messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja bym wystawiał Ardę w ataku za Messiego/Neymara na rotacje, Munira/ Sandro za Suareza a sprowadził kogoś młodego do pomocy: Pogba/De Bruyna są w naszym zasięgu.
Mamy bardzo doświadczoną kadrę, czas sprowadzać młodych zawodników skoro w Canterze nie ma perełek. Żebyśmy nie skończyli jak Milan czy Inter gdzie ściągano doświadczonych graczy a gdy Ci zakończyli kariery/ odeszli na emeryture do słabszych lig trzeba było budować wszystko od nowa i wszystko się posypało..
0
może pax bedzie wiedział:
kiedy alves ostatni raz zablokował dośrodkowanie?
0
Alves z Pique, Messi z Suarezem
1
Masche,.Busi, Roberto.. Pomoc kreatywna w sam raz na dogrywke
6
10 mln za Adriano, 30 za.Pedro i nikt nie będzie płakał
0
Faktycznie lepiej grać z komputerem bo fajna grafika niż z innymi graczami bo fajna rozgrywka.. Dopóki PES nie będzie konkurencyjny w rozgrywce internetowej dopóty będzie to podrzedna gra 10 lat za fifa. Ile kurcze można grać karierę? Sztuczna inteligencja jest przewidywalna a każdy gracz w sieci ma unikalny styl a z Pace i skillami się mylisz gram zawsze wysokim napastnikiem z dobrymi główkami i spokojnie wygrywałem pierwsza ligę. To świadczy o twoim ograniczeniu w grze obronnej skoro gość z przecietniakiem potrafi przejść całe boisko.
15
Zawsze gdy na stronie jest wywiad z Carlesem mam przed oczami ta akcje jak klata zablokował strzał do pustej bramki. Ta akcja to definicja tego piłkarza
0
Duży plus dla niego ze nie odpuszcza. Ma potencjał niech walczy.
0
Chciałbym Borussie albo Rome. Dawno z nimi nie graliśmy :-)
1
Najlepszy zamiennik jakiego ostatnio mieliśmy na boku obrony ale tylko zmiennik. W serie A w każdej drużynie może poza Juve czeka go pierwszy skład. Warto dać jego minuty Grimaldo niech się odgrywa bo potencjał ma OGROMNY.
0
Z okolic pola karnego Ronnie. Z dalszej odległości Pirlo albo Beckham. Co nie zmienia faktu że dla mnie wolne najlepiej wykonywał Juninho
0
Mają tam Coke i raczej to on będzie pierwszym wyborem
4
Chciałem Laporte ale teraz jak chce wsadzić Abidala za Braide który jest człowiekiem którego dawna potrzebowaliśmy mowie stanowcze nie.
0
Ani Isco ani Ramos. Albo młodzik jakiś albo 9 na rotację z Suarezem.
0
tak naprawdę to Alex dalej jest bardzo dobrym zawodnikiem i w takim Milanie czy bvb miałby pierwszy skład. to powinien być kierunek dla niego
0
Było mi trochę szkoda jak Cesc odchodził ale wyszło nam to na dobre. Gra takim walczakiem jak rakieta to jest to czego potrzebowaliśmy, on zapewnia spokój w defensywie a i podać potrafi dlatego chcę też transferu Pogby żeby mieć takich dwóch w składzie. Rafa do rotacji z Iniesta, Ivan z Pogba i Samper z Busim. Więcej nie trzeba.
1
Trochę inny typ niż alves bo dani jednak potrafi dać prostopadła piłkę a vidal to typowy skrzydłowy jak alba, ale za to robi dużo wiatru wiec jak odpali to może zaklepac sobie pierwszy skład na kolejne 5lat. Jeszcze Pogba oraz młody napastnik i jestem zadowolony.
0
Wielu wątpiło, ja nigdy. Zostań! Jestem pełen wiary że zostanie, wkońcu gdzie miałby lepiej i w sumie: dlaczego miałby odchodzić..?
0
2
W tym sezonie:
Barta 1800minut
Barzagli 1100minut
to pokazuje jakim filarem obrony jest Barzagli u Allegriego.. (nie ujmując mu umiejętności bo to świetny obrońca)
0
nie wiecie czy można gdzieś zobaczyć cały mecz z deportivo? niestety nie było mnie w domu jak grali
0
teraz pytanie czy Adriano na lewej i Bartra na prawej czy Adriano na prawej i Mathieu na lewej?
0
Na pierwszą część następnego sezonu widzę tylko 3 opcje:
montoya
bartra
pedro
0
jedna zmiana jest zarezerwowana na ok 80 minute dla xaviego
0
ciekawe czy LE da ostatni raz w lidze zagrać xaviemu i iniescie czy da odda minuty andresa młodemu rafie. Chyba najlepiej byłoby gdyby po prostu zagrali po połowie
0
Ktoś chyba kiedyś tu pisał że jeżeli.sevilla wygra to będzie 5 drużyn z Hiszpanii
25
Bramkarz Valencii obronił 16 z 37 karnych. To prawie połowę, niebywała statystyka
0
suarez +8? to pokazuje w jakiej jest formie
5
Messi geniusz, w sumie każdy zagrał dobrze/świetnie ale moją uwagę przykuł Ivan Rakitić - dzisiaj poruszał się niczym Xavi za dawnych lat a w obronie walczył za dwóch
0
On akurat powinien być jak najbliżej szatni. Może nie od razu asystentem ale kimś w rodzaju motywatora i dobrego ducha drużyny.