messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już 2 sezony temu pisałem że czas na zmianę ustawienia, jesteśmy zbyt przewidywalni. Gdyby udało się ściągnąć Pogbe i dobrego skrzydłowego to z Messim na 10 za plecami Suareza, Pogba i Gomesem, Neymarem i dobrym gościem na prawym skrzydle moglibyśmy grać bardziej bezpośrednio. Teraz już troszkę za późno
21
Na rękę mu żeby cancelo odszedł bo wtedy ma pierwszy skład :-D
1
I to jest wypowiedz A nie lizanie Tylka na temat sedziowania jak nasz trener który gdzieś zgubił swoje cojones w tym roku
0
Coutinho przedłużył kontrakt z lfc :-(
1
Masche! Jak on nie będzie mógł to Gomes. Raz grał w tym sezonie ja DMie i grał fajnie, dobrzy wyprowadzal piłkę A te 188cm wzrostu robią różnice
0
Strzał w stylu xaviego. Może bez dużej siły Ale mega precyzja
0
Ja dałbym szansę Paco. Wreszcie musi zagrać w lidze
3
Nikt kto kibicuje Barcy minimum 10 lat nie powinien mieć wątpliwości co do Leo. To nie jest typ figo, widać w nim zalążek tottiego i del Piero
27
No tak, andre ocenę obnizyliscie bo zepsuł dwie akcje Ale jak rafa zepsuł jeszcze lepsze okazję jak ta gdzie nie podał do suareza na pustą to nikt nie pamięta. Według mnie powinniście zamienić ich ocenami. Szczególnie że przez rafe w pierwszej połowie graliśmy w 10
9
Aleix wreszcie dobry mecz, teraz czas na Paco. Dał już kilka asyst, teraz niech sobie postrzela
0
Żeby zaraz to się nie zemscilo
2
Vidal mega Plus, Paco trochę słabiej niż kolega Ale widać progres. Dawno naszą pomoc nie była tak kreatywna. Podczas słabej formy busiego może to gomes powinien częściej grać na jego miejscu. Arda pozamiatal
0
Digne to taki piłkarz który niby nie zachwyca ale jeśli miałby zagrać w finale lm to nikt by nie lamentowal. Solidniak i tyle
0
Niby tak szeroka kadra ale jeśli dwóch zamienników busiego z konieczności gra na obronie to potrzebny jest Samper, ktoś wie jak młody sprawuje się na wypożyczeniu?
2
Byle po awans.
0
Neymar najlepiej wybrał, chociaż gablota lucho to też niezły piczomagnes
1
Mamy dobra młodą pomoc, niech wyleczy się do tego stopnia żeby wejść w 60min i będę zadowolony, czas zweryfikować naszą młodzież z najlepszym możliwym przeciwnikiem, do stracenia dużo nie mamy A ten z młodzików który dostanie szansę może wygrać bardzo dużo jeśli zagra dobry mecz
0
Dla mnie gomes to zastępca ivana, najbardziej inieste przypomina denis (szczególnie dryblingiem) ale rafa i arda są w takiej formie ze chyba najlepiej jak każdy podzieli się minutami.
7
Mimo wypuszczenia dwóch bramek świetny mecz Mats
0
Lubię vcf, ale liczę na nasz dobry mecz, martwi trochę obrona bo zaledwie jeden zawodnik z once de gala. Dobry sprawdzian dla zmienników
0
Z suarezem było to samo
0
Niech zostanie, za mathieu jakiś młodzik i mamy 2 doświadczonych stoperow i dwie młode perełki
0
Kiedyś przy Tak duzym obrocie gotówka i stosunkowo małym zysku to wszystko pierd****
18
Vidal, jak nie teraz to nigdy
0
Jak dla mnie każdy z naszych zawodników moze zrezygnować z kadry. Dobro klubu liczy się dla mnie najbardziej mimo tego że fajnie ogląda się zawodników Barcy na dużych narodowych turniejach to częstotliwość kontuzji jest zbyt duża. Nie wiem czemu, czy to kwestia intensywności treningów czy dalekich podróży Ale man wrażenie że kontuzje na zgrupowaniach zdarzają się częściej niż gdy zawodnicy trenują w klubie..
0
Może w ostatnich latach miał kilka głupich wywiadów ale nie zmienia to faktu że jest legendą całego świata futbolu. Książkę kupie bez wahania.
3
Trzeba inwestować w tych chłopaków. Najlepiej to wyglądało kilka lat temu gdy na boisku było paru doświadczonych gości uzupelnionych mlodzikami
0
Czemu nie gra Vidal?
0
Ogólnie Celticu mi nie szkoda bo zagrali jak zagrali, nie było widać woli walki, przyjechali po najmniejszy wymiar kary. Szkoda mi ich bramkarza, niby puścił 7 bramek ale nie miał szans na obronę chociaż jednego z tych strzałów, no i te jego gesty rozkladajac ręce, trochę mi to szkoda
4
Zlatan chyba dwa sezony temu