5

Ja bym wystawiał Ardę w ataku za Messiego/Neymara na rotacje, Munira/ Sandro za Suareza a sprowadził kogoś młodego do pomocy: Pogba/De Bruyna są w naszym zasięgu.
Mamy bardzo doświadczoną kadrę, czas sprowadzać młodych zawodników skoro w Canterze nie ma perełek. Żebyśmy nie skończyli jak Milan czy Inter gdzie ściągano doświadczonych graczy a gdy Ci zakończyli kariery/ odeszli na emeryture do słabszych lig trzeba było budować wszystko od nowa i wszystko się posypało..

0

może pax bedzie wiedział:
kiedy alves ostatni raz zablokował dośrodkowanie?

0

Alves z Pique, Messi z Suarezem

1

Masche,.Busi, Roberto.. Pomoc kreatywna w sam raz na dogrywke

6

10 mln za Adriano, 30 za.Pedro i nikt nie będzie płakał

0

Faktycznie lepiej grać z komputerem bo fajna grafika niż z innymi graczami bo fajna rozgrywka.. Dopóki PES nie będzie konkurencyjny w rozgrywce internetowej dopóty będzie to podrzedna gra 10 lat za fifa. Ile kurcze można grać karierę? Sztuczna inteligencja jest przewidywalna a każdy gracz w sieci ma unikalny styl a z Pace i skillami się mylisz gram zawsze wysokim napastnikiem z dobrymi główkami i spokojnie wygrywałem pierwsza ligę. To świadczy o twoim ograniczeniu w grze obronnej skoro gość z przecietniakiem potrafi przejść całe boisko.

15

Zawsze gdy na stronie jest wywiad z Carlesem mam przed oczami ta akcje jak klata zablokował strzał do pustej bramki. Ta akcja to definicja tego piłkarza

0

Duży plus dla niego ze nie odpuszcza. Ma potencjał niech walczy.

0

Chciałbym Borussie albo Rome. Dawno z nimi nie graliśmy :-)

1

Najlepszy zamiennik jakiego ostatnio mieliśmy na boku obrony ale tylko zmiennik. W serie A w każdej drużynie może poza Juve czeka go pierwszy skład. Warto dać jego minuty Grimaldo niech się odgrywa bo potencjał ma OGROMNY.

0

Z okolic pola karnego Ronnie. Z dalszej odległości Pirlo albo Beckham. Co nie zmienia faktu że dla mnie wolne najlepiej wykonywał Juninho

0

Mają tam Coke i raczej to on będzie pierwszym wyborem

4

Chciałem Laporte ale teraz jak chce wsadzić Abidala za Braide który jest człowiekiem którego dawna potrzebowaliśmy mowie stanowcze nie.

0

Ani Isco ani Ramos. Albo młodzik jakiś albo 9 na rotację z Suarezem.

0

tak naprawdę to Alex dalej jest bardzo dobrym zawodnikiem i w takim Milanie czy bvb miałby pierwszy skład. to powinien być kierunek dla niego

0

Było mi trochę szkoda jak Cesc odchodził ale wyszło nam to na dobre. Gra takim walczakiem jak rakieta to jest to czego potrzebowaliśmy, on zapewnia spokój w defensywie a i podać potrafi dlatego chcę też transferu Pogby żeby mieć takich dwóch w składzie. Rafa do rotacji z Iniesta, Ivan z Pogba i Samper z Busim. Więcej nie trzeba.

1

Trochę inny typ niż alves bo dani jednak potrafi dać prostopadła piłkę a vidal to typowy skrzydłowy jak alba, ale za to robi dużo wiatru wiec jak odpali to może zaklepac sobie pierwszy skład na kolejne 5lat. Jeszcze Pogba oraz młody napastnik i jestem zadowolony.

0

Wielu wątpiło, ja nigdy. Zostań! Jestem pełen wiary że zostanie, wkońcu gdzie miałby lepiej i w sumie: dlaczego miałby odchodzić..?

0

2

W tym sezonie:
Barta 1800minut
Barzagli 1100minut

to pokazuje jakim filarem obrony jest Barzagli u Allegriego.. (nie ujmując mu umiejętności bo to świetny obrońca)

0

nie wiecie czy można gdzieś zobaczyć cały mecz z deportivo? niestety nie było mnie w domu jak grali

0

teraz pytanie czy Adriano na lewej i Bartra na prawej czy Adriano na prawej i Mathieu na lewej?

0

Na pierwszą część następnego sezonu widzę tylko 3 opcje:
montoya
bartra
pedro

0

jedna zmiana jest zarezerwowana na ok 80 minute dla xaviego

0

ciekawe czy LE da ostatni raz w lidze zagrać xaviemu i iniescie czy da odda minuty andresa młodemu rafie. Chyba najlepiej byłoby gdyby po prostu zagrali po połowie

0

Ktoś chyba kiedyś tu pisał że jeżeli.sevilla wygra to będzie 5 drużyn z Hiszpanii

25

Bramkarz Valencii obronił 16 z 37 karnych. To prawie połowę, niebywała statystyka

0

suarez +8? to pokazuje w jakiej jest formie

5

Messi geniusz, w sumie każdy zagrał dobrze/świetnie ale moją uwagę przykuł Ivan Rakitić - dzisiaj poruszał się niczym Xavi za dawnych lat a w obronie walczył za dwóch

0

On akurat powinien być jak najbliżej szatni. Może nie od razu asystentem ale kimś w rodzaju motywatora i dobrego ducha drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?