0

Liczę na występ Emersona

1

Praca jaką Monchi wykonał w Romie to totalne nieporozumienie, ściągnął za ogromne jak na włoski klub pieniądze Nzonziego, Pastore, Karsdorpa, Peresa, Defrela.. Do tego średnie transfery jak Jesus, Pellegrini, Kluivert, Schick czy Rui. Jedynie z Undera i Zaniolo kibice mogą być zadowoleni, a trzeba wziąć pod uwagę że odszedł Ninja i Salah za czapkę gruszek.
Myślałem, że Monchi zrobi z Romy prawdziwą potęgę natomiast z niezłym budżetem zatrzymał ich w miejscu, ba nawet cofnął bo w Romie nie ma już gwiazd jak Ninja, Salah czy Alisson, jeszcze brakowało transferu Manolasa.

Teraz wraca tam gdzie jego miejsce i zobaczymy jak to dalej będzie w Sevilli wyglądało bo ostatnio bez niego przeprowadzali bardzo fajne transfery

1

Za City powinni się wziąć natychmiast bo to co wyprawiają to już mocne przegięcie

0

Pamiętam że w letnie okno transferowe był bardzo aktywny więc raczej zajmuje

0

Czy Gerard Romero wrzucał ostatnio jakieś plotki? Dawno nic od niego nie widziałem na LR. Ostatnio chyba przy transferze De Jonga, no chyba, że to gość który wrzuca same sprawdzone info chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem

0

Audi a4 w 1.9 bezawaryjne

0

A co ma wiek do rzeczy? Za młody czy za stary bo nie rozumiem. Gdyby za dwa-trzy lata odszedł Luis to Inaki spokojnie mógłby być rezerwowym napastnikiem a i skrzydło by czasem odciążył

1

Oglądam czasem Bilbao i uważam że tak, mimo dobrych warunków potrafi się odnaleźć na małych przestrzeniach

0

Inaki! Uwielbiam gościa, chciałbym żeby kiedyś zagrał w Barcy, to byłby rezerwowy idealny zarówno na skrzydło jak i 9! Szybki, silny, dobry drybling tylko to przeciętne wykończenie...

1

Ma ktoś link do Barcy B?

0

Ogólnie poza świetnym strzałem to gość jest przeciętny. Jak na skrzydłowego jest wolny, drybling ma słabiutki, podania średnie, jedynie strzał klasa światowa. Na ofensywnego pomocnika jest zbyt mało kreatywny, nie potrafi podać dobrego prostopadłego podania, nie zrobi sobie miejsca dryblingiem tak jak Isco czy Coutinho. Na skrzydło natomiast niestety zbyt wolny. Potrafi świetnie strzelić lub dorzucić piłkę. Dla mnie jedyna pozycja dla niego to drugi napastnik w 4-1-2-1-2. Za plecami ofensywny Isco, obok silny Benzema i wtedy z Marco może coś by było

12

Dlaczego nie ma tu Suareza i Mbappe skoro mają lepsze statystyki niż niektórzy z tej listy?

9

Co? Moim zdaniem zagrał bardzo dobry mecz, 26 podan (81%), 2 kluczowe podania, jeden drybling, jeden przerzut i jedną długa piłką. Połowa pojedynków wygrana grając przeciwko Leo i Roberto. Dla mnie po Ndombele najlepszy z Lyonu

2

De Ligt i Jovic to obowiązek, nie trzeba być ekspertem piłkarskim by dostrzec że to diamenty na swoich pozycjach. Dodalbym do tej listy jeszcze Mendyego z Lyonu, wiem, że Miranda ma ogromny potencjał ale dałbym mu pograć na wypożyczeniu a Mendy to czarna kopia Alby, tak samo szybki, dużo daje z przodu. Jednak żeby przeprowadzić te 3 transfery po zakupie De Jonga musiałby odejść Ivan i Malcom więc pewnie skończy się na stoperze i napastniku

0

Rozumiem brak Alonso, Isco czy Costy. Ale taki Paco, Saul, Carvajal to obowiązek w kadrze. Dziwnie Lucho zarządza powołaniami

2

Buldog francuski

3

Roberto dla mnie nota w dół za katastrofalne ustawienie względem Depaya gdzie Dembele strzeliłby bramkę gdyby nie blok Lenglet. Oraz za zachowanie przy bramce, ja wiem że został uderzony ale zamiast łapać się za głowę mógłby skupić się na wybiciu piłki, gdyby tam bym taki Lenglet to jeszcze wybilby to własną twarzą, mało charakteru pokazał w tej akcji a każdy doskonale wie że ma go dużo Sergi w sobie

0

Neymar, Iniesta, Dani. Któryś z nich oczywiście przy założeniu że Andrzej i Dani byłby kilka lat młodszy...

3

Dodam jeszcze statystyki z "wiecznie grającym Messim"
Leo 36 spotkań 2900minut
Ous 35 spotkań 2200minut

Szklanka.

3

Dembele to szklanka? Śmieszna teza. Gość w tym sezonie zagrał tyle minut co no Sancho, 300minut mniej od Rashforda czy Mbappe. A miałby dużo więcej minut gdyby nie fakt, że średnio gral w tym sezonie 62minuty na rozegrany mecz. Często albo on wchodził z ławki albo go zmieniano, taki Mbappe gra prawie zawsze po 90minut

0

Czy Dembele pewnie opuści 4 mecze ligowe i wróci na LM. Nie jest źle tylko zupełnie wypadnie z rytmu ligowego..

6

Jeśli skończy się na jednym meczu absencji a nie pojedzie na kadrę to nie jest źle, z Betisem sobie poradzimy, Ous nie będzie narażony na inne kontuzje na kadrze a Cou dostanie kolejną szansę, tym razem po niezłym meczu z Lyonem

2

Brawo zespół, Ernesto był zmuszony do podjęcia ryzyka i wpuszczenia Dembele bo zamiast dobić Lyon to zaczęli się bawić, teraz Francuzowi prawdopodobnie pogłębiła się kontuzja. Mentalności tego zespołu jest dołująca

26

Lyon się po prostu otworzył, już nie siej fermentu, to był dobry mecz Cou

1

Przy tym wyniku w tej chwili Leo/Luis powinni schodzić obojętnie kto miałby się pojawić..

0

Dziś to Leo powinien zejść z boiska a nie Cou...

1

To jest różnica w mentalności Leo i Ronaldo... Ta motywacja na ważne mecze

4

Busquets to najgorzej grający głową wysoki zawodnik na świecie

0

Może dlatego że obecnie nie ma takiego piłkarza na rynku? A dla Pique jest De Ligt

0

Napisałem że to transfer perspektywiczny, teraz nie, ale za dwa lata juz tak, wtedy w pełni zaaklimatyzowany De Ligt w wieku 21 lat idealnie pasujący profilem będzie świetnym następcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?