messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Transfery Lenglet i Arthura były pieprzonymi strzałami w dziesiątkę. Vidal zresztą też, dziś zmiana na solidną 8. Wygrał chyba wszystkie pojedynki, odzyskał parę piłek i dorzucił waleczności
1
Ehh gość miał potencjał większy niż Oriol Busquets, niestety kontuzje go zniszczyły, mimo wszystko miałem nadzieję że zrobi karierę w drużynie pokroju Alaves..
0
Ehh BVB... Najgorszy Bayern w ostatnich latach, Borussia miała sporą przewagę, a wszystko po to żeby zniweczyć to w dwa miesiące, cudowny start 2019 dla Borussii
0
Szkoda mi Icardiego, jestem pewny że gdyby agentem był ktoś inny niż żona to pisałby swoją legendę w Interze, tak pewnie odejdzie po sezonie
0
Macie coś takiego o Barcy?
1
To Mandi nie Bartra złamał linie
0
Boże święty to ustawienie Mandiego przy tej pułapce to czysty kryminał... Jak można złamać linie o 5metrow!
1
Varane.
70
Gość jest NIESAMOWITY. Od 3 sezonów top3 na swiecie, do tego skromy, zwyczajny gość. Portero skrojony pod Barce. Nie da się gościa nie lubić. Szacun Marc za formę i postawę pozaboiskową. Pisz dalej swoją legendę
2
Fajny widok jak El Pistolero panenką wysyła kibiców do domu
28
Przecież nawet słowa o sędziowaniu nie wspomniał, wręcz przeciwnie, przyjął porażkę z honorem na klatę to po co siejesz ferment?
5
Ten tekst o tym oszuście mógł sobie darować.
1
Moim zdaniem dziś bardzo dobrze zagrał Benzema. Różnica jest tylko taka że Suarez gra kupę i strzela dwie bramki a Benzema gra świetnie tyłem do bramki, zabiera piłki Busiemu tylko po to by zepsuć najważniejsza setkę
0
Przecież od dawna wiadomo że finał jest na Benito Villamarin
5
Wow. Myślałem że na fioletowej będzie coś w stylu "zepsuliscie nam tłusty czwartek!"
4
Malcom nawet przy 3-0 ława...
0
Luis pokazuje zmianę a ten nic?
0
Jeden celny strzał.. wyniki jakieś są ale oczy krwawią
0
Barca gra jak Real Zizou
2
Już nie mogę się doczekać pomocy z Frenkiem i Arthurem bo na to się obecnie nie da patrzeć
0
Było ok, raz się zawiesiło
1
Vidal w obecnej formie to jest to czego nam potrzeba by gonić wynik
0
Piszesz to niepotrzebnie głównie dlatego że Valverde i tak tego nie przeczyta :)
0
Real wygrywa ten mecz taktycznie, wystarczy spojrzeć ile mają miejsca na skrzydłach biali a ile my..
0
Będzie ciężko o dobry wynik z taką grą
1
Ależ obrona Atleti może się posypać po sezonie. Filipe Luis wciąż bez nowego kontraktu, Godzin też i jedną nogą w Interze, Lucas prawdopodobnie zasili szeregi Bayernu o czym mówi się od dawna a teraz potwierdza to Bild.
Atleti na gwałt będzie potrzebować klasowego lewego obrońcy który z miejsca wskoczy do 1 składu i nowego lidera obrony za Godina.
Są też plotki i bardzo możliwym odejściu Thomasa Parteya.
Biorąc pod uwagę wiek Juanfrana, niestabilną formę Savicia i częste kontuzje Gimeneza, Simeone będzie musiał "na nowo" złożyć swoją główną broń czyli blok defensywny. Przeczuwam że dwa transfery do środka i jeden lewą obronę
0
Kto by nie zagrał przez ostatnie lata zawsze jestem spokojny o pozycję bramkarza. Fajnie żeby zagrał Jasper bo to jego puchar, jednak jeśli ma mu się coś odnowić to niech gra MATS
0
Roberto w pomocy też nie zachwyca. Coutinho chociaż może zrobić co nieprzewidywalnego swoim strzałem z dystansu
0
W czym problem? To normalna kolej rzeczy, za Jaspera można wziąć ponad 20mln więc i tak wyjdziemy na plus
7
Chyba nigdy nie doczekamy się już od początku razem na boisku Cou, Leo, Dembele i Luisa..