messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lubię vcf, ale liczę na nasz dobry mecz, martwi trochę obrona bo zaledwie jeden zawodnik z once de gala. Dobry sprawdzian dla zmienników
0
Z suarezem było to samo
0
Niech zostanie, za mathieu jakiś młodzik i mamy 2 doświadczonych stoperow i dwie młode perełki
0
Kiedyś przy Tak duzym obrocie gotówka i stosunkowo małym zysku to wszystko pierd****
18
Vidal, jak nie teraz to nigdy
0
Jak dla mnie każdy z naszych zawodników moze zrezygnować z kadry. Dobro klubu liczy się dla mnie najbardziej mimo tego że fajnie ogląda się zawodników Barcy na dużych narodowych turniejach to częstotliwość kontuzji jest zbyt duża. Nie wiem czemu, czy to kwestia intensywności treningów czy dalekich podróży Ale man wrażenie że kontuzje na zgrupowaniach zdarzają się częściej niż gdy zawodnicy trenują w klubie..
0
Może w ostatnich latach miał kilka głupich wywiadów ale nie zmienia to faktu że jest legendą całego świata futbolu. Książkę kupie bez wahania.
3
Trzeba inwestować w tych chłopaków. Najlepiej to wyglądało kilka lat temu gdy na boisku było paru doświadczonych gości uzupelnionych mlodzikami
0
Czemu nie gra Vidal?
0
Ogólnie Celticu mi nie szkoda bo zagrali jak zagrali, nie było widać woli walki, przyjechali po najmniejszy wymiar kary. Szkoda mi ich bramkarza, niby puścił 7 bramek ale nie miał szans na obronę chociaż jednego z tych strzałów, no i te jego gesty rozkladajac ręce, trochę mi to szkoda
4
Zlatan chyba dwa sezony temu
0
A jednak jest 7
0
Ajajajaj.
0
O matko Neymar :O kocham cie
0
Alba wraca do formy
15
Niech wracają jak najszybciej do drugiej ligi, tam jest ich miejsce
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
Było złote pokolenie 87 z Messim, Pique czy Cesciem. Teraz czas na pokolenie 93 z równie dobrym potencjałem, nasz dyrektor może dumnie krzyknąć Brawo Ja!
2
Stawiać na Marlona a może nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na następcę Mathieu
0
Fajnie jest mieć na każdej pozycji minimum dwóch zawodników na światowym poziomie. Z nadzieją można patrzeć na ten sezon
0
Mogłeś się nie rejestrować.
Pociesza Cię, zawsze możesz się wylogowac
0
A można było brać alvesa..
0
Redakcjo czekamy na przegląd prasy :-D a tak serio to wiem że każdemu wakacje się należą. Co do samego alcacera to po spekulacjach o drewnianym gomezie i przereklamowanym vietto nie myślałem że ściągniemy tak dobrego strikera! Ogólnie jestem fanatykiem piłki hiszpańskiej, jeśli tylko mam wolny wieczór lub jestem w pracy to oglądam każdy mecz la ligi, drużyny klasy średniej jak sevilla, valencia, bilbao, villareal czy celta dają mi taka sama frajdę jak Barca czy atletico i z jednej strony cieszę się mega ze ściągamy paco bo śledzę go od 3 lat i gość może być niesamowity, z drugiej strony serce mnie boli jak patrzę co wyprawia valencia, opuściło ją już 4 podstawowych grajkow, jeszcze niech oddadzą gaye, alvesa i cancelo a będą walczyć o 10 miejsce w lidze.
3
Dajcie mu szansę, można mówić o nim różne rzeczy ale to najlepszy młody napastnik w lidze, gra regularnie w mocnej kadrowo drużynie a to coś znaczy (mocnej do tego sezonu bo strasznie się rozprzedali..)
2
Prawda jest taka ze jeśli za rok zamiast mathieu wyskoczy jakiś młody stoper to będziemy mieć kadrę kompletną na najbliższe kilka lat. Zarówno pomocnicy jak i paco to zawodnicy przyszlosciowi i mogą być naturalnymi następnymi do pierwszego składu, w obronie jak i ney oraz mats to wciąż młodzież wiec jedynie pozycja prawego skrzydła zostaje obsadzona bez młodego zamiennika, ale na znalezienie następcy leo mamy jakieś 4 lata wiec bez dramatu, śledzić młodych, zdolnych skrzydłowych i szukać okazji, nie ma potrzeby kupowania nikogo na już bo leo i tak gra 90% spotkań. Genialne okienko transferowe. 5 świetnych zawodników(to prawie pół składu!) w okolicy 22lat za niewiele ponad 100mln..
6
Spokojnie. Świetnie grał wcześniej, teraz trochę słabiej ale wahania formy u tak młodego piłkarza to norma. Potencjał ma ogromy
1
Stoimy...
2
Jeśli kupimy Paco to Na każdą pozycję mamy w tej chwili przynajmniej jednego świetnego rezerwowego który jeśli będzie miał wyjść w GD czy finale lm to nie musimy się martwić. Szacun dla zarzadu
1
Arda powinien zawsze grać na skrzydle, tam jest świetny a w pomocy się nie odnajduje
2
Większość to wychowankowie ajaxu, zawsze mieli podobny profil szkolenia do nas, zawodnicy mega techniczni potrafiący grać piłką. Mimo wszystko uważam że ich szkółka się trochę wypalila, nie produkują już tak dobrych zawodników, najlepszym kierunkiem na transfery dla nas wydaje się liga francuska, ostatnio to prawdziwa kuźnia talentów za całkiem dobre pieniądze