0

Potencjał ofensywny maja moim zdaniem top 5 w lidze, wyżej są tylko real, Barca, Valencia i Atletico. Jednak coś nie gra w tym zespole w obronie i w grze między obrona a druga linia, często się gubią.

0

Trudny teren, patrząc na ostatnią formę wolę verme i paulinho

2

No i dobrze, niech się wyleczy, ostatnio grał cały mecz więc dziś pewnie i tak by zagrał sergi

0

Myślę że odpowiedni moment na debiut dla miny będzie mecz z alaves u siebie. Chyba że Ernesto chce mu dać więc czasu niż dwa tygodnie to wtedy eibar lub Girona. Trener i tak wie najlepiej ale te mecze wydają się teoretycznie najłatwiejsze

0

Zamiast busiego daj paulinho. Za inieste Isco a napad tello if, mbappe, dembele

0

Fakt na wersji mobilnej jordi alba rozbił się na dwie linijki i źle policzyłem po prostu :d

0

Już nieznacznie. Przed świętami widziałem PS4 z jednym pasem za 850 zł

0

Wydajnością, znacznie się różni wydajnością.. PS3 nie jest w stanie udźwignąć nowych tytułów

0

Wydaje mi się że tak jak graliśmy z levante
Roberto pique umtiti(chociaż wtedy nie grał) alba
Rakitic busi
Dembele Messi iniesta(w lidze cou)
Suarez

3

Nie wiem czemu ale mam takie uczucie że yerry będzie mega wzmocnieniem. Nie widziałem jego w akcji poza kompilacjami a jak wiadomo na YT nawet Kucharczyk wygląda na kandydata do złotej piłki ale mam wrażenie że będzie wymiatał.

0

Czyli chętnych na Denisa nie ma więc pewnie zostanie, moim zdaniem mimo wszystko jeden z dwójki Denis Andre jest zbędny przy obecnej kadrze. Zobaczymy kto usiądzie na trybunach bo jeden będzie musiał. To sporo powie

0

W koncu wspólny język (chyba?)

1

Gdyby w tych dwóch meczach nie ukradli nam bramek i gdybyśmy jutro wygrali to w Madrycie byłoby -23. Panie w takiej temperaturze to już nawet diesla nie odpalisz

1

Ja przed transferem cou też, teraz już za późno

2

Asensio powinien wejść za czeryszewa

0

Villareal jest naprawdę słaby, nie oglądałem wielu ich spotkań ale to dzisiejsze w porównaniu do tego co grali za czasów Giovanniego dos santosa to przepaść

1

Zastanawiam się kto jest bardziej fatalny w tym sezonie kroos czy marcelo

1

Obawiam się że barca b może długo w drugiej lidze nie pograć...

4

Ceballos kolejny po canalesie który źle wybrał. U nas miałby szansę gry w wielu meczach szczególnie że nie było cou, rafa miał kontuzje, iniesta ma swoje lata a graliśmy 4 pomocnikami. Wolał iść do Madrytu gdzie mało gra kovacic i asensio a są w hierarchii wyżej niż on. No cóż, nie żal mi go nawet trochę

0

Mecz będzie dobry, taniej niż na stronie klubu nie znajdziesz więc nie ma co przepłacać

0

Bilety masz od razu na mailu, tylko drukujesz. Na Bilbao 18.03

8

Typowe Niemce, oni zawsze wygrywaja

0

Ja wczoraj kupiłem na oficjalnej stronie. fcBarcelona.com

5

Fajnie gdyby zrobił się niezły klan Francuzów digne, dembele, umtiti i grizmann :D

1

Jakieś konkrety jeśli chodzi o transfery z klubu poza masche i turanem? Myślałem że do końca tego tygodnia uda się przeprowadzić kilka operacji wyjścia z klubu, widac mało chętnych w zimowym okienku

1

Dużo osób tutaj płacze że Ernesto chce wyprzedaży i wąskiej kadry i możemy skończyć jak real bez ławki. A pamiętacie z ilu zawdnikow korzystał Guardiola w swoich dwóch pierwszych sezonach? Było to max 16 graczy, reszta grała straszne ogony

0

Nie rozumiem czegoś, denis, deulofeu i rafa to solidni młodzi zawodnicy, serio nie ma chętnego na nich tylko trzeba ich wypożyczać? Gdyby ta trójka grała w realu Florek już by ich sprzedał za 20-30 mln kazdy

0

Teraz tylko wietrzenie szatni, Arthur i wypożyczenie i można ruszać po Antka

28

Nie, zbyt szeroka, jest około 6-7 graczy do sprzedania

1

Fajnie się to układa w środku obrony. Z jednej strony dwie prawonożne wieże a z drugiej dwóch wszędobylskich lewonożnych dzików.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?