messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zero zaangażowania. Tylko Semedo chce się grać
0
Gdyby Inaki miał lepsze wykończenie byłby bardzo ciekawą opcją na 9. Szybki, silny, niezły technicznie i waleczny. Niestety czasem strzela jak profesor Aduriz a czasem jak Alba prawą nogą...
0
Gdyby to weszło gdzieś pod poprzeczkę to bramka kolejki murowana
0
Gral ktoś w assassin's Creed Odyssey? Po dotarciu do Aten ogarniętych zarazą zniknęły mi wszystkie zadania poza tym gdzie mam porozmawisc z Peryklesem. To normalne?
0
No nie wiem, Barca bardzo zmieniła się od tego czasu, gramy mimo wszystko mniej piłką a bardziej bazujemy na indywidualnych umiejętnościach. Gdyby Vidal grał w Barcy Guardioli obok Xaviego/Iniesty a nie Rakiety to byłby dużo, dużo lepszy w rozegraniu
0
Wydaje mi się że to wciąż nie jest najlepsza wersja Arthura, on dopiero wchodzi na większe obroty.
Co do Vidala - trafił do tego klubu o kilka lat za późno, brakowało kogoś takiego w pomocy od odejścia Keity. Taktycznie geniusz, do tego ta waleczność..
0
Podbije jeszcze raz bo nie każdy widział
http://www.strawpoll.me/17384469
Ciekawi mnie wasze zdanie, szczególnie osób które wybrały głos "kto inny", kogoś konkretnegi mieliście na myśli?
3
Z kim z Messim? 21 letni zawodnik za 40mln przyszedł by 80% sezonu siedzieć na ławce? Messi tyle gra. W pozostałych meczach mógł grać Dembele, nawet Alenia czy Rafinha od biedy Roberto. Mogli albo się wstrzymać albo poszukać skrzydłowego który może grać na lewym skrzydle, nie mówiąc o fenomenach jak Ous którzy zagrają na obu..
0
Niestety Barca to klub który musi trzymać poziom przez cały sezon a do tego potrzebuje doświadczenia. Dlatego miejsca w pierwszej drużynie starczy zawsze dla max 2-3 żółtodziobów i to nie zawsze tych najlepszych, często dla tych którzy mogą się przydać. Dlatego jedyna opcja to wypożyczenie do drużyn z la liga bądź sprzedaż z pierwokupem. Wydaje mi się że tak najłatwiej będzie w przyszłości trafić do składu Barcy, gdy dobrze grasz go tak wielki klub z Ciebie nie zrezygnuje. Przykład Grimaldo jest idealny, mam nadzieję że go odkupimy bo dla mnie to top 5 młodych LO. Problem w tym że w jego wypadku trzeba będzie negocjować z Benfica bo nie ma pierwokupu
3
Mimo wczorajszego występu uważam że zarząd pospieszył się z transferem Malcoma. Nie chodzi o jego umiejętności bo te ma kapitalne (widziałem kilka spotkań bordeaux). Na lewym skrzydle grać może jedynie 2 zawodnikow (Cou, Dembele) gdy na prawe - które jest nie doruszenia przez Messiego mamy 5 (Leo, Malcom, Dembele, Roberto, Alenia). Teraz w sytuacji gdzie Dembele doznał kontuzji a Cou jest bez formy brak nam jakości na lewej stronie. Wystawianie w Barcy lewonożnych zawodników na lewym skrzydle jest bez sensu, dla drużyn preferujących grę na wrzutki może tak, ale lewa noga po tej samej stronie boiska znacznie utrudnia zejście do środka z możliwością strzału/zagrania za plecy obrony. Widać to było gdy Malcom przeszedł z prawej na lewą i zgasł, to samo Alenia. Doszło do sytuacji że przy kontuzji Cou lub Dembele zostajemy z jednym zawodnikiem na lewe skrzydło gdy ja prawym może grać aż 5(a jest jeszcze Rafinha). Uważam że Malcom mógłby w Barcy zrobić wielką karierę gdyby był obunożny jak Dembele, tak będzie mu ciężko
0
Taka mała ankieta co LR sądzi o ewentualnym zmienniku Alby, kto i dlaczego?
http://www.strawpoll.me/17384469
0
Mendy super zawodnik, podobny profilem do Jordiego. Jeśli nie on to powrót Grimaldo marzenie. Jednak kosztowne bo za każdego z nich trzeba te 30mln wyłożyć.. Dałbym szansę Cucu, Miranda jest jeszcze za młody, on dopiero swój pierwszy pełny sezon w rezerwach rozgrywa
6
Fajny zawodnik widziałem może 6-7 jego spotkań. Na skrzydle zagra ale to typowa 10 z ciągiem na bramkę jak kiedyś Kaka. Gdyby cena była odpowiednia fajnie byłoby go ściągnąć, obstawiam jednak że pójdzie za więcej niż my zapłaciliśmy za Arthura więc nie widzę szans na ten transfer
0
Z jednego matero piją? Ciekawe jaka Yerba, argentyńska? :D może Luis kiedyś w wywiadzie wyjawi jaką parzy Yerbe
1
Kolejny świetny mecz Arthura, Pique też niezawodny. Najwięksi wygrani jednak to Malcom i Semedo. Liczę że ten pierwszy będzie grał częściej, świetny mecz. Semedo natomiast do dobrej gry w obronie wreszcie dorzucił jakość w ataku jaka pokazywał w Benfice
0
Spójrz na Bale xd jak widać można
20
Nie wierzę że to napiszę: zszedł Malcom, siadła gra
0
Byle nic nie stracić bo robi się nerwowo..
22
Semedo tym meczem wyjaśnił Roberto
0
Valdemar, zaimponowałeś mnie teraz strasznie
7
92000 ludzi dziś na stadionie musi oglądać taka kaszanę
2
Aż szkoda Leo wpuszczać za takiego Malcoma
1
Chyba jedyny pozytyw dziś to Pique i Semedo. Wyłączyli Viniciusa zupełnie.
0
Real bliżej drugiej bramki niż my remisu...
0
Szkoda trochę tego odejścia Neymara. Oczywiście wolę Cou i Dembele w pakiecie niż jednego Neya ale magia MSN była niepowtarzalna. Dorzucając do tego Dembele mielibyśmy najlepiej obsadzony atak odkąd pamiętam
9
Reddit wróci szybciej niż się każdemu wydaje. Póki nie działa polecam wykupić Eleven za 15.90 na miesiąc. W tej cenie macie 3 klasyki w HD bez ścinki, do tego któryś z 3 meczów ligowych też się znajdzie ofercie, może nawet 2. Więc wychodzi 3-4 zł za mecz. Moim zdaniem warto
0
Pójdzie pewnie za ok 100 bo kończy mu się kontakt za rok.
Co do zastępstwa to Pepe to typowy prawoskrzydłowy, Felipe dopiero co dołączył do młotów i jest ich motorem napędowym. Ja stawiam Bailey/Lozano chociaż fanem Chelsea nie jestem
0
Jest niezły, jednak w obecnej kadrze walczyłby z Alenia o minuty, mają podobny potencjał chociaż trochę inny profil, Carles jest bardziej ofensywny. Maxime trochę filigranowy więc u Ernesto dużo by nie pograł.
0
I takie info to ja lubię.
28
Czyli albo Messi albo Roberto na skrzydle, szkoda Dembele ale niech spokojnie wróci w swoim tempie.
Ciekawy jestem czy Todibo zadebiutuje jeszcze w tym sezonie np jeśli Liga będzie już wygrana. Chciałbym go zobaczyć na boisku chociaż na jedną połowę w tym sezonie