messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że relacje z Ajaksem są na tyle dobre że nie będzie problemu w negocjacjach, najwyżej większą część umieszczą w zmiennych, zostało "jedynie" dogadać się z samym zawodnikiem
1
LPG jest mocno toksyczną substancją, dobrze oczyść dłoń bo masz podrażnienie skórne, jeśli nie miałeś rany otwartej to nic Ci nie będzie, jeśli jednak się pogorszy to pojedz do lekarza nie lecząc się w internecie :)
0
Tylko to jest 5 sezon Suareza i 10 Benzemy :D w asystach też idą łeb w łeb a ponoć Benz to 10 ;)
0
Co oni odwalili. Wygrany mecz
1
Real zrób w końcu jakies transfery bo za rok liga będzie tak samo nudna
If You know what i mean :D
0
Ciężko się patrzy na ten Real, tu już nie chodzi i brak Ronaldo, oni są po prostu wypaleni, Kroos, Modric, Casemiro to tragedia, pomoc zupełnie bez ambicji i polotu. Varane i Nacho.. sabotażyści. Nawet nowy nabytek Tibo wygląda jakby się wypalił. To nie kwestia trenera czy jednego zawodnika, zbyt długo stoją w miejscu z tą samą kadra. Jeśli nie zrobią gruntownej renowacji (a na to się nie zanosi) to jest po transferze Hazarda i kogoś jeszcze dużo lepiej to wyglądać nie będzie
1
Dziś sobie odpalę mecz Realu i będzie mi się bardzo przyjemnie oglądało. Nawet niech wygrają 5-0. Po ich ostatnim tygodniu leżącego się nie kopie, niech Real wygra ;)
0
Zostawię taktyczną kropkę .
Bo też mnie to interesuje
1
As jest gazetą hiszpańska więc piszą o każdym, mundo i sport to gazety regionalne katalońskie więc piszą tylko o drużynach ze swojego regionu
9
Tak, koło 80 minuty
0
Rodriego bym u nas widział ale po transferze Frenkiego jest zbędny.
1
Podczas meczu nic nie bylo widac, zachowywał sie normalnie więc może coś drobnego ale nic nie wiadomo
0
Cristiano i tak to łyknie, jeśli odpadną z LM to będzie grał w każdym meczu do końca rozgrywek bo tylko te im zostaną. A nie oszukujemy się, klasa drużyn też jest ważna, na jedną sytuację Piątka czy Quariarelli, Cristiano ma dwie lub trzy
1
Widziałeś w ogóle jakiś mecz Gerarda prócz tych w Barcy? Ciągnie Watford cały sezon tak jak ciągnął Milan. Pamiętam jaka stypa była na polskim forum Milanu gdy Barca go od nich wykupiła. Każdy fan Milanu powie Ci że to najlepszy skrzydłowy jaki grał tam od kilku lat, teraz Samu i Suso trochę go gonią
1
Też tak uważam, to typowa 10 a nie skrzydłowy, brak mu szybkości. Osobiście uważam że więcej dałby nawet na typowej 6 niż na skrzydle. Jego miejscem jest środek pola, cofnięty lub typowy ofensywny pomocnik i Hakan gra wtedy jak przystało na niego
0
Nie zgodzę się. Milan za jego czasów miał duża presję na wyniki, to drużyna która od paru sezonie zawodziła i robiono tam wszystko by Milan wrócił chociaż do Ligi Europy, widać to po transferach czy częstej zmianie trenerów właśnie przez słabe wyniki. Z drugiej strony Barca gdzie akurat od niego nikt nie oczekiwał cudów, miał być solidnym zmiennikiem
4
Deulofeu to dobry zawodnik, on po prostu nie pasował do stylu gry Barcelony. Jest bardzo konkretny w swoich akcjach, szuka najprostszych rozwiązań, tu jednak czasem trzeba zrobić coś mniej oczywistego w ataku. Zarówno w Anglii jak i Milanie grał bardzo dobrze i mam nadzieję że wróci do Mediolanu. Atak Deulofeu Piątek Castillejo i Paqueta/Suso za nimi już fajnie wygląda. Brak im takiego lewego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, Hakan się tam meczy
5
Też mnie to śmieszy, ludzie na LR widząc jego Avatar rozpoczynają dyskusje nawet gdyby napisał że właśnie je parówki
0
Cou w pierwszej połowie tragedia, w drugiej już znacznie lepiej
0
Oby, dość półśrodków jak Gomes czy Paco, brać to co najlepsze na rynku, chytry dwa razy traci, w tym przypadku dwa razy kupuje
0
Osobiście jestem za tym, by po transferze De Jonga sprzedać rakietę i włączyć Rikiego do pierwszej drużyny, Ivan gra tyle że minut wystarczy dla obu tych zawodników
0
Najpierw to niech pogra na wypożyczeniu.
1
Brać i się nie zastanawiać. Teraz nie jest niezbędny ale to najlepsza opcja do zastąpienia Pique za dwa lata.
Gomes jest wart po tym sezonie miękko 30-40mln. Rafa i Denis po 10-15. W najgorszym wypadku te 50mln da się uzyskać. Malcom też pewnie odejdzie i mimo że grał mało to jakaś Chelsea czy Inter będą w stanie wyłożyć 40mln. W ten sposób De Ligt mozna załatać budżet po tym transferze, pozostanie temat napastnika ale przecież niepewna jest też przyszłość Ivana czy Jaspera plus środki wcześniej przeznaczone na ten budżety transferowy
1
Właśnie bojan zagrał pół dobrego sezonu w pierwszej drużynie a nie dwa czyli bardziej przypomina Todibo niż De Ligta, no i nie był nigdy podstawowym zawodnikiem reprezentacji Hiszpanii. Arthur od 3 lat grał w Brazylii w Gremio więc też bliżej mu do Holendra niż francuza
0
Weź nawet nie porównuj gościa który zagrał 10 spotkań do chłopaka który jest kapitanem Ajaxu i od 2 lat podstawowym obrońcom Ajaxu, podstawowym zawodnikiem reprezentacji Holandii. Przecież to zupełnie inna sytuacja. Gość już teraz jeśli topowym stoperem
0
Tak jeśli kilku z nich to jedynie uzupełnienie składu, w innym wypadku taki Alenia bylby dopiero 6 pomocnikiem do gry a Puig 7. Zbyt tłoczno szczególnie w pomocy
1
Bo Todibo to kot w worku, który nie zagrał nawet pół sezonu w profesjonalnym futbolu, niech zagra połowę tego co De Ligt i można będzie go ocenić, a Holender z miejsca może wejść w buty Pique i jest na chwilę obecną kilka poziomów wyżej.
0
Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony odświeżenie pierwszego garnituru może wyjść na dobre a z drugiej strony Ivan jest jednak w układance Ernesto bardzo ważny. Mimo wszystko możliwe 100 mln z transferów Malcoma i Rakiety którzy przy tak szerokiej kadrze mogą nie być już niezastąpieni przekonuje dosc mocno
0
Ależ tłoczno się robi w składzie. Jeśli Ivan i Malcom zostaną w drużynie to mimo prawie pewnego odejścia Vermy, Murillo, Boatenga, Rafy, Denisa i Gomesa kadra będzie bardzo szeroka
Jasper, Marc, Sergi, Semedo, Pique, Lenglet, Umtiti, Alba, Vidal, Busi, De Jong, Ivan, Arthur, Alenia, Malcom, Messi, Dembele, Cou, Luis. 19 zawodników przy możliwych transferach napastnika, De Ligta i lewego obrońcy (może to być Cucu/Miranda). Daje to 22 osobową kadrę złożona z zawodników którzy zasługują na dużą ilość minut, celowo pominąłem Todibo bo jeśli przyjdzie De Ligt to Francuz pewnie uda się na wypożyczenie, a gdzie tu miejsce dla Puiga i ewentualnie Wague którzy moim zdaniem już zasługują na awans do pierwszej drużyny. Ciekawy jestem czy zarząd będzie chciał zredukować szerokość kadry bo mimo gry ja 3 frontach zadowolić każdego z tych klasowych zawodników odpowiednią liczbą minut nie będzie prosto... Szczególnie tłoczno robi się w pomocy
26
Ależ ten stadion robi wrażenie na wizualizacji. Masakra