0

Obu cou w drugiej! Przynajmniej na 30min

2

Kurcze iniesta miał 10m wolnej przestrzeni przed sobą.. mógł uderzyć

7

Nie no proszę xd

0

Messi bardzo mało w tym sezonie strzela z daleka. W lidze chyba jeszcze nie strzelił w tym sezonie

6

Trzeba im wcisnąć 3, będzie spokojniej

10

Nie rozumiem czemu semedo siedzi na trybunach kosztem vidala..

1

Dziwi niska skuteczność gry w powietrzu, w reprezentacji głównie z tego słynie

0

Semedo pique umtiti alba paulinho busi Roberto gomes Messi Suarez i drugiej połowie cou, iniesta i Paco/mina

0

Oczywiście xavi iniesta i busi chociaż pirlo vidal i pogba też się fajnie oglądało

0

Mam zamiar kupić kamerkę GoPro, opłaca się dopłacać 600zl do GoPro 6 czy 5 wystarczająco daje radę? Do amatorskiego użytkowania oczywiście

5

Messi też był przegrywem jak nie strzelił karnego w dwumeczu z Chelsea?

1

Kilka tygodni temu zdania były podzielone ja od zawsze chciałem go u nas. Swoją drogą możnaby aktualizować ankietę na stronie o pytanie czy klub powinien go ściągnąć

0

Strzela w atleti, strzela w reprezentacji, jest szybki, bardzo dobry technicznie i świetnie nadaje się do gry kombinacyjnej. Jeśli Ernesto widzi go u nas to już 1 czerwca wplacalbym klauzule zanim ktoś inny to zrobi

0

Skoro barcainfo tak mówi to tak jest i basta

9

Nie, bo jest świetnym i uniwersalnym piłkarzem w dobrej kasie

2

Tak.

0

Patrzę na kadrę Sevilli na transferktmarktcie i trzeba przyznać że mają szeroką wyrównaną kadrę, można stworzyć dwie równe jedenastki. Pytanie tylko czy taki "średni" klub europejski nie powinien skupić się na zbudowaniu jednej silnej jedenastki plus kilku solidnych zmienników niż wydawać po 10/15mln na zawodników podobnej klasy

0

Przywalił lobem z 30m

3

Nie jest potrzebny :DDD

0

Grimaldo.. nigdy nie zrozumiem czemu na niego nie stawiano, z albą by nie wygrał ale mogliśmy mieć rezerwowego na poziomie digne bez zbednego wydawania 15mln euro. Szczególnie że chyba bardziej pasuje do nas niż francuz, daje dużo więcej w ofensywie

0

Sevilla mega ofensywnie. Jeden defensywny pomocnik i navas na prawej obronie :O ależ to będzie mecz

4

A weź pan to oszustwo jakieś, do somsiada z tym idź

2

Widząc autora już wiesz że artykuł będzie mocny. Szanuje każdego redaktora na tej stronie a jestem tu od bardzo dawna, ale IceMan był (nadal jest) nie do podrobienia

0

Smiechłem :D.

1

Niby przyszedł perspektywiczny stoper z Kolumbii, niby było wiadomo już wcześniej że odchodzi masche ale jakoś smutno mi po dzisiejszej oficjalce. Może nie zawsze był pierwszym wyborem trenera ale przed te lata w klubie przewinęło się tyłu obrońców a szefowi słabe mecze można policzyć na palcach jednej ręki. Miał w sobie to coś, coś co sprawiało że nigdy nie schodził poniżej pewnego, solidnego poziomu. Ostatnim obrońcom który to miał przed nim był puyol i abidal..

0

Keita jest świetny, ktoś taki z całą pewnością by się przydał. Gdyby nie fakt że mamy świetnie obsadzony atak to widziałbym u nas salaha lub firmino ale nie ma dla nich miejsca

0

Ciekawe gdzie jest na tej liście Roberto. Wydaje mi się że może być top 1 wśród obrońców

12

Jak do tej pory transfery z Liverpoolu były świetne, oby było ich wiecej

0

Pożegnany będzie przed meczem. Nie zagra w nim z powodu kontuzji

0

Uprzedziles mnie o kilka minut. Miałem to samo napisać.:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?