gdy wychodzimy z atakiem pozycyjnym patrzcie na ustawienie Busiego, Cou, Leo i bocznych obrońców: w przypadku gdy wychodzimy z atakiem pozycyjnym od własnej bramki gramy w ataku 3-4-2-1, Busi wchodzi między szeroko ustawionych stoperów, boczni obrońcy ustawieni wyżej, w okolicy linii środkowej, praktycznie jak boczni pomocnicy i dwóch fałszywych skrzydłowych - Cou i Leo schodzą bliżej Suareza robiąc miejsce na bokach.

W obronie natomiast standardowe 4-4-2 gdzie Cou asekuruje Albę a Ivan Roberto.



Właśnie dlatego istotne jest mieć w kadrze dwóch prawo i dwóch lewonożnych stoperów. Wyprowadzenie piłki gdy stoperzy ustawieni są tak szeroko staje się dużo łatwiejsze.

3

Wczorajszy mecz pokazał ile znaczy dla Barcelony Busquets w formie. Gdy Sergio wszedł w mecz na dobre zaczęliśmy grać swoją piłkę. Oby utrzymał formę bo na mecz z Liverpoolem będzie bardzo potrzebny.

5

Mój kolega grający w rugby jest w takiej samej sytuacji co Umtiti. Lekarz też nie zalecał mu operacji, 3 razy w tygodniu jednak musi wykonywać określone ćwiczenia w celu wzmocnienia mięśni przy kolanie. Możliwe że zespół odbył delikatny trening regeneracyjny po meczu a Samuel ponieważ nie grał wykonywał swoje ćwiczenia na kolano

8

Arthur dziś świetnie

1

Kogo obchodzi Watford jak nie gra Defelelele

0

Hazard to pewniak, myślę że zrobią jakiś transfer do pomocy typu Eriksen lub Pogba i Jovic. Na tych 3 transferach plus Rodrygo i Militao raczej zakończą okienko. Na skrzydła będą mieć Asensio, Hazard, Rodrygo, Vinicius, Lucas więc myślę że reszta jest tam zbędna

0

Jovic to profil Suareza, wymenia się z Rebiciem miejscem na boisku w czasie meczu i porusza się między 10 a 9. Potrafi zejść na skrzydło i rozegrać akcje. Tylko zarząd wie że ciężko będzie go namówić go siedzenia te dwa lata na ławce a sam młody widzi ile przy Ernesto dostałby minut. Pepe byłby podobny cenowo do Jovicia więc nie widzę sensu (chyba że odejdzie Malcom wtedy Pepe do rotacji zarówno na skrzydło jak i 9 byłby spoko). Jedyna opcja jaka mi przychodzi do głowy to ściągniecie Maxi Gomeza na zmiennika a za 2-3 lata jak Luisa nie będzie ruszenie z workiem siana po jakiegoś gracza z najwyższej półki który będzie do wyjęcia ze względu na kontrakt tak jak teraz np Hazard (może Kylian?!)

0

Po 32 kolejkach zarówno Celta jak i Villareal wychodzą ze strefy spadkowej. Pierwsi do spadku są Huesca, Rayo i Valladolid.
Gdybyście mogli wybrać które drużyny mają spaść do niższej dywizji to kogo byście wytypowali?
Dla mnie obecny układ jest jak najbardziej spoko, ewentualnie Leganes/Levante - te drużyny są mi całkowicie obojętne, nie wyobrażam sobie ligi bez Celty lub żółtej łodzi podwodnej.
Jeśli chodzi o pierwszą 7 (puchary) Betis zamienić miejscami z Getafe i pełna satysfakcja (niestety nierealne)

0

Według katalońskiego dziennika Barcelona całkowicie wykluczyła sprowadzenie Luki Jovicia.
Ciekawie się robi w kwestii napastnika

0

O co chodzi bo nie do końca kumam?

0

Nie chcę zajmować się fotografią, raczej jako aparat który ma służyć mi prywatnie na wakacjach itd. statyczne zdjęcia, czasem krótkie filmy

0

Dla osób które ogarniają trochę fotografie: dla amatora który szuka czegoś do 2.5-3 tys zł lepiej wybrać lustrzankę czy bezlusterkowiec?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?