messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i właśnie o to mi chodzi, chcesz wywalić pół kadry i zostawić Once de Gala i jako jedynego zmiennika ofensywnego Paulinho(nie wiem czy można tak go nawet nazwać..) plus nowe transfery jak Grizi Artur Arnaiz czy Alenia ? To wszystko? Grizmann który może potrzebować tyle czasu co Suarez po transferze albo i więcej bo przychodzi z mega defensywnego Atleti do zupełnie innego stylu gry plus trzech młokosów co NIC nie pokazali na tym poziomie? Bo taki Deulofeu w drugiej lidze strzelał po 20 bramek i był jednym z najlepszych w drugiej lidze w pierwszym składzie kopał się po czole to chcesz żeby ktoś kto może (ale nie musi) być taki jak on był jedynym zmiennikiem do pomocy? Arnaiz nie gra od pół roku i pełnię formy odzyska gdzieś w połowie sezonu, Arthur pewnie jak Mina będzie potrzebował czasu i mamy zostac z jednym Alenia? Pozdro
0
Ewentualnie masz kilka nocnych barów, weź parę euro w kieszeń i co kilka godzin zamów sobie jedną Estrellę, nikt Cię nie wygoni a nie będziesz na dworcu siedział...
0
Jest już stosunkowo ciepło, idź na La Ramble, usiądź na ławce i naciesz się aleją nocą, jest piękna, do tego zrob sobie spacer nocą na plażę chyba że masz duży bagaż. Nic Ci się nie stanie, to bardzo spokojne, turystyczne miasto
0
Nie do końca ile do kadry Suarez wchodził? Pół roku, a przychodził jako najlepsza 9 na świecie
0
A i swoją drogą też uważam że powinniśmy mieć lepszą kadrę ale węższą. Po dwóch siewtnych Zmiennikach do obrony i pomocy i jeden do ataku i bramkarz. 17 osób, tylko wy uważacie że można to zrobić w jedno okienko transferowe jak w Fifie xd nie, trzeba to robić stopniowo i wymieniać szrot na dobrych zmiennikow z głową
0
Ale wy serio uważacie że talenty takie jak Dembele przyjdą do nas grzać ławkę jak Denis czy Paco? Przecież Chcieliśmy ściągnąć Dembele już rok wcześniej gdzie był do kupienia za 1/4 kwoty to sam zawodnik odrzucił ofertę bo wiedział że przy MSN nie pogra, dopiero jak jeden z trio się wyłamał to nagle chciał przyjść, tak dalej grałby w BVB, nie da się utrzymać takich zawodników na ławce... Nie przy Messim i Suarezie gdzie grają 80% w sezonie, najlepsza opcja to ściąganie młodych zawodników że średnich klubów i to właśnie robimy tylko że nasz scouting jest tak nieudolny że zamiast ściągnąć Isco Casemiro i Asensio to za takie same pieniądze ściągnęli Denisa Gomesa i Paco ale to nie powód żeby po każdym nieudanym transferze wymieniać pół kadry, ma odejść 6 zawodników.. to już jest rewolucja na skalę światową, Messi jak wejdzie do szatni to nie będzie znał 1/3 kadry...trzeba to robić stopniowo, przecież tyle mówicie o zgraniu? Widzicie ile taki Dembele potrzebuje żeby się wpasować? Wciąż po ROKU nie pokazał połowy tego co w bvb
0
Skąd wiesz że gorszy nie będzie? Na tą chwilę nic nie pokazal, Roberto czy Thiago w swoich pierwszych meczach w PK notowali asysty, strzelali
bramki i ogólnie grali dobrze Bojan zapowiadał się jeszcze lepiej niż on, rafa też a kariery nie zrobili. Chcesz oprzec całą rotację w pomocy na dwóch 20latkach którzy nawet dobrze nie rozegrali meczu w La Lidze i Paulinho który ma w sobie tyle finezji co ja i jest zupełnie innym typem zawodnika?
0
Ale wciąż odciąża zawodników pierwszej drużyny w takim samym stopniu jak ten ogórek z Realu a mówimy o odpowiedniej SZEROKOŚCI ławki i nasz pierwszy bramkarz ma tyle samo minut co ich wiec teoretycznie taki sam z niego pożytek chociaż umiejętności nie można mu odmówić.
0
Weź pod uwagę że ten Alenia po dwóch miesiącach okaże się jeszcze gorszy niż Gomes a Arthur osiągnie poziom Paulinho z ŁKSu, nie będzie w kadrze Vidala Denisa Rafy Paco bo wymiana kadry.. kim byś rotował? Nie można pozbyć się wszystkich na raz bo gdy Ci nowi będą gorsi to sezon stracony
0
Ale co z tego że jest lepszym jak wciąż gra średnio 8 spotkań z 60? Z czego z tych 8 spotkań ja mógłbym bronić w 4 i dużej różnicy by nie bylo
0
Też uważam że lepiej jest mieć młode talenty, ale lepiej obok tych młodych talentów mieć takiego Denisa, niech Alenia gra po 30minut w każdym wygranym meczu, z czasem dostając szansę w ważniejszych meczach jeśli nie będzie zawodził, ale żeby go powoli wprowadzać to musi mieć kto grać ogony w tych meczach gdzie presją jest duża i młokos co ma 20 lat może załamać się psychicznie jak Bojan po kolejnym złym występie. Nie każdy jest Messim żeby od 19 roku życia wymiatał
0
Tak jak Jasper, Digne? Oni rozegrali podobną ilość minut, jeśli odejmujesz trójkę z Realu to odejmij dwójkę z Barcy. Wtedy jest 19 do 15
0
I Pepe i Vazquez i Coentrao i Daniło i Casilla i... Robi się 22
0
Nie uważam tak, po prostu w środkowej fazie sezonu gdzie budowaliśmy przewagę nad Realem wolał grać Iniesta ktory był gwarancją dobrej gry, nie miał jaj w pierwszym sezonie postawić na młodych zawodników jak Semedo, Arnaiz, Alenia czy Denis, wolał grać doszlifowanymi starszymi zawodnikami. Skończyło się to brakiem rotacji i zadyszka w decydującej fazie, mam nadzieję że wyciągnie z tego wnioski. Prawda jest taka że ostatnim trenerem który dobrze korzystał z młodzieży był Pep, on nawet z marnego Tello czy Sandro wyciskał dużo i jeśli myślisz że jeśli odejdzie Denis to Alenia dostanie więcej szans i będzie grał na nieswojej pozycji to się grubo mylisz, nie zagra tam Cou ani Denis to Messi Grizi i Suarez będą mieć wiecej minut w nogach, chyba że podejście trenera się zmieni.
0
Przy ponad 60 meczach uważam że opieranie kadry na 17(!) Doświadczonych zawodnikach to trochę ryzyko, szczególnie że z tych zwinnych, technicznych ofensywnych pomocników zostanie po sezonie tylko Cou, Alenia i właśnie Denis. Tak jak pisałem, jeśli ktoś da za niego taką sumę tak chociaż za Rafe to mógłby odejść, w przeciwnym razie No way. Swoją droga rafa odżył w Interze niesamowicie i jeśli nie złapie kontuzji to znów może się okazać że oddaliśmy Alcantare za pół ceny
0
Niby tak ale kadra musi być dość szeroka, Jasper, Mats, Sergi, Semedo, Mina, Verma, Pique, Umtiti,Alba, Digne, Busi, Paulinho, Rakieta, Alenia, Messi, Cou, Dembele, Luis, Arnaiz plus ewentualnie Grizi i Arthur. To raptem 21 zawodników gdzie 4 z nich ma niewiele więcej rozegranych spotkań w pierwszej lidze niż ja.. Denis wciąż daje jakość na boisku, nie jest i nigdy nie będzie zawodnikiem na pierwszy skład ale zawsze lepiej mieć takiego zawodnika niż nie, nawet jeśli ma rozegrać 1000 minut w sezonie a jego pozycja to raczej lewa pomoc czy miejsce gdzie Alenia nie gra, oglądałem go w Barcy B i zawwzde grał albo w środku albo na prawym skrzydle. No chyba że ktoś da za niego fajną sumie to zmienia postać rzeczy...
0
Transfery Rafy i Deulofeu są już raczej przesadzone, Munir i Douglas to nie są zawodnicy za których można wyciągnąć dobre pieniądze więc pewnie znów wypożyczenia a co Denisa to bym go zostawił... Nie obciąża płacy zbyt mocno, nie narzeka na minuty a gdy wejdzie na ostatnie 15 minut to potrafi napędzić akcje, szczególnie że odejdzie Iniesta a Alenia nie jest jeszcze zawodnikiem który może wejść z ławki w el Clasico
1
Puyol Xavi Iniesta... Możemy zakupić gwiazd bo stać nas na to ale takich zawodników już nie będzie, rzadko kiedy zdarza się klub w którym aż tyłu tak genialnych zawodników całą swoją karierę (nie liczę wakacji w katarze czy innych Chinach) spędzili w jednym klubie, tego nie da się powtórzyć
1
Akurat on znalazł się na liście z tego względu że nie zasługuje na grę ogonów, od gry w 1/16 PK jest np Arnaiz czy Abel Ruiz a nie taki zawodnik jak Paco, niech odejdzie do nowego klubu gdzie odżyje bo w Barcy będzie grał coraz mniej
Tak samo jak rafa, dla niego nawet zacząłem oglądać czasem mecze Interu
3
Niby zaraz mistrzostwa na które czekam z niecierpliwością ale jeszcze bardziej jara mnie nowy sezon chociaż ten się nie skończył, dojdzie Grizi, Cou i Dembele będą lepiej zgrani, niech tylko Andre Vidal Paco znajdą się je nowe kluby i będę szczęśliwy jeszcze bardziej
0
Dodam jeszcze że naprawdę nie oszczędzaliśmy, bilety na mecz za 90 euro jeden a zaczynały się od 50, zwiedzanie płatnych miejsc i Camp Nou experiences to też bardzo duży koszt..
1
Na 6 nocy że zwiedzaniem miasta noclegiem w hostelu z własnym pokojem i łazienką, przelotem, biletem na mecz dla dwóch osób i jedzeniem w knajpkach a nie kanapkach wyszło mnie i moją dziewczynę ok 4500 z tymze duża część tej kwoty pochłonął nocleg bo można było znaleźć tańszy i jedzenie, myślę że spokojnie można było zredukować tą kwotę do 4 tys więc po ok 2 tys na głowę za 6 dni w Barcelonie
1
Szymański mógłby jechać, ma ogromny talent i doświadczenie z tego mundialu zaowocuje na kolejnej imprezie, zamiast niego skreślilbym Peszko. Kownackiej też daje radę, od biedy może zagrać na skrzydle a tam mamy największe braki
0
Beka, sezon bez porażki mówili..
0
Myślę że duża część tych graczy jak Paco Gomes Vidal moze digne odejdzie latam więc ceny mogą się trochę pozmieniać ogólnie 150mln dla takiego klubu jak Barca to grosze
2
Jak dam Eriksen będzie kosztował że 120.. Tottenham nie sprzedaje swoich zawodników za grosze patrz Bale Modric czy odrzucane ogromne oferty za Kane
37
Nie da się, zawodnicy tacy jak Coutinho Eriksen czy Isco są świetni ale to nigdy nie będzie poziom Iniesty, u niego poziom magii wykracza poza skalę
0
Tak, zaczął świetnie, skończył jeszcze lepiej a przez pryzmat całego meczu był bardzo widoczny chociaż w paru sytuacjach zbyt często szukał Leo
0
Gdy nie zawyżone ceny biletów lotniczych w dniach meczowych to byłbym na kilku w sezonie a tak..
0
W marcu byłem na meczu z Bilbao, całe szczęście że wpuścił Andrzeja, nie wiem czy bym sobie zobaczyl gdyby nie grał w tym meczu, w przyszłym sezonie też pojadę ale Andrzeja już nie będzie