messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Ney wracaj do Barcy, opłacaj swój transfer i dajesz z buta na Camp Nou.
1
STRZEL TO KUR**
1
Solskjear dawaj Roberto na boisko.
0
Kur.. coś mi się ubzdurało że strzelił.. fakt, zawiecha
0
Bernat gdyby nie słupek strzeliłby 3 bramki United w 2 meczach jako lewy obrońca... Nieźle
1
Zupełnie nie interesuje się angielską piłka, oglądam czasem jako neutralny kibic. Dlatego nie kibicuje ani United, ani City.
0
Kolejny ofensywny zawodnik PSG kontuzja, masakra co tam się dzieje, gdyby teraz wypadł Mbappe to chyba Alves grałby na ataku...
1
Pierwszy raz w tym sezonie kibicuje United, dawać jeszcze jedną
0
Dla mnie Maxi jest trochę za sztywny. Świetnie wyprowadza piłkę i daje dużo fizyczności ale nie potrafi sam stworzyć przewagi, Luis w formie samym przyjęciem potrafi zmylić przeciwnika, w grze 1 na 1 też Maxi nie grzeszy skutecznością. Dla mnie trochę zbyt statyczny z piłką przy nodze, osobiście preferuję Jovicia
Ale oczywiście szanuje Twoje zdanie
1
Kylian byłby idealnym następcą Suareza.. Szkoda że rok wcześniej o tym nie pomyśleli. PSG zaryzykowało i mają prawdziwego killera
20
Jeden mecz bez rakiety i wynik jaki jest każdy widzi :D
4
Pojechał po Nasrim, szczerze mówiąc to też tak tego zawodnika postrzegałem. Taki mały cwaniaczek łasy na kasę, nigdy go nie lubiłem
0
Może ktoś napisać jak wygląda mecz? Kto się wyróżnia, kto zawodzi? Niestety nie mogę oglądać
0
Czyli Murillo albo Todibo jako defensywny pomocnik
13
Oglądałem już kilkanaście meczy De Jonga ale wczoraj naprawdę zachwycił, gość z meczu na mecz się poprawia. Ustawiony jako ten najbardziej cofnięty z pomocników Ajaxu wyprowadza piłkę jak profesor. Każda akcja Ajaxu musi przejść przez niego, mimo że z powodzeniem mógłby grać jako ofensywny pomocnik to chyba pozycja Busiego będzie w przyszłości należeć do niego. Podobnie jak Busi świetnie czyta grę i ma bardzo dobrą technikę użytkowa, bardzo go przypomina, ma jednak coś czego Sergio nigdy nie miał, mimo dobrych warunków fizycznych dysponuje genialnym odejściem na pierwszych metrach i jak na pomocnika świetną dynamiką. Busi czasem rusza się jak parowóz, u Holendra nie ma z tym problemów. Pewnie będzie rotowany między Ivanem i Sergio, już nie mogę się doczekać tej pomocy z nim i Arthurem
1
Chylę czoła przed Ajaxem, jest parę dużym na świecie prócz Barcy którym mocno kibicuje mimo, że nie oglądam ich spotkań. Ajax, Porto, Milan... Jednak Ajax chyba zacznę oglądać...
1
Ajajaj Real łapie mały oddech, nie dać im pójść za ciosem!
0
A miałem pisać że Ajax musi strzelić 3 bramkę... Brawo Ajax!
0
Poratuje ktoś linkiem który nie zacina? Może być nawet po koreańsku
0
Ma ktoś link do meczu?
0
Twój komentarz wniósł tyle do dyskusji co moja rolka papieru toaletowego dziś rano.
1
Mieszkam w 50tys miejscowości. Jest tu kilka małych klubów i jeden Pan Andrzej którego zna każdy, gość zajmuje się zawodnikami młodzieżowymi, spisuje wyniki, strzelców bramek, dla wielu to zwykły gość, ale on tyle serca i czasu poświęca na to wszystko.. Bardzo go przypominasz, wiem że śledzisz mocno drużyny młodzieżowe, do tego zbierasz statystyki, szacun ogromy
1
Tak patrząc na ostatnio odchodzących zawodników lub tych co zapewne odejdą można złożyć całkiem ciekawą ofensywę. Denis, Gomes, Rafa - Deulofeu, Paco, Tello. Był jeszcze Sandro, Samper.. całkiem fajną drużynę w "barcelońskim" stylu gry można z tego złożyć
0
Pieprzony Ramsey znów bramkę strzelił...
6
Jak traktowany jest mecz z Girona? Dowolna ilość zmian?
Chętnie widziałbym Jaspera, Wague, Todibo, Murillo, Mirandę, Oriola, Alenie, Puiga, Malcoma, Boatenga i Collado/Ruiza w pierwszym składzie
5
Niech klepie sobie znów piłkę z Villa i Iniesta. Szkoda jednak bo miał duży potencjał
5
Moim zdaniem zarówno Dembele jak i Coutinho zagrali wczoraj bardzo dobrze, przecież to Real z jedną z najlepszych obron i pomocą na świecie a nie Rayo. Dembele ostatnio był decydujący i zaliczył dwie asysty, wczoraj był mniej konkretny ale mała ilość miejsca go mocno ograniczała, mimo tego cały czas pod grą i w końcu świetnie rozumiał się z Alba. Cou też bez konkretów prócz jednego dobergo dryblingu, widać jednak było że piłka znów klei mu się do nogi
77
Vidal to taki zadaniowiec na ogarnięcie zawodników z drużyny przeciwnej. W ostatnim klasyku zaraz po wejściu wbił się w Casemiro tak że ten do końca meczu bal się zrobić wślizg, wczoraj znowu w Reguillona. Młody coś szczekał do Leo cały mecz, Arturo pewnie "niechcący" wykosił go równo z murawą :D kocham tego gościa, niech gra tu jak najdłużej, może od pierwszych minut nie daje zbyt wiele ale wchodząc na ostatni kwadrans jest niezastąpiony
0
Moim zdaniem dobrze, zabrakło konkretów ale widać że piłka znów klei mu się do nogi
11
Malcom na każdym zdjęciu cieszy się najbardziej.. Wydaje mi się że on wciąż wieży że jego sytuacja się odwróci