messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie że atleti ich pyknelo, pieniądze nie zawsze wygrywają w piłce, udowodniło to atleti, Sevilla i niestety Roma
0
Thiago to świetna opcja tylko ciężko kogokolwiek wyciągnąć z Bayernu, co do Arthura to nie jestem jakoś przekonany.
4
Tak się gra z Romą panie Ernesto, ofensywnie
3
Za dobry na ławkę.. Świetny fajny gość ale niech odejdzie do dobrego klubu, w takim live czy Napoli byłby pierwszym bramkarzem. Jeśli wpłynie dobra oferta to dać mu odejść a na jego miejsce wrzucić kogoś ze szkółki
0
Śmiech, dostaną ok 30 baniek za kondogbie, możliwe że odejdzie icardi za gruby hajs a zydzą 30baniek na Rafe? To i tak promocja, albo biorą albo nie
0
Wydaje mi się że właśnie podczas jego przyjścia będzie zmiana formacji, ani on ani Messi na prawej pomocy nie zagrają
0
Jak myślicie w przyszłym sezonie dalej będzie 4-4-2 czy może 4-3-3 lub 4-2-3-1?
0
Nadal uważam że gdyby grał na lewym skrzydle a nie prawej pomocy to byłby solidnym zmiennikiem. Niestety do 4-4-2 się nie nadaje tak samo jak Dembele
0
Eleven i la rambla wystarcz
0
A te dalej w pierwszej kolejności zdejmuje nowych zawodników którzy powinni grać jak najwięcej żeby w kolejny sezon wreszli z jak najlepszym rozumieniem gry xd
2
Też macie wrażenie że na tym zdjęciu Verma się mocno wzruszył? Gość tym sezonem pokazał że stać go na grę w Barcy i odkad nie męczą go kontuzje wydaje się że idealnie wkomponował się w szatnie
1
Ale ja bym takiego eriksena a Barcy szanował, chociaż jak zamiast niego przyjdzie Antoś to płakał nie będę
0
Wolałbym 4-2-3-1 rakieta i Busi w pomocy, Coutinho, Messi, Dembele i Suarez z przodu. Griezmann moE grać na każdej z 4 pozycji więc co mecz rotacja i nie widzę problemu
1
Widać że potrafi ustawić drużynę, dawać go do Barcy B, tam potrzeba 'wizjonera' na ławce
0
Gość strzela dwie bramki z wolnego z identycznego miejsca w ciągu 2minut. Niesamowite
0
Srogo, z obecnego składu wydaje mi się że szanse ma jedynie Abel, Miranda i Puig. Reszta pewnie skończy w hiszpańskich sredniakach. Chociaż ile ja bym dał żeby chociaż w takim Alaves pograć xd
27
Najlepszy prawy obrońca jakiego mogłem oglądać
0
Sprzedać za 7-8mln, piłkarz na średniaka ligi hiszpańskiej idealny. Myślę że dzięki swojej szybkości i technice dałby radę w Anglii, fajnie gdyby ktoś się po niego zgłosił, dla nas większy pieniądz, dla niego pensja i każdy zadowolony
2
Ja też mu ufam, tylko niech zacznie grać 4/3/3 lub 4/2/3/1 bo te 4/4/2 staje się nudne
5
Munir w lidze w tym sezonie 9 bramek i 6 asyst, jak oceniacie tego piłkarza? Ja mimo że cenie Paco to uważam że Marokańczyk mógł dać z ławki podobną jakość bez wydawania 30baniek a do tego jest młodszy
0
Malaga pewna spadku wygrywa z sociedad.. widać zeszło z nich ciśnienie
6
Wiem że Barca b gra dziś z liderem ale sytuacja na 6 kolejek do końca jest mocno nieciekawa. ..
0
Ja dla niego Twittera założyłem xd
5
Ten obrazek jak kibice Sevilli mimo 5-0 i prawdopodobnie braku gry w europejskich pucharach oklaskują i skandują głośne "Iniesta".. szacun ogromny
11
Messi jest całkowicie bez formy ostatnio, prawda jest taka że te zmiany na minus.. Cou dawał więcej niż Leo a Roberto no cóż..
0
To sobie pograł w pomocy
0
Szkoda tylko że Paco zabrał pierwsza i bardzo ważna asystę ligową Semedo..
1
Gomes zawalił po całości, nie dość że stracił to dał się orać jak dziecko
2
Denis zdecydowanie tak, mentalnie szczególnie
22
Oby jakiś wolny w okolicach 20-25 metra dziś się trafil, gdy nie ma luisa i Leo może będzie strzelał Cou!