messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj zabrakło zaangażowania szczególnie w środku pola gdzie prócz Vidala nikomu nie chciało się grać. Nawet moja dziewczyna która piłka nożna interesuje się jak ja baletem powiedziała że zawodnicy Barcelony w ogóle nie biegają. Busi i Ivan wyglądali wczoraj jak dwa wozy z węglem na tle Hendersona, Fabinho i Milnera. Oczywiście nie tylko oni zawinili bo mecz w wykonaniu Alby, Cou i Suareza to taki sam kryminał, ale jeśli Ernesto na tych dwóch pomocnikach wciąż chce budować trzon drużyny to oby przyszły rok był jego ostatnim.
0
Pewnie że ma. Na niektórych magazynach cenią sobie doświadczenie
0
Akurat wymieniłem ich linię obrony bo tam dojdzie do największych roszad a to właśnie na obronie Atletico zrobiło się taka marką
0
TAA wydaje mi się dobry jedynie na angielskich boiskach, typowy szybki PO w lidze angielskiej. Ja chętnie przygarnął bym kogoś z ich trójki napastników. Firmino mógłby być następcą Luisa, a Salah i Mane to klasa sama w sobie
0
W Atleti sytuacja robi się nieciekawa.
Odchodzi Godin, Filipe Luis, Lucas i prawdopodobnie Juanfran. 4 obrońców którzy tworzyli filar, a dostaną za nich "jedyne" 80mln. Do dyspozycji będą mieć Savicia ze zmienną formą, często kontuzjowanego Jimeneza i grającego dobrze kilka miesięcy w tym sezonie Ariasa.
Prawy obrońca, 2 lewych obroncow i 1-2 stoperów to może być ciężkie do zrealizowania w jedno okienko.
0
Godin i Hector Herrera jedną nogą w Interze, Ander Herrera w PSG. Ja osobiście bardzo chętnie zobaczyłbym Brahimiego i Mate w lidze hiszpańskiej. Taka Valencia czy Sevilla/Betis
3
Ja byłem 4 razy w kinie na meczach, dwa były kulturalne a na dwóch wódka się lała strumieniami a ja jak na studenta wypada nie odmawiam :D
1
Dla wszystkich którzy chcą obejrzeć dzisiejszy mecz w dobrej jakości polecam iść do kina :D czasem kosztuje to grosze jak np jesteś studentem/uczniem lub w sieci kin są promocje (np tanie wtorki w Heliosie i bilet za 14zl). Wydasz kilkanaście zł a obejrzysz mecz w najlepszej możliwej jakości obrazu i dźwięku. Lepsza opcja niż płacić kilka złotówek za streama który i tak może się zacinac. Na taki wydatek chyba stać każdego, to nawet tańsze niż pół litra :D
0
Brandt wydaje się poza zasięgiem BvB. Bayer krzyknie za niego z 60-70 mln więc wątpię że Borussia wyda na niego tyle gotówki, chyba że kończy mi się kontrakt. Schulz i Hazard to dobre i realne opcje transferowe. Razi jednak ten Gotze na 9. Oglądałem kilka ich spotkań i gość jest taki bezpłciowy jako napastnik.. Paco zresztą też poza bramkami. Gdyby tam grał jeszcze Batshuayi...
0
W obecnej formie obstawiam atak Mane - Origi - Shaq lub Origi - Sturridge - Mane.
Jest też opcja z Oxladem który właśnie wrócił po kontuzji, jednak wydaje mi się dość mało prawdopodobna
9
City. Obecnie na ławce mają takich zawodników jak Sane, Jesus, Mahrez, Stones, Danilo, Otamendi czy Gundogan(obecnie gra za KDB). Chyba najlepsza ławka na świecie
2
Niby spoko ale gość gra na pozycji Leo. W pomocy to taki Cou, zbyt ofensywny na Valverde. U Guardioli gra wyłącznie na prawym skrzydle więc nie widzę dla niego miejsca póki Leo jest na Camp Nou
0
ma ktos polskiego streama do city?
0
Nie no spoko, Ous drugi rok z rzędu wypada na najważniejszy okres. Normalnie, wcale nie szklanka
8
Wybity ząb Lengleta, kradzież w domu Arthura, zawał serca Ikera Casillasa, cudowne widowisko na Camp Nou. Działo się wczoraj bez dwóch zdań dużo w świecie footballu
6
Różnica między Barcą a Live była taka, że u nas grał rasowy snajper, dużo się pisze o Messim, słusznie bo zagrał genialnie a trzecia bramka to czysta magia. Trzeba jednak docenić to jak zagrał Suarez. Miał udział przy 2 bramkach, przy pierwszej idealnie wyszedł do bardzo dobrej piłki od Alby i wykończył na wślizgu - to nie był łatwy strzał, musiał idealnie musnąć ta piłkę. Drugi gol również połowicznie można zapisać na jego konto, sytuacyjny strzał w poprzeczkę i dobitka Leo. Też nie było to łatwe uderzenie, gdzieś z powietrza okolicą kolana, ale Luis lubi "trudne" strzały. Dodając do tego kluczowe podanie i 4 udane dryblingi można śmiało powiedzieć, że Luis sprostał wyzwaniu i zagrał na swoim najlepszym poziomie
0
Coś Dembele odwalił? Bo niestety musiałem skończyć oglądanie w około 88 minuty i nie wiem o co chodzi
0
Pokaż mi chociaż jedną wypowiedź sędziego który uważa że to ewidentny karny bo ja wszystkie które widziałem były broniące sędziego i jego decyzji. Wystarczy poczytać przepisy żeby wiedzieć że w obu tych sytuacjach karnego być nie mogło
0
Mam nadzieję że Mati De Ligt wyląduje na Camp Nou w lato. To byłoby genialne okienko, dodając do tego zmiennika dla Luisa kadra na papierze wyglądałaby na kompletną
9
Frenkie ma tak elastyczną nogę że potrafi zagrać z pierwszej piłki każdą częścią stopy w każdym kierunku, nieważne że piłka leci wysoko i podkręcona, on i tak poda na nos. Świetnie się go ogląda
1
Frenkie bardziej pasuje do Barcy, inna sprawa że gra dziś świetnie i ten kto tego nie widzi albo jest ślepy albo zupełnie nie zna się na piłce
18
Lahoz dziś świetny. Aż jestem w szoku, teraz jak postąpił z Vertonghenem szacun za wyczucie.
0
Ależ potwora zrobili w Amsterdamie. Ta drużyna nie dość że gra pięknie to z wynikami. Maszyna
0
Fajnie się patrzy na van de Beeka. Gra dużo wyżej niż Frenkie, nie jest tak pod grą i technicznie jest widocznie słabszy niż De Jong ale VDB jest bardzo konkretny, zawsze szuka strzału lub podania do przodu, zawsze naciska na 100%. Widziałbym go w Anglii. W takim United grałby pierwsze skrzypce, szczególnie że rozegrać na jeden kontakt też potrafi
0
Najsłabszym ogniwem w Ajaxie wydaje się Schone i Veltman, jeśli Spurs tego nie wykorzysta może mieć ciężko na Amsterdam Arena.
Dajesz Ajax!
0
Da ktoś link bez ścinek?
0
Da jakas dobra duszyczka link do meczu? Nie wiem czemu każdy mi ścina (mam 47mb/s obecnie prędkości internetu)
26
Hiszpanii trafiła się teraz gorsza generacja, przodują natomiast młodzi Francuzi i Brazylijczycy więc po co na siłę pchać do składu Hiszpanów skoro inni młodzi zawodnicy są lepsi?
0
Absolutnie nie, jeśli odejdzie z Barcelony to niestety ale brama do miasta się zamyka i więcej nie wejdziesz, to bilety w jedną stronę. Ewentualnie może zmienić klub na Espanyol wtedy będzie mógł poruszać się po mieście
6
Miałem nadzieję że odejdzie jeszcze gdzieś pokopać na emeryturę. Zejścia do lewej nogi już nigdy nie będą takie same