0

Bardziej pozytywnie. Bo gość znaczy dla Ajaxu wiecej niż Busi dla nas, a wahania formy może mieć, ma 22 lata..

1

Mnie też nie bawi, ale to może dlatego że jest parę postów niżej, nie wiem

0

Frenkie trochę obniżył loty w drugiej połowie i od razu Spurs mają wiecej sytuacji. Widać ile ten gracz znaczy dla Ajaxu jeśli chcą kontrolować mecz

0

Mam wrażenie że Ajax to przewali, takie samo jak wczoraj przy 2-0

3

Najśmieszniejsze jest to że Zyiech był bardzo blisko Romy w ostatnim okienku :D

0

Przecież od x sezonow u nas kapitanem jest zawodnik z najdłuższym stażem więc trochę mu to zajmie

4

Dolberg odstaje poziomem. Brakuje tu Neresa..

0

Ajajajaj centymetry

2

Brawo Schone. Onana by to złapał

0

Ktoś wie co dolega Neresowi że dziś nie gra?

3

Jaki bełkot, jeśli chcesz przedstawiać statystyki gry bramkarza to przedstaw interwencje i parady na mecz. Stracone bramki i czyste konta nijak mają się do gry bramkarza, definiują całą linię obronną.

15

Ta świadomość że De Ligt ma więcej bramek w tej edycji LM niż Suarez xd

0

Na czym polega to zawieszenie?

0

Pique ma 32 lata. Będą rotowani by za rok lub dwa lata została 3 obrońców i wracający Todibo, a jeśli ktoś miałby odejść to obstawiam Umtitiego

4

Verma kończy się kontrakt, Todibo na 90% pójdzie na wypożyczenie

0

Co kierowało trenera Spurs że Trippier był odpowiedzialny za De Ligta? Przecież to jeden z najlepiej grających głową stoperów a kryje go gość co nawet 1.80 cm nie ma a głowa gra mega przeciętnie

3

Co ty bredzisz przecież Origi zagrał w tym sezonie 660 minut a Malcom 870

3

Dosłownie 1 piłkarza do ataku xd czyli nic byś nie zmieniał, ok

11

Jurgen:

➡ Wsadził 4 Realowi Madryt z CR, prowadząc teoretycznie słabszych zespół.

➡ Wpakował 4 Bayernowi Guardioli, prowadząc teoretycznie słabszy zespół.

➡ Wpakował 4 City Guardioli, prowadząc teoretycznie słabszy zespół

➡ Wpakował 4 Barcelonie z Messim, prowadząc teoretycznie słabszy zespół.



Potrafi zmotywować!



La La Liga - fb

0

Ten Mosise Lorens to w ogóle rzetelne źródło?

2

Tak i jego archaiczne 5-3-2 katowane w każdym klubie. Nie, podziękuję

3

De Jong gra na pozycji Busiego jako najbardziej cofnięty pomocnik. Wystarczy dać obok niego Arthura i Coutinho a gra wyglądałaby zupełnie inaczej. Kiedyś graliśmy Busim, Xavim i Iniesta w środku pola gdzie na boku grał jeszcze mega ofensywny Alves i nikt nie płakał że zbyt ofensywnie.. 4-3-3 ma to do siebie że jest jeden defensywny pomocnik a nie kurde trzech

0

Zbędna ankieta, dwie bramki na konto Alby mówią same za siebie

1

Owszem. Niestety nie mogę Ci go zdradzić, mogę natomiast dać Ci wzór które piwo bardziej się opłaca.
Wystarczy podzielić procenty przez cenę, wtedy wychodzi ile za jedną blachę procent się kupuje.
Nie ma za co

0

Najbardziej epicką remontadą była ta Liverpoolu z finału z Milanem. Potrafili odrobić 3 bramki w 20minut.. więc co to dla nich 3 bramki w 90?

0

Od motywowania w szatni jest trener i kapitan. Pep potrafił swoim zawodnikom puszczać nawet filmy motywacyjne przed meczem a oni wczoraj wyglądali jakby w ogóle odprawy nie było. W 75% to wina trenera, reszta to psychika zawodników

0

Hazard/Sancho/Neymar



Realny chyba tylko ten drugi.
Edit: Sane i Mane, zupełnie o nich zapomniałem, jednak ciężko będzie ich wyciągnąć

3

Wojownik. Jedyny który wrócił z Anfield z tarczą a nie na tarczy. Do niego nie można mieć pretensji.

3

Erik Ten Hag. I niech zabierze ze sobą De Ligta

1

Ile ja bym dał za kogoś takiego jak Jurgen na ławce. Nie dość że gość genialnie zarządza kadrą to potrafi tak zmotywować zawodników by gryźli trawę podczas meczu. Tego brak Ernesto, może i taktycznie nie wygląda najgorzej (poza ostatnim meczem) ale nie potrafi mentalnie ułożyć drużyny. Brak tej Barcelonie agresywności, wigoru, zaangażowania. Wszyscy człapią i liczą na Leo. Oby zarząd doszedł do wniosku, że ich dalszy romans z Ernesto nie ma sensu, tu trzeba zmian zarówno na ławce jak i w kadrze. Kilku zawodników się wypaliło/przesyciło.. Luis, Ivan, Busi, Alba.. nie mówię, że wszyscy mają odejść, ale może potrzebny jest trener z zupelnie inna wizja na grę niż Ernesto by każdy z nich mógł wykrzesać jeszcze coś z siebie dla klubu. Wiem, że gdy burdel nie zarabia to zmienia się pracowników a nie burdelmame ale mam wrażenie, że w tym przypadku wraz z trenerem powinno polecieć paru piłkarzy. Taki Erik Ten Hag pasowałby tutaj jak znalazł. No cóż, pewnie i tak trzeba będzie poczekać jeszcze z rok i kolejna kompromitacja w 1/4 lub 1/8. Szkoda mi w tym wszystkim jedynie Leo, powinien mieć na swoim koncie chociaż dwie ligi mistrzów wiecej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?