- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1730 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1730 Culés
0
We wczorajszym meczu poważnej kontuzji doznał Callum Hudson-Odoi. Jak napisał na instagramie, kończy sezon z zerwanym Achillesem. Wielka szkoda, bo pomimo słabszych występów w ostatnim czasie zaczął grać w Premier League. Mam nadzieję, że po kontuzji wróci silniejszy i jednak zdecyduje się pozostać na Stamford Bridge.
0
@student97r Odejdzie Eden, Pedro i William mają już swoje lata, Pulisic mnie osobiście nigdy nie przekonywał więc młody mógłby grać regularnie, moim zdaniem powinien przełknąć ten zgrzyt z Sarrim u pozostać w Londynie
0
@student97r Szkoda trochę bo kminiłem nad nim jakiś czas temu do nas jak by dalej była lipa z Cou i jak by na serio się nie odblokował. Wszystko się jednak okaże za rok co i jak będzie z Cou bo jeżeli dalej to samo pożegnać trzeba będzie Brazylijczyka a w jego miejsce Odoi lub Sancho o ile oczywiście w kolejnym sezonie udowodnią swoją wartość.
0
@Coutinho007 Sancho na ten moment jest lepszym zawodnikiem od Hudsona-Odoi, ale i cena dużo dużo większa
2
@messi564 BvB zrobiło niesamowity deal sprzedali przeciętnego rezerwowego za 60mln xDDD
0
@Kubox Jeżeli Cou dalej będzie grał tak jak gra czyli stoi i podaje do Alby i do tyłu to za rok przy jego sprzedaży widział bym właśnie jednego z tej dwójki. Obaj się nie boją szarpać czego nie można powiedzieć ostatnio o Cou.
0
@Coutinho007 Będziesz miał z nazwa problem XD
0
@Szpadla Trudno :D Ale mam nadzieję cicha, że wróci jednak stary Cou, który się nie bał szarpać i oddawać strzałów z dystansu.