0

Skąd te statystyki?

0

Swoją drogą cieszy verma. Kolejny świetny mecz, mam nadzieję że do końca tego sezonu nie złapie kontuzji bo wtedy trener i zarząd będą mieć ból głowy czy zostawić belga czy jednak czas się pożegnać. Mimo wszystko jeśli znów nie złapie jjakiegoś urazu dałbym mu jeszcze szansę, kokosow i tak za niego nie dostaniemy A tak solidnego zmiennika dawno nie mieliśmy, chyba od czasu rafy marqueza.

0

Chyba jedyny dobry zawodnik defensywy realu z dzisiejszego meczu, szkoda że nie gra u nas bo razem z umtitim byłby zabójczy duet

20

"Zrobił mignoleta sprzed kilku minut" :DD

1

Przy takiej obronie liverpoolu ter stegen walnalby hattricka

2

Kurczę coutinho przez ostatnie dwa sezony tak dopiescil długie podania ze to masakra, zawsze miał drybling i strzał Ale teraz ma takie piłki ze ręce sskładają się do oklasku

2

Oby tylko nie posadził znów semedo na trybunach bo gość zasługuje na grę chociaż w końcówce

14

No tak dwa słupki to żadne zagrożenie

1

Jest to stoper z potencjałem maksymalnie na 3-4 stopera w Barcy, jeśli odejdzie masche i verma to on lub marlon powinni zostać w klubie Plus zakupić tą perełkę de ligta i niech dwóch z nich walczy o miano trzeciego stopera. Mimo wszystko wolałbym marlona i de ligta

7

Jak dadzą 30mln to można go oddać. Jest dobry ale wydaje mi się że alena ma większy potencjał, do tego wydaje się że coutinho dojdzie w zimę lub lecie

0

Po statystykach widać że Valencia wraca gdzie ich miejsce, mega mnie to cieszy bo to po Barcy mój drugi ulubiony zespół. Te czasy z Villa, Silva i Mata...

8

Solidny rezerwowy, nie mieliśmy takiego w ataku od odejścia Pedro. Uważam że jest też trochę ograniczony przez ustawienie, w 4-3-3 jako typowy skrzydłowy wygrałby bliżej bramki niż w 4 4-2

0

Da sobie radę, jest szybki i mocny w obronie, w razie czego ustawić albe bardziej defensywie i po sprawie. Już po miesiącu widać ze wypożyczenie marlona i zostawienie vermy było błędem..

1

Można powiedzieć że od zera do bohatera chociaż nazywanie paulinho zerem jest oczywiście w przenośni. Wiedziałem że będzie dobry, ale ze tak odpali zdziwiłem się bardzo, szkoda jedynie ze gość nie jest 5 lat młodszy bo serce do gry i umiejętności ma

3

Deulofeu gdy nie widzi messiego jednak umie dryblowac

0

Zawodnik tak jak i suarez średnio pasujący do Barcy valverde, ernesto chyba wolałby grać Messim na 9 i dwoma skrzydłowymi, może to się zmieni jak wróci dembele, szkoda paco bo to świetny zawodnik, pamiętam że oglądałem valencie głównie dla jego bramek

0

Daj ktoś proszę link ...

0

Poratuj ktoś linkiem

2

Ech ernesto bez sensu ta wypowiedź, nawet jeśli masz rację co do tej pięty to zarzucanie winy na celowe zagranie zawodnika słabo działa na jego psychikę. Wolałbym wypowiedź w stylu pepa: przytrafiło się, nie przytrafia się tylko tym co nie próbują, dembele wróci silniejszy i wzmocni nas niedługo.

Mimo wszystko Ernesto zrobił kawał roboty odzyskując naszą pomoc i boki obrony. Teraz niech się weźmie za suareza, pique i doszlifuje deulo, denisa, alene i dembele a może być fergusonem Barcy bo charakter ma, jak każdy kto chociaż dotknął loga Bilbao

0

Czy prawdą jest ze dembele po tej kontuzji może nie być już do końca kariery tak dobry motorycznie?

1

Zapewne skończy się na 3 miechach przerwy bo gość jest młody i mięśnie się szybko regeneruja, zresztą zawsze podaje się więcej, będzie miał końcówkę grudnia żeby wejść na najważniejszą fazę sezonu na pełnych obrotach

2

Narazie wyglada na to że ernesto odzyskał to co było najlepsze za pepa. Zzabójcze boki obrony i pomoc!

3

Rakiecie wszystko dziś wychodzi poza strzałami

0

Alba za dobrze już grał..

0

Na ile procent myślicie że Messi zostanie w Barcy?

1

Wszystko super tylko ten Suarez na skrzydle....

5

Rakieta drewno xd

3

Pamiętacie tego Lobotke z u21 co sam nakryl naszą polską pomoc? Dziś świetny mecz i gol z Anglią, kupiła go Celta i gdybyśmy mieli normalny zarząd to miałbym nadzieję że nasz scouting będzie go obserwował ale cóż...

1

Do wczoraj myślałem że daliśmy czas live na znalezienie następcy ale po dzisiejszych samych negatywnych informacjach Plus fakt że live prawdopodobnie zrezygnowało z lemara tracę całkowicie nadzieję, jeszcze ten kurs na cou w Barcy który ciągle rośnie.. eh

2

Barcelona ma trzy cele na dziś.
Oczekiwania:
Coutinho
Sprzedaż ardy, munira, douglasa gomesa
Dymisja bartomeu

Rzeczywistość:
Di Maria
Wypożyczenie douglasa i munira
Sergi Roberto naszym transferem do pomocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?