messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U nas mógłby być teraz kimś na wzór Arthura, albo chociaż pierwszym rezerwowym. No ale jak sie jest narodowcem i poglądy są ważniejsze niż kariera sportowa to tak jest.
27
Nawet kibicie Realu nie byli nigdy takimi bucami jak polscy kibicie LFC, każda jednostka bez wyjątków z tej grupy zachowuje się tragicznie. Nic mnie w tym sezonie tak nie ucieszy jak wygrana ligi przez City i odpadnięcie Live z LM po srogiej manicie na CN. Z całego serca życzę im takiego scenariusza.
9
Przypiąć to gdzieś na samą górę niech każdy widzi. A osoby które się nie zastosują pouczać krótkimi banami. Inaczej nic się nie zmieni
0
Dembele to jest na boisku? Bo od kilku minut niewidoczny
0
Mógłby dać odpocząć Luisowi.. Zaraz znów mu się kolano odezwie
5
Umtiti to garnek roku w tej akcji. Brawo Samu..
0
Odejdzie Eden, Pedro i William mają już swoje lata, Pulisic mnie osobiście nigdy nie przekonywał więc młody mógłby grać regularnie, moim zdaniem powinien przełknąć ten zgrzyt z Sarrim u pozostać w Londynie
26
600 będzie miał ciężko, to wychodzi ok 6.6 bramki na minutę. Może strzeli że dwie-trzy ale 600 to już gruba przesada, chociaż kto wie
0
końcówka zeszłego sezonu, zrobiłem błąd bo napisałem roku, ale chodzi mi o zeszły sezon
1
Chciałbym zobaczyć dziś od pierwszych miunt Barce w 4-2-3-1 z Leo na środku, Cou i Dembele po bokach. Końcówkę zeszłego roku tak graliśmy i była to chyba najładniej grająca Barcelona Valverde
1
Ancelotti to dziwny typ. Dostał świetnie grające Napoli po Sarrim, to była jedna z najładniejszych stylowo drużyn która wyniki też robila bardzo dobre jak na kadrę. Gość zmienił system który wydawał się idealny dla Napoli uwzględniając ich szybkich skrzydłowych i dobrze operujących piłka pomocników i zaczął męczyć te 4-4-2. Wyniki nie są tragiczne ale Napoli gra fatalnie, aż nie chce się ich oglądać mimo że gra tam dwóch Polaków, zero polotu, zaczęli grać piłkę jak reszta ligi..
0
Barcelona od zawsze miała najlepszych Brazylijczyków w swoim składzie. Romario, Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho, Neymar...
1
Jest jakiś piłkarz za którym nie przepadaliscie ale po transferze do waszego ulubionego klubu zmieniliście o nim zdanie? Ja mam tak trochę z Vidalem, nie hejtowalem go ale często mocno krytykowałem za styl życia. Teraz jak widzę informacje ze Barcelona chce przedłużyć z nim kontrakt to aż morda się cieszy, pokochałem tego gościa (no homo) :D
0
Ale sezon Jaime Maty i Jorge Moliny. Getafe bez nich traci 50%
28
Ligowy dorobek w karierze Ousmane'a Dembélé:
Prawa noga: 14 bramek i 14 asyst
Lewa noga: 14 bramek i 14 asyst
0
Pytanie głównie do osób śledzących młodsze sekcje FCB. Czy Xavi Simons faktycznie jest aż taka perełką że dostał 4 złote piłki dla młodego zawodnika czy po prostu jest na niego taki hype a to jeden z wielu utalentowanych zawodników?
3
Ten uśmieszek i dziewiczy wąsik to najbardziej magiczna rzecz na Camp Nou od zaciszu Ronaldinho
2
Ten młody gość w eleven (kruk?) Jest tak irytujący.. chyba chce przypominać Cwiakałe, trochę mu nie wychodzi
0
Dobrze że ich Zidane nie trenuje bo jeszcze ligę mistrzów by im wydrukowali a wtedy pozostałby Ci albo sznur albo odciąć Internet i nie oglądać wiadomości
3
Gdyby Coutinho albo Dembele tak rozegrali akcje już byliby tu sprzedani xd
2
Jak to mówi stare przysłowie "psy szczekają karawana jedzie dalej"
0
Dwie minuty to na VARze sprawdzali więc nie świruj Olivier
1
Legia na 1-0 w końcówce. To odróżnia ich od reszty, mistrzowskie nastawienie!
0
Odbiegając trochę od meczu właśnie sprawdzam ligę Holenderska: Odegaard w dzisiejszym meczu 10 udanych dryblingów i 3 asysty. Ciekawe czy Real go znów wypozyczy
70
Takie transfery jak Lenglet i Arthur definiują dobre okienka transferowe w ostatnim czasie
0
Zaiste tak trzeba uczynić :D
0
Widać że mało wiesz o życiu i te 2000 to prawdopodobnie twój rok urodzenia. Ja wczoraj pomogłem żonie posprzątać całe mieszkanie, a dziś kiedy ona ma fazę pieczenia ciast i robienia sałatek sama wywala mnie z domu :D dlatego zaraz robię ewakuację do kolegi kawalera, żeby jej nie przeszkadzać
0
Ekstraklase warto oglądać chyba tylko dla młodych polskich zawodników, piłkarze jak Szymański, Zurkowski, dzisiaj Dziczek pokazują że nie zawsze trzeba ustawiach Krychowiaka w pomocy
0
A później zdziwienie bo "Legia ma tyle kasy co reszta drużyn ekstraklasy". W Warszawie na takim meczu byłoby 2x tyle kibiców, a na meczu z Lechią pewnie byłby cały stadion
0
Legia jest najrówniej grająca drużyna. Lechia i Piast rok temu walczyły o utrzymanie, Lech i Jaga które rok temu walczyły z Legią teraz są gdzieś w środku. Bądź co bądź Legia jako jedyna od kilku lat utrzymuje poziom w tej lidze więc jako jedyna zasługuje na grę w pucharach