messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o napad to albo Alcacer albo Munir, żadnych półproduktów typu Gomez bo pojadę i ubije #PełnaGangsterka
1
Szkoda villareal, lubię ich styl gry
6
Serio pytasz się O to w 90 min?
6
Gomes bardzo fajny typ zawodnika, ma wszystkiego po trochu z Iniesty, Rakiety i Xaviego. Mega transfer
1
Niech sprzedadzą tego turana on nawet setki nie strzela...
6
Umtiti przeraża szybkością i siła
0
I Munira oczywiście
7
Umtiti i Digne niech grają jaką najwięcej w tym sezonie, Gomes też bardzo pozytywnie, czekam na Denisa
0
Alba płacze jak ogląda Digne
0
Mam wrażenie że munir jest znacznie szybszy w tym sezonie, rok temu jakiś ociezaly byl
0
Czemu lucho wystawił Suareza w pomocy?
Testerzy i tak powiedzą że to nie ten Suarez..
24
Jeśli odejdzie Bravo to brać go, Mats jest czasem kontuzjowany wiec ktoś tak doświadczony na ławkę będzie idealny
0
Na ławkę czemu nie
0
Serio lepiej w kółko go wypożyczać niż zostawić do rotacji?
2
To co gość ma w głowie to poezja, przypomina mi mojego dziadka :-D nawet jest coś robił pierwszy raz to zawsze jak zawodowiec, coś pospawać? Nie ma problemu, coś wymienić? Nie ma problemu. Jego też jak wystawisz czy na napadzie czy w obronie to jedno jest pewne: poniżej oceny wyjściowej nie zagra. Mam na dzieje że będzie jak Pirlo, im starszy tym lepszy. Bo z gościa którego szczerze? Sam chciałem sprzedać stał się moim ulubionym zawodnikiem fcb. Nie poddaje się, biega za czterech i jest oddany barwom czego nie zobaczymy już tak często jak kiedyś. Typ Starego piłkarza który jak nie miał skilla to nadrabial wylanym potem, różnica jest taka ze on tego skilla ma. Bo mało kto pamięta jak 5 lat temu ten gość był uważany za największy talent La Masia. Później szydzono z niego po słabym sezonie by znów stać się ulubiencem. Jedno jest pewne, ten gość zyskał najwięcej dzięki Lucho a sam Lucho w moich i nie tylko oczach zyskał równie dużo bo pokazał że potrafi z pozornie wypalonego gościa wyciągnąć to co najlepsze
3
Czas powoli odmladzac kadrę. O ile Iniesta zostać musi bo to wciąż top3 na swojej pozycji o tyle dla Mathieu to powinien być ostatni sezon. Masche też powoli powinien oswajac się z rola 3 stopera i Umtiti na jego miejsce, a jakiś mlokos ze szkółki na 4 stopera. Potrzeba świeżej krwi. Dla turana też powinien być to decydujący sezon i albo grasz na miarę swoich umiejętności albo out. Ściągając gościa przed 30 nie można dawać 3 sezonów na wejście w zespół.. Vidal nawet jeśli nie będzie grał na miarę 1 składu to jest Roberto a aleix zawsze może być solidnym zmiennikiem za stosunkowo niskie pieniądze. Do tego po cichu liczę na transfer jakiegoś młodego skrzydłowego za rok do rotacji z neyem i leo. Bo Munir w moim odczuciu pełnię możliwości pokazuje tylko jako 9 i to on powinien być tym 4 napastnikiem. Po takim presezonie transfer kolejnego napastnika byłby dla niego jak pstryczek w nos.. grasz dobrze, strzelasz najwięcej a klub i tak kupuje kogoś na twoje miejsce.. dac mu szansę, jak nie da rady to zostaje okno zimowe które przecież jest za 4 miesiące, wystarczająco żeby go sprawdzić, jakby nie patrzeć to były król strzelców młodzieżowej ligi mistrzów
0
Nie ukrywam że wiąże z nim duże nadzieję, na euro był najlepszym francuskim obrońcom. Silny, szybki, agresywny. Typ jak Puyol i oby tak samo dobrze zgral się z Pique. Niech odpali jak Digne. Swoją droga kolonia francuska mogłaby na stałe zagościć na Camp Nou. To chyba jedyna liga gdzie za godziwe pieniądze kupisz młodych gości z ogromnym potencjałem. Taki Lacazette wyceniony na 50 mln już dawno powinien grać w anglii lub Hiszpanii
4
Warto było zarwac noc dla takiej gry. Luan z neyem najlepsi na boisku
0
Jeden numer wolny dla napastnika, ciekawe kogo sprowadzimy.. szkoda że nie zainteresowali się powrotem sanabrii, odszedł za 7mln do betisu a w tak młodym wieku ustrzelić ponad 10 goli w lidze to świetna statystyka... fajnie zapowiada się równie belotti z torino i baston ale ten drugi raczej nie do wyciągnięcia
2
Gdy na wahadlach grają szybcy zawodnicy jak Vidal czy Alba to ma to sens. Tylko jeśli Messi będzie wracał się do rozgrywania to możemy być strasznie bezplciowi w ataku z jednym napastnikiem
0
Trzeba przyznać że jeśli chodzi o bramkę, obronę i pomoc to mamy najlepszych zmiennikow na swiecie
0
Munir potrzebuje minut. Jak dla mnie powinniśmy kupić gomeza jeśli faktycznie kosztuje te marne 6 mln a mlodzika wypożyczyć do klubu gdzie będzie grał jak celta czy sociedad.
1
Alves ok niech będzie, montoya nic wielkiego nie grał ale jak można za Adriano, songa i sandro wyrwać 600 tyś? 15 mln za tych grafików łącznie było do minimum..
0
Placzecie ze za darmo ale jest też Plus. Ile można było za niego wyciągnąć, dwa/trzy miliony? A tak klub ma dobra opinię w śród młodych. Przejdę do Barcy, przebije się do pierwszego składu a jeśli mi się nie uda to chociaż nie będą mi robić problemu z odejściem i nie zahamuja mojej kariery xd
0
Już bym wolał loica remy niż tego drewniaka
0
Chyba za silną druzyna, lepszy byłby real sociedad tam mógłby grać co weekend przy jednocześnie niezłym poziomie druzyny
0
A może Martial? Koszt pewnie ogromny, koło 60mln ale ma spinke z United przez ten numer na koszulce i to jedyna okazja żeby go wyciągnąć. Do tego mou zawsze gra jednym napastnikiem a mając zlatana i rooneya nie będzie pewniakiem w składzie. Moim zdaniem po Dybali jest najlepszym młodym napastnikiem i warto zainwestować w niego każde pieniądze. Byłby napastnik na kolejne 12 lat..
0
Dla obu panów Tak! Obaj mogą grać na skrzydle wiec trochę minut złapią. Jeśli nie to chciałbym kogoś bardziej doświadczonego i wypożyczenie Munira
4
Najlepsza opcja dla niego jak i sampera. Tam mieliby pierwszy skład i niezbędne doświadczenie
0
Lacazette to marzenie, 25 lat do tego może grać też na skrzydle wiec miałby znaczenie więcej minut niż taki bacca który jest typową 9. Tylko trzeba wyłożyć na niego ponad 50 mln co raczej wyklucza jego transfer
Lucas Perez też całkiem spoko miał świetny sezon, fajna alternatywa do ataku, do tego stosunkowo tania