7

To stare powiedzenie, jeszcze z czasów gdy Milan tracił średnio jedną bramkę na 3 mecze a włoskie catenaccio było w rozkwicie czy gdy Arsenal wygrywał ligę bez porażki praktycznie każdy mecz wygrywając 1:0

18

Ale w 4 lidze polskiej są lepsi sędziowie niż w la lidze

0

Kasa misiu kasa, Bilbao to znacznie bogatszy klub

0

Var zabrał 2min, kolejne dwie to przepychanki piłkarzy

0

Legia to zbyt mocna marka jak na resztę ligi, tak jak kilka lat temu Lyon który zodvywal mistrza chyba z 5 razy z rzędu. Reszta może buty czyścić

2

Mówisz o cyrku a nie oglądasz meczu... Wyjdź

1

Brawo legia jazda z nimi po mistrzostwo

0

Ale to Zagłębie jest fatalne, bardziej niż Kucharczyk

19

Dobry pomysł, młodzi gracze mogliby otrzymywać szansę gry w 3 lidze hiszpańskiej i łatwiej byłoby ich zatrzymać przed ucieczką do Anglii

0

Jak myślicie hazard zawita w lato w Madrycie?

0

Cholera jak mi go szkoda że musi siedzieć na ławce, w prawie każdym innym klubie byłby pierwszym bramkarzem

0

Barca to za wysokie progi, tak ci go przykro a każdy z nas chciałby być w jego sytuacji, gra w Barcy za ogromne pieniądze, przykro to może być mi dzieci w Afryce

0

Dla mnie on najbardziej pasuje do Chelsea

2

Deulofeu zawodnikiem meczu xd

8

Deulofeu według sofa score na chwilę obecną zawodnik meczu, ostatnio drugi najlepszy zawodnik swojej drużyny, Anglia mu służy widocznie, tam ma więcej miejsca i szybkość wystarczy by być przyzwoitym skrzydłowym

0

Mina-costas. Trzeba im zaufać, ewentualnie digne

1

To ma ponad rok. Pamiętam jak mi po tej akcji szkoda było Anglików gdy przegrali z Islandia. Aż musiałem się napić... Ze szczęścia

1

Cały ten espanyol powinni wysłać do psychiatry, pomijając prowokację bo to normalne w derbach to grają jak rzeźnicy

11

Brawo, utrzymanie to najlepsza promocja dla wyróżniających się graczy w Barcelonie i najlepsza droga do pierwszego składu. Wierzę że taki Alenia, Oriol, Cucurella, Arnaiz czy Abel spędza tutaj swoją karierę.. a przynajmniej część z nich..

0

Fajnie że barca b wygrała. Co do Valencii to mają zdecydowanie za wąska kadrę a nawet jeśli już ktoś wchodzi to nie są to wartościowi zmiennicy. W ataku rodrigo i zaza, dopiero teraz ściągnęli vietto. Na bokach pomocy soler i guedes grają bardzo spoko ale jak ma się na zmianę maksimovivia i pereire to już tak kolorowo nie jest, dlatego często grają tam boczni obrońcy. Środek kondogbia i parejo bardzo dobry ale znów brak zmienników, dopiero w zimowym oknie kupili coqluelin..

0

Pamiętam jak łączono z nami kondogbie jeszcze jak grał w Interze, wielu w tym ja smieszkowało z niego a teraz rozgrywa bardzo dobry sezon, często oglądam Valencie i według mnie jest najrówniej grającym pomocnikiem nietoperzy

16

Gdyby udało się wygrać ligę bez porażki to byłoby nieprawdopodobne chociaż bądźmy realistami, szansę na to są małe głównie ze względu na to iż walczymy na trzech frontach a kontuzje w tym sezonie nie oszczędzają...

0

Liczyłem że cou dostanie szansę na swojej pozycji... A tu w ogóle go nie ma xd

0

Co ty wygadujesz przecież w obecnej formie Valencia to topowy obrońca na swojej pozycji.. ale fakt reszta obrony nie powala na kolana

1

Niby tak ale mój dobry kolega zawsze mówił że jak kobieta jest chętna i napalona to nieważne jak wygląda, trzeba brać xd

0

A tak serio?

0

Ktoś wie dlaczego nie było gomesa na treningu?

0

Żiru najlepiej miałby chyba w BVB.

3

Co w niej ciekawego? Gdyby nie włosy to figura jak chłop..

0

De light, tah, skriniar taka kolejność chociaż żadnym nie pogardze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?