4

Patrzę tylko po statystykach bo dopiero do domu wróciłem a tu Roberto w 70minut zalicza 7 kluczowych podań :O

0

Oglądam ktoś Brazylię? Jak gra Filipek?

1

3x tak, oczywiście Ajax musiałby na tym zarobić ładne miliony euro ale to się zwróci. Taki Puig, Todibo, Oriol i Miranda mogliby przebić się do pierwszej jedenastki Ajaxu przy regularnej grze a to już duzo

0

A najlepsze jest to:

Mbappe do Realu: jak będzie chciał to przyjdzie,z niewolnika nie ma pracownika

Varane (wcześniej Modric) chce odejścia - minimum 150mln, inaczej nigdzie się nie ruszy, ma ważny kontrakt, klub go nie odda

2

Eh, As już sieje ferment. Właśnie po to ściągają De Ligta, żeby sprzedać Umtitiego i za dwa lata jak nie będzie Pique znów szukać stopera :D panowie zastanówcie się. De Ligt wcale by nie przychodził gdyby nie fakt że gość ma 19 lat i to inwestycja na przyszłość. Odejdzie za dwa lata Pique to zostanie trójka wciąż młodych stoperów. Najgorsze jest to ze ludzie łykają takie plotki w martwym okresie a później w pracy słyszę "ty widziałeś że Umtiti na wylocie?"

1

Właśnie po to ściągają De Ligta, żeby sprzedać Umtitiego i za dwa lata jak nie będzie Pique znów szukać stopera :D panowie zastanówcie się. De Ligt wcale by nie przychodził gdyby nie fakt że gość ma 19 lat i to inwestycja na przyszłość. Odejdzie za dwa lata Pique to zostanie trójka wciąż młodych stoperów.

0

Chyba najbardziej opłacalna opcja dla dwóch stron to taka, że Ajax wykupuje ich powiedzmy za 5mln euro a Barca ma możliwość odkupienia za jakieś 15-20 mln euro przez najbliższe lata. Ajax zadowolony bo zarobi, a Barca bo większe prawdopodobieństwo, że będą lapać minuty niż w przypadku zwykłego wypożyczenia gdzie byliby tylko uzupełnieniem kadry

0

A oni czasem dziś nie grali w jakiś okolicznościowych koszulkach?

6

Jak to możliwe że Puig nie gra w żadnej młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii? Ten gość to mały geniusz, dziś na tle dorosłej reprezentacji Wenezueli dał kapitalna zmianę, grał bez żadnych kompleksów. Mam nadzieję że Ernesto da mu pograć w nadchodzącym sezonie, bo mimo słabych warunków fizycznych daje niesamowitą jakość w pomocy

8

Po co taki drogi bramkarz na ławkę w dodatku w tak młodym wieku. Brać Jordi Masipa, wychowanek, ostatnio regularnie gra w pierwszej lidze, doświadczony, zaakceptowałby rolę zmiennika. Do tego kosztowałby czapkę gruszek

0

Ma ktoś może pełną listę powołanych ja dzisiejszy mecz reprezentacji Katalonii? Tą oficjalną bo dużo się zmieniło od pierwszej listy

0

Gość może grać jako stoper i defensywny pomocnik. W Ajaxie mógłby grać na pozycji De Ligta i De Jonga, tylko jaki interes miałby Ajax w ogrywaniu naszego zawodnika?

0

Kurde jestem sławny, kto by pomyślał, że tak będzie pisząc zwykle przemyślenia na LR. Ktoś autograf?

74

Martwi mnie tylko jedna rzecz jak zostanie Rakitic:
Busi i Ivan znów będą grać 90% spotkań a Arthur, De Jong, Vidal i Alenia będą rywalizować o jedno miejsce w pomocy

0

Real znów podbija cenę. Normalka. Śmieszna natomiast ocena Frenkiego, po Depayu najlepszy z drużyny Oranje.

0

Tam z Sane De Ligt się zabawil?

11

Krótkie podsumowanie Holandii dziś:

Jasper przy bramkach bez szans, tez nie miał później zbyt wiele pracy

De Ligt dużo pecha przy pierwszej bramce - poślizgnął się, słaba pierwsza połowa, ogólnie Holandia mocno zaskoczona ustawieniem Niemców przegrała pierwszą połowę taktycznie. W drugiej połowie profesor + dołożona bramka.

De Jong jeden z najlepszych na boisku, standardowo był wszędzie z przodu i z tyłu, niestety brakuje mu w reprezentacji kogoś z kim mógłby w pomocy zrobić różnice.

Depay to jest gość, on musi skończyć w lepszym klubie, czy to na skrzydle czy na 9 gra wyśmienicie.

Na wyróżnienie zasługuje też Promes, głównie za drugą połowę, zmienił stronę i napędzał ataki Oranje.

Van Dijk, Wijnaldum zagrali przyzwoicie choć ten pierwszy mógł być bardziej zdecydowany przy golu na 2-0. Reszta zawodników z pierwszego składu zawiodła

0

Jak nazywa się ta strona z transmisjami zamiast Reddita?

0

Ma ktoś link do Holandia vs Niemcy?

0

Cucu mógłby jeszcze ze dwa lata w Eibarze pograć jeśli przyszedłby Filipe Luis. Jaspera podziwiam. Mógłby być pierwszym bramkarzem w takim Napoli czy BVB

27

Do Bayernu raczej nie pójdzie, głośno o tym że to Werner ma ich zasilić, natomiast to PSG na pewno włączy się do walki, szczególnie że możliwe jest odejście Cavaniego, a nawet jeśli nie odejdzie Cavani, to jest w podobnym wieku co Luis więc sytuacja podobna. Trzeba go zaklepac jak najszybciej bo z każdym tygodniem będzie coraz więcej chętnych

0

Poniedziałek o 20 jeśli dobrze pamiętam

0

Czy jeśli ten mniej prawdopodobny scenariusz się sprawdzi i Cou zdecyduje się na odejście a klub mu na to pozwoli to kto według was byłby realnym wzmocnieniem na jego miejsce? Hazard raczej jedną nogą w Realu, a dwóch nominalnych skrzydłowych plus ewentualnie Malcom to zdecydowanie zbyt nalo

0

Oby to była prawda, następca Suareza już byłby w klubie, pomoc i obrona super obstawiona, zostaje jedynie poszukać jakiegoś młodego skrzydłowego na lewą stronę w przypadku odejścia Malcoma, ale z tym rok można poczekać

0

Mi rok temu nie sprawdzali, miałem walizkę kupioną idealnie na wymiar, ale widziałem, że niektórzy mają ciut większe i też było ok. Chociaż osobiście bym nie ryzykował bo pewnie zależy na kogo trafisz

1

W przypadku odejścia Malcoma i przyjścia nowej 9 widzielibyście jakiś transfer do ataku? Osobiście uważam, że Coutinho, Dembele, Messi, Suarez, Jović(?) na 3 miejsca w ataku wystarczą, chociaż chętnie zobaczyłbym jakiegoś młodego zawodnika na lewe skrzydło - aż szkoda że Real wyciągnął i Rodrygo i Viniciusa - jednego z nich chętnie bym u nas zobaczył

0

Wizualnie katastrofa, ale pewnie rekord sprzedaży będzie pobity

23

Pogba jeszcze niedawno puszczał oczko w stronę Barcy, teraz Realu :D

9

Jovic jest niesamowity. Ta łatwość zdobywania bramek przy jego technice, sile i motoryce jest niespotykana. Trzeba go zakontraktować jak najszybciej bo z dalszą taka grą cena będzie tylko rosnąć

0

Mamy dość łatwy terminarz od 32 kolejki, oby utrzymać przewagę do tych spotkań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?