messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezły jasnowidz z Ciebie, postawisz na to poważne pieniądze?
0
Czy to wina Legii że jako jedyni wytrzymują sezon na jako takim poziomie? Skoro wygrywają to znaczy że są najlepsi i zasłużenie mistrza zdobywają.
2
Myślisz że gdyby na miejscu Legii była Lechia czy Piast to wyniki w Europie byłyby lepsze? Obecnie Legia kadrowo jest najsilniejsza, więc jeśli zdobędzie mistrza, będzie miała teoretycznie największe szanse na dobrą grę w pucharach. Pamiętajmy, że to ta "legła co europierd*** dostaje" grała jako ostatnio w LM, nie Lech, nie Jaga czy Wisła. Idź po maść na ból tyłka
1
- po pierwsze Coutinho pokazuje od kilku lat ile jest warty i slabe pół sezonu nie zmienia jego wartości jako piłkarza.
- po drugie na MŚ był najlepszym zawodnikiem Brazyli w przeciwieństwie do SMS
- po trzecie 11 bramek i 5 asyst dla ofensywnegoo pomocnika to nie jest zły wynik, pamiętając że w LM strzelił 3 bramki i miał 3 asysty
11
Deulofeu kolejna bramka, ale bym go pooglądał w Milanie na lewym skrzydle obok Krzysia
1
Taki ze mnie fetyszysta
2
Piast 1-0! Jazda z nimi
1
Szkoda że nie zainteresowaliśmy się nim jak grał w Monaco, zagra i na skrzydle i w środku pola, genialny gracz
0
Szczerze nie oglądałem go w poprzednich sezonach, śledziłem jego mecze na MŚ i kilka spotkań w tym sezonie z czołówką Serie A. Niczym się nie wyróżniał jak na piłkarza wycenianego na 80-100mln euro.
2
SMS to po Asensio i Dybali chyba najbardziej przeceniany piłkarz na świecie, nie ma w nim nic nadzwyczajnego.
0
Barcelona jako mistrz też jest nudna?
0
#PiastMusisz.
1
De Ligt bo ma to czego nie ma ani Big Sam ani Clement - potrafi być liderem defensywy i wydaje się idealny do wskoczenia w buty Pique.
Kimmich bo pasuje do Barcy bardziej niż Semedo i Roberto razem wzięci a jest przy tym świetnym obrońcom.
Grimaldo - mam po prostu sentyment do tego zawodnika, nawet nie wiem skąd.
Neymar - tercet MSN to najlepsze co spotkało Barce w XXI wieku.
Mbappe - mógłby w niedalekiej przyszłości zastąpić Suareza
2
Porobił ich. Przyjemnie się patrzy na Polaka w Barcy
1
Czyli Messi to dupa, bo wolę dupę :D
0
I kogo byś dał? Może Neymara i Suareza?
0
Wystarczy, tym meczem bardziej zasłużył na ten skład niż Suarez w tej edycji LM. Kogo tam chciałeś umieścić? Skoro gość strzela i w lidze i w lidze mistrzów, pokaż mi 9 lepsza od niego. Jest bucem ale jest pół poziomu wyżej niż Luis i poziom wyżej niż Lewy, Kane czy Aguero
0
Messi/Ronaldo w sporcie
Putin/Obama/Trump w polityce
Duda w Polsce :)
0
Wiem że mamy jeszcze sezon w decydującej fazie i najważniejsze spotkania dla niektórych drużyn dopiero nastąpią ale jaka byłaby wasza najlepsza jedenastka tego sezonu uwzględniając wszystkie rozgrywki?
Ter Stegen
De Ligt - Van Dijk - Pique - Alba
De Jong - Busi/Ivan
Messi
Mbappe - Ronaldo - Hazard
Dość ofensywnie, ale brakowało mi pomocnika do 4-3-3 dlatego tak wyszło
0
Coraz więcej wpisów pojawia się tu ze źródłem El Chiringuito. Kto to w ogóle jest i skąd? Rzetelne źródło?
0
Sane to bym przygarnął. Ciekawe jakby sobie na 9 poradził, widziałem jak parę razy grał tak u Pepa i wyglądał całkiem nieźle. Jest wysoki, mocno stoi na nogach a strzał ma niezwykle mocny i celny
0
Myślę że poziom się powoli podnosi szczególnie jest chodzi o drużyny teoretycznie z 4-8 miejsca. Jeszcze 2 czy 3 lata temu taka Valencia, Sevilla czy Betis mogła sprzedać zawodnika za 30-40mln. W tej chwili mogą sobie pozwolić żeby zapłacić za jednego zawodnika taką kwotę
13
Marzenie. Skoro zarząd chce mobilnego środkowego napastnika który potrafi zejść ze środka do skrzydła to byłby najlepszy wybór po Mbappe. Niestety mało realny, prawdopodobnie podpisze nowy kontrakt na dniach.
14
Też uważam że Filipek za nisko. Taka ocenę powinien dostać gdyby zakończył mecz bez bramki. 7.5 moim zdaniem byłoby bardziej sprawiedliwie. To samo Semedo, dostał ocenę wyjściową a rozruszał grę po zmianie
2
Pasuje jak piernik do wiatraka.
1
Widocznie duża łyda jest bardziej podatna na kontuzje :D
0
Obserwują go bo to dobry piłkarz, jednak myślę że nie on będzie zawodnikiem którego ściągną.
0
A teraz porównaj to sobie z "patykami" Busiego :D
0
U mnie:
Barca
Betis
Ajax
Bilbao
Valencia
Chyba tak to wygląda jeśli jakaś drużyna ma wygrać LM. Ajaxowi kibicuje od dłuższego czasu, nie jakoś mocno bo oglądam ich ok. 10 meczy w sezonie - tylko te które nie kolidują z Barca i Beticos a mam akurat czas. Aż ciary przechodzą ja myśl że jeszcze kilka lat temu Arek Milik strzelał na Amsterdam Arena bramki Legii w kwalifikacjach a dziś jest taka przepaść
3
Myślę że nawet jak nie wygramy LM to zdobędzie ZP. No może Salah jak zagra wyśmienite 3 mecze i wygra ligę, innego kandydata nie ma. Tytuł króla strzelców LM, Złoty but, La Liga, możliwa LM i PK. Wyśmienicie to wygląda