0

Jestem za, powrót wychowanka który pewnie zaakceptuje rolę zmiennika. Ostatnim meczem z nami zrobił pozytywne wrażenie

12

Bez sensu ściągać takiego zawodnika by zagrał 6-7 spotkań w sezonie. Nawet jeśli Jasper odejdzie to jestem za transferem doświadczonego bramkarza za niewielkie pieniądze. Tak jak Ateti ściągnęło Adana za 1mln euro. Ter Stegen miałby zmiennika na puchar króla, a nikt by nie płakał że marnujemy świetnego bramkarza na ławce

1

Zastanawiam się jak będzie wyglądała nasza pomoc w przyszłym sezonie. Raczej wiadomo że Rafa odejdzie a Denis już nie wróci, ale mimo wszystko dalej będzie przesyt. Głośno ostatnio o rzekomym awansie Puiga do pierwszej drużyny, osobiście na to liczę, chociaż liczba zawodników w pomocy może go mocno niepokoić.. W chwili obecnej na 3 miejsca są Busi, Frenkie, Ivan, Arthur, Vidal i Alenia. Każdy z nich z całą pewnością zasługuje na jak największą liczbę minut, nie przewiduje by któryś z nich odgrywał marginalną rolę w drużynie. Mamy więc 6 pomocników na 3 miejsca a wciąż trzeba pamiętać o Coutinho który może grac pomocy lub Leo w ustawieniu 4-2-3-1 który zajmuje miejsce dla jednego z pomocników. Gdzie tam miejsce dla Puiga? Nie wiem, mam wrażenie że jeśli ktoś z dwójki Vidal/Ivan Barcy nie opuści, to przy rosnącej roli Aleni młody może mieć bardzo ciężko.

2

Nie gramy dziś źle gdyby nie błędy w defensywie i Lahoz to wrażenia po meczu mógłby być zgoła odmienne

0

Nic więcej Ernesto nie mógł rzucić do ataku, teraz tylko dyspozycja poszczególnych piłkarzy może coś zadziałać

2

A ja mam nadzieję że to Frenkie będzie tym zawodnikiem który będzie dawał pilki do Leo

0

Deulofeu juz 2 bramka dziś, świetnie się sprawuje w lidze angielskiej. Tam szybkość i niezły strzał wystarczą by byc wyróżniającym się zawodnikiem

1

Taka mała ankieta na temat wyboru napastnika
https://www.strawpoll.me/17482641
Pepe, Gomez, Jovic.. od dłuższego czasu przewijają się te same nazwiska. Pepe typowy sprinter, skuteczny ale mało grał na 9, więcej na skrzydle. Gomez typowa 9, silny, wysoki, skuteczny i potrafi rozprowadzić akcje. Jovic jest trochę typem pośrednim, szybki i mobilny ale przy tym wysoki, silny i obunożny. Wydaje mi się że ten ostatni ma największy potencjał, może być napastnikiem kompletnym. Chętnie zobaczę go w naszej koszulce.

7

Fajna opcja na dwa lata, przez ten czas Cucurella i Miranda złapią doświadczenia na wypożyczeniu i każdy zadowolony

0

I cyk młody jeszcze bramkę dla Chelsea strzelił, mega talent ten gość

1

Taki obunożny napastnik to skarb, dla mnie najlepsza opcja do ataku ale Gomezem też nie pogardzę

0

Problemem Betisu jest 9. Loren i Leon jakoś mnie nie przekonują, zarówno pomoc jak i obronę mają na wysokim poziomie jednak ten atak.. skrzydła spoko, ale brak im 9, Loren ma przebłyski, ale z klasowym napastnikiem jak Stuani który zapewnia ponad 20 bramek co rok Betis byłby w stanie walczyć o top 4

0

Gość jest skrojony pod ligę angielską, technicznie bez zarzutu ale bez rewelacji, natomiast szybkość i ciąg na bramkę najwyższej klasy, do tego niezłe warunki fizyczne i wykończenie

0

Ma ktoś link do Betisu?

3

Brać tylko na korzystnych warunkach i jeśli Ivan ma odejść

0

Myślę że są porównywalne, tamtą pierwsza jedenastka była lepsza, ale ta kadra na większy potencjał, sporo młodych zawodników z których mógłby wycisnac więcej, do tego jest szersza bo wtedy było zaledwie kilku dobrych zamienników a teraz prawie dwie jedenastki byś wystawił prócz ataku. A i Pep jest moim zdaniem lepszy

0

Początek faulu jest miejscem ustawienia piliki

0

Parę postów niżej napisałem kto i dlaczego :D

0

Do złudzenia przypomina Leo, gra między prawym skrzydlem, środkiem pomocy i atakiem. W roli typowego skrzydłowego albo 9 już tak dobrze się nie sprawdza więc osobiście obawiam się że Leo u Gierzmannem byłoby jak z Dybala i Leo w kadrze

0

Szkoda że Pep nie chce wrócić do Barcy, przez ostatnie lata nabral dużo dostarczenia. W każdym klubie gra inna formacją, próbował 4-3-3, 3-4-3, 4-2-3-1, 4-2-4-1, 4-2-2-2.. do tego miał styczność z zupełnie innymi stylami gry w ligach, z obecną kadra mógłby przebić nawet swoje wcześniejsze 4 sezony

0

Ostatnio takie zaangażowanie jak w Atleti u nas widziałem za Guardioli, ewentualnie w pojedynczych meczach za Enrique. A tak na chodzonego...

2

Czyli jednak nie ogarnęli ;D

7

No i lux wynik, teraz Lyon z różnego w 2minucie na Camp Nou i gacie pełne, o taka Barce nic nie robiłem!

2

Idealne porównanie :D gimby nie ogarno

1

150mln chciałeś napisać?

13

Tego trenera nawet wyniki nie bronią ostatnio, a oni z nim kontrakt przedłużyli

0

Jeśli ostatnią zmianą nie będzie Malcom to stracę resztkę wiary w tego trenera

0

Roberto, wejdzie Vidal

9

Ale bym takiego Eto'o albo Henry'ego na ataku pooglądał

0

Trzeba mieć jaja żeby zdjąć najsłabszego na boisku zawodnika? Wystarczy rozum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?