- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1810 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1810 Culés
0
Wrócił ZZ i Ceballos pomijany :D
0
@Coutinho007 U nas mógłby być teraz kimś na wzór Arthura, albo chociaż pierwszym rezerwowym. No ale jak sie jest narodowcem i poglądy są ważniejsze niż kariera sportowa to tak jest.
0
@Coutinho007 On chyba coś pojechal Zidanowi jak ten odszedł. Znalazłem coś takiego
"Dlaczego nie grałem u Zidane'a? To wytłumaczyć musi on, dlaczego nie dawał mi szans. Ja pracowałem, próbowałem mu wszystko utrudniać, ale nadchodził moment, w którym widziałem, że to coś niemożliwego. Strzeliłem dwa gole w Vitorii i w następnym meczu zagrałem minutę. Kiedy mijają tygodnie i nie czujesz się ważny, jest coraz trudniej. Był moment, w którym uznałem sezon za stracony. Traciliśmy 15 punktów w lidze i zostawała Liga Mistrzów, ale ja ciągle nie wchodziłem do drużyny."
Rm.pl
1
@messi564 Ja za nim nie płacze. Obecnie Aleñe mamy, wychowanka, który kocha klub i jest bardziej od Ceballosa wg mnie uzdolniony no i Puiga. Obecnie Ceballos by mniej pewnie pograł u nas przy tej kadrze od Malcoma.
0
@Coutinho007 Można gdybać, równie dobrze w poprzednim sezonie gdzie na ławce był Gomes i Denis - Ceballos móglby dostać dużo minut i wbić się na wyższy poziom
0
@messi564 Wtedy tak natomiast dzisiaj nie bardzo :p Vidal, Ivan, Arthur, Frenkie za rok a nawet Aleña. Każdy z nich podejrzewam że był by wyżej w hierarchii od Cebuli a jeszcze Cou i Roberto mogą grać w Pomocy. :p
0
@l0Messini Jak widać ZZ nie widzi w nim żadnego mitycznego talentu i wie pewnie że pewnego poziomu już nie przeskoczy.