0

Serio Erni widzi w dembele gościa na ostatnie 15min? Wątpię że wpuścić go wcześniej skoro zszedł iniesta a raczej za niego mógłby wejść...

6

No elo mordo, ja nie, pozdrawiam prawilnie

0

Akurat jeśli chodzi o scouting napastników to się martwić nie muszą..

4

Od dawna pisałem że jeśli grizi ma być uzupełnieniem kadry na czas gry suareza i ogrania dembele to jestem na tak, 4/2/3/1 w ataku z cou, Messim, dembele i luisem oraz grizi który może grać na każdej z tych pozycji co gwarantuje każdemu przy rotacjach 80% gry w każdym meczu mając 5 zawodników na 4 pozycję, to jest realne i Ernesto o tym wie. Oczywiście wtedy pewnie Paco odejdzie,ale nie będę miał pretensji jeśli wymienia jego na francuza

0

Jest decydującą faza sezonu, specjalnie ściągnęli go w zimie żeby spokojnie przez pół roku się zgrał jako ten czwarty stoper, od nowego sezonu jak przepracuje sezon przygotowawczy na bank będzie więcej grał

0

Majstersztyk. Chociaż czytałem to już wcześniej kilka razy to znów trzeba było sobie wszystko przypomnieć.. niestety w smutnych okolicznościach

0

Niestety, smartfony pozamiatały konkurencję

6

Potencjału dembele to on nie ma, ale zawodnik na poziom takiego Sandro czy może nawet Pedro jak najbardziej

0

Zdecydowanie druga opcja, z czasem za suareza jakaś fajna ikona

1

Zimno w chuj, mazowsze

0

Dołączam się do pytania

0

Jak dziś dembele?

0

Jakim ustawieniem gramy?

0

Dadzą tego dembelego?

0

A konkretniej? To nie był cesc?

0

Kto tak pięknie podał do iniesty?

2

Moses całkowicie wyłączył dziś Neymara na lewej stronie...

0

Semedo xddd zawieszony za kartki

0

Mam źle przeczucie że czelsi nas skonstruje i będzie 1:0...

0

Stałoby sie, nikt nie miałby do niego żalu, ale sportowo jest wciąż na najwyższym poziomie i jeśli taki piłkarz, z takimi umiejętnościami i historia odchodzi z klubu to nie można mówić że nic się nie dzieje.. kiedyś to nastąpi ale oby jak najpóźniej

1

Semedo, na boku bardzo liczy się szybkość, z kotwica jest dzikiem

1

Z Cucurelli będą ludzie, wyróżnia się w lidze a jest jeszcze bardzo młody, ciąg na bramkę jak alba

0

Netflix najlepiej

0

Oglądam każdy mecz Barcy w tym sezonie niestety jutro nie będę mógł tego zrobić poraz pierwszy, czy jest jakaś strona gdzie będę mógł zobaczyć cały mecz wrzucony trochę później?

0

Obys miał nosa

2

Szkoda że Paco nie ma w kadrze

26

Neymar niewidoczny dziś

0

Możesz wykupić za 20zl na miesiąc i mieć spokój

1

Będzie wiatr na skrzydle w obu meczach

1

Mina digne lub mina costas. Busi jest potrzebny w srodku, szkoda marnować jego potencjał na obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?