messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio Erni widzi w dembele gościa na ostatnie 15min? Wątpię że wpuścić go wcześniej skoro zszedł iniesta a raczej za niego mógłby wejść...
6
No elo mordo, ja nie, pozdrawiam prawilnie
0
Akurat jeśli chodzi o scouting napastników to się martwić nie muszą..
4
Od dawna pisałem że jeśli grizi ma być uzupełnieniem kadry na czas gry suareza i ogrania dembele to jestem na tak, 4/2/3/1 w ataku z cou, Messim, dembele i luisem oraz grizi który może grać na każdej z tych pozycji co gwarantuje każdemu przy rotacjach 80% gry w każdym meczu mając 5 zawodników na 4 pozycję, to jest realne i Ernesto o tym wie. Oczywiście wtedy pewnie Paco odejdzie,ale nie będę miał pretensji jeśli wymienia jego na francuza
0
Jest decydującą faza sezonu, specjalnie ściągnęli go w zimie żeby spokojnie przez pół roku się zgrał jako ten czwarty stoper, od nowego sezonu jak przepracuje sezon przygotowawczy na bank będzie więcej grał
0
Majstersztyk. Chociaż czytałem to już wcześniej kilka razy to znów trzeba było sobie wszystko przypomnieć.. niestety w smutnych okolicznościach
0
Niestety, smartfony pozamiatały konkurencję
6
Potencjału dembele to on nie ma, ale zawodnik na poziom takiego Sandro czy może nawet Pedro jak najbardziej
0
Zdecydowanie druga opcja, z czasem za suareza jakaś fajna ikona
1
Zimno w chuj, mazowsze
0
Dołączam się do pytania
0
Jak dziś dembele?
0
Jakim ustawieniem gramy?
0
Dadzą tego dembelego?
0
A konkretniej? To nie był cesc?
0
Kto tak pięknie podał do iniesty?
2
Moses całkowicie wyłączył dziś Neymara na lewej stronie...
0
Semedo xddd zawieszony za kartki
0
Mam źle przeczucie że czelsi nas skonstruje i będzie 1:0...
0
Stałoby sie, nikt nie miałby do niego żalu, ale sportowo jest wciąż na najwyższym poziomie i jeśli taki piłkarz, z takimi umiejętnościami i historia odchodzi z klubu to nie można mówić że nic się nie dzieje.. kiedyś to nastąpi ale oby jak najpóźniej
1
Semedo, na boku bardzo liczy się szybkość, z kotwica jest dzikiem
1
Z Cucurelli będą ludzie, wyróżnia się w lidze a jest jeszcze bardzo młody, ciąg na bramkę jak alba
0
Netflix najlepiej
0
Oglądam każdy mecz Barcy w tym sezonie niestety jutro nie będę mógł tego zrobić poraz pierwszy, czy jest jakaś strona gdzie będę mógł zobaczyć cały mecz wrzucony trochę później?
0
Obys miał nosa
2
Szkoda że Paco nie ma w kadrze
26
Neymar niewidoczny dziś
0
Możesz wykupić za 20zl na miesiąc i mieć spokój
1
Będzie wiatr na skrzydle w obu meczach
1
Mina digne lub mina costas. Busi jest potrzebny w srodku, szkoda marnować jego potencjał na obronie