0

Gdybyście mieli wybrać i "przywrócić do życia" jedno trio w swojej najlepszej formie to które byście wybrali:
MSN
Xavi - Busi - Iniesta

0

Barcelona B bierze udział w Copa del Rey? Jakoś nigdy nie odnotowalem ich meczów. Pytam bo widziałem ciekawostkę, że w seoznie 79/80 w finale CdR spotkał się Real Madryt ze swoimi rezerwami

1

Sam jestem bliżej 30 niż 20 ale trochę przesadzasz nie klasyfikując 19 letnich obywateli do ludzi

1

Ktoś to jeszcze w ogóle ogląda? Udawanie ma przećwiczone w Wrestlingu, nada się, bierem go.

21

Marc-Andre Ter Stegen obchodzi dziś 27 urodziny! Wszystkiego najlepszego i obyś jutro nie miał zbyt dużo pracy :)

0

Arsenal dopiero co wydał sporo gotówki na Leno a nie jest to klub który wydaje lekką ręką

0

Po internecie krąży wypowiedź Jaspera, że po wakacjach chce poszukać klubu w którym będzie regularnie grał. Bardzo lubię tego gościa i życzę mu jak najlepiej, na ławkę jest za dobry więc szczerze chciałbym żeby znalazł klub gdzie będzie mógł regularnie grać. Jeśli odejdzie będę mu kibicował i z całą pewnością w wolnej chwili obejrzę mecz gdzie Holender będzie bronił dostępu do bramki w nowym klubie.
Jak wam się wydaje, który z klubów mógłby być dobrym wyborem dla Jaspera?
Roma, Napoli, BvB, Inter (ze względu na wiek Handanovicia) no i każdy klub z Anglii prócz pierwszej 6 wydaje się w zasięgu Jaspera, myślę że tam miałby pewny pierwszy skład i spokojnie by sobie poradził

1

Mamo to Ty?

2

Według Sofascore VVD ma 0.0 przedryblowań na mecz, Pique ma 0.4 a Lenglet 0.6

0

Pewnie dużo ludzi myśli sobie biedny Malcom, Murillo, Todibo bo mało minut od Ernesto dostali ale dla tych zawodników dzisiejszy dzień to jeden z najpiękniejszych w życiu. Wygranie ligi hiszpańskiej jest tylko dla wybranych piłkarzy.. Patrzcie na takiego Griezmanna gracz genialny a ligi wciąż nie zdobył, przy nim taki Malcom czy Todibo to królowie zycia, już nie mówiąc o Boatengu czy Murillo.

0

Zasłużone prowadzenie Legii, cała druga połowę siedzą na Lechii jak cygan na zasiłku

3

Neymar czy to Ty? Brawo Dembele

0

Myślę że szykowany na live a Messi musi złapać rytm

1

Czyli wygląda na to że Coutinho na Liverpool

1

Oby za Luisa, niezależnie od wyniku

0

Aj Cou, brakowało Cię na takim głodzie gry

0

Ma ktoś link do meczu? Nie musi być po polsku, byle nie ścinał

2

Jurgen Klopp przyznał się w wywiadzie do bycia fanem Barcelony, Tottenhamu (!) oraz... Manchesteru City (!!!). Są to kluby które najbardziej leżą w jego sercu prócz Mainz i Borussi Dortmund, gdzie miał w zwyczaju pracować.

Anatomia Premier League

1

Fati gol, ale to jak De LA Fuente zakręcił! MEGA

1

Wiadomo to od dawna. PSG potrzebuje pomocników więc to dobra decyzja Andera. Nie jest to wybitny gracz ale solidny i serducha też mu odmówić nie można

0

Ktoś wie dlaczego na moim profilu nie wyświetla daty rejestracji tylko brak danych?

4

Pierwszy seks analny jest jak pierwszy samochód

Nie podoba Ci się ale ojciec i tak wciśnie ci go na siłę

8

Co jest napisane na windach w Etiopii?

Do 200 osób lub 300kg

0

Jaki jest ulubiony serial kanibali?
Surowi rodzice

0

Jak nazywa się dziecko w kwasie?
Rozpuszczony bachor

20

Czym różni się żyd od murzyna?
Żyd jeździ na obóz, murzyn na kolonie

3

Co LR powie na łańcuszek z czarnym humorem?

Dlaczego dzieci z Czarnobyla są mądre?
Bo co dwie głowy to nie jedna. :D

0

Dlatego moim zdaniem Roberto wciąż będzie podstawowym PO, daje dużo więcej w ataku.
Semedo natomiast gdy gramy z drużyną która ma sprintera na skrzydle też jest niezastąpiony. Uzupełniają się

0

Palencia już kariery nie zrobi w Barcelonie, Cucu ma na to większą szanse ale raczej Miranda ma większy potencjał. Tak czy inaczej każdy z nich wart jest 10-15mln. Problemem jest jednak rok kontraktu Sergiego i pierwszy sezon Marca na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

0

Można gdybać, równie dobrze w poprzednim sezonie gdzie na ławce był Gomes i Denis - Ceballos móglby dostać dużo minut i wbić się na wyższy poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?