4

Transfery Lenglet i Arthura były pieprzonymi strzałami w dziesiątkę. Vidal zresztą też, dziś zmiana na solidną 8. Wygrał chyba wszystkie pojedynki, odzyskał parę piłek i dorzucił waleczności

1

Ehh gość miał potencjał większy niż Oriol Busquets, niestety kontuzje go zniszczyły, mimo wszystko miałem nadzieję że zrobi karierę w drużynie pokroju Alaves..

0

Ehh BVB... Najgorszy Bayern w ostatnich latach, Borussia miała sporą przewagę, a wszystko po to żeby zniweczyć to w dwa miesiące, cudowny start 2019 dla Borussii

0

Szkoda mi Icardiego, jestem pewny że gdyby agentem był ktoś inny niż żona to pisałby swoją legendę w Interze, tak pewnie odejdzie po sezonie

0

Macie coś takiego o Barcy?

1

To Mandi nie Bartra złamał linie

0

Boże święty to ustawienie Mandiego przy tej pułapce to czysty kryminał... Jak można złamać linie o 5metrow!

1

Varane.

70

Gość jest NIESAMOWITY. Od 3 sezonów top3 na swiecie, do tego skromy, zwyczajny gość. Portero skrojony pod Barce. Nie da się gościa nie lubić. Szacun Marc za formę i postawę pozaboiskową. Pisz dalej swoją legendę

2

Fajny widok jak El Pistolero panenką wysyła kibiców do domu

28

Przecież nawet słowa o sędziowaniu nie wspomniał, wręcz przeciwnie, przyjął porażkę z honorem na klatę to po co siejesz ferment?

5

Ten tekst o tym oszuście mógł sobie darować.

1

Moim zdaniem dziś bardzo dobrze zagrał Benzema. Różnica jest tylko taka że Suarez gra kupę i strzela dwie bramki a Benzema gra świetnie tyłem do bramki, zabiera piłki Busiemu tylko po to by zepsuć najważniejsza setkę

0

Przecież od dawna wiadomo że finał jest na Benito Villamarin

5

Wow. Myślałem że na fioletowej będzie coś w stylu "zepsuliscie nam tłusty czwartek!"

4

Malcom nawet przy 3-0 ława...

0

Luis pokazuje zmianę a ten nic?

0

Jeden celny strzał.. wyniki jakieś są ale oczy krwawią

0

Barca gra jak Real Zizou

2

Już nie mogę się doczekać pomocy z Frenkiem i Arthurem bo na to się obecnie nie da patrzeć

0

Było ok, raz się zawiesiło

1

Vidal w obecnej formie to jest to czego nam potrzeba by gonić wynik

0

Piszesz to niepotrzebnie głównie dlatego że Valverde i tak tego nie przeczyta :)

0

Real wygrywa ten mecz taktycznie, wystarczy spojrzeć ile mają miejsca na skrzydłach biali a ile my..

0

Będzie ciężko o dobry wynik z taką grą

1

Ależ obrona Atleti może się posypać po sezonie. Filipe Luis wciąż bez nowego kontraktu, Godzin też i jedną nogą w Interze, Lucas prawdopodobnie zasili szeregi Bayernu o czym mówi się od dawna a teraz potwierdza to Bild.
Atleti na gwałt będzie potrzebować klasowego lewego obrońcy który z miejsca wskoczy do 1 składu i nowego lidera obrony za Godina.
Są też plotki i bardzo możliwym odejściu Thomasa Parteya.
Biorąc pod uwagę wiek Juanfrana, niestabilną formę Savicia i częste kontuzje Gimeneza, Simeone będzie musiał "na nowo" złożyć swoją główną broń czyli blok defensywny. Przeczuwam że dwa transfery do środka i jeden lewą obronę

0

Kto by nie zagrał przez ostatnie lata zawsze jestem spokojny o pozycję bramkarza. Fajnie żeby zagrał Jasper bo to jego puchar, jednak jeśli ma mu się coś odnowić to niech gra MATS

0

Roberto w pomocy też nie zachwyca. Coutinho chociaż może zrobić co nieprzewidywalnego swoim strzałem z dystansu

0

W czym problem? To normalna kolej rzeczy, za Jaspera można wziąć ponad 20mln więc i tak wyjdziemy na plus

7

Chyba nigdy nie doczekamy się już od początku razem na boisku Cou, Leo, Dembele i Luisa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?