messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby udało się dopisać te 3 transfery to kadra kompletna i znacznie mocniejsza niż rok temu mimo odejścia neya.
Mats/jasper
Semedo/vidal - pique/inigo - umtiti/masche - alba/digne
Busi/samper
Ivan/sergi - coutinho/iniesta
Messi/deu - luis/paco - dembele/deu
Do tego na ławce gomes, marlon, denis, rafinha, arda, vermalen, munir (chociaż ta ostatnia 4 raczej na wylocie) w obecnej kadrze szansę wreszcie dostanie też deulofeu bo mimo ewentualnego przyjścia cou i dembele będzie on raczej pierwszym zawodnikiem do rotacji na obu skrzydłach więc będzie wystarczająco dużo czasu by go ocenić. Wierzę że uda się ściągnąć tych 3 graczy nawet jeśli razem mają kosztować 250 czy 300mln to warto, za rok może być tylko drożej
0
Martwi trochę brak plotek o dembele, mam nadzieję że załatwia to po cichu bo na coutinho nie ma raczej szans
0
Coraz bardziej wątpię w ściągnięcie cou i dembele. Zostały 3 tygodnie do końca okienka, wszystkie zespoły już po okresie przygotowawczym i nikt nie odda swojego kluczowego piłkarza. Szczególnie że bvb i lfc nie potrzebują na gwałt kasy. To może być chudy sezon
0
Na transfer paulinho i inigo a tak serio to tylko kursy chce zerknąć
0
Raczej nie, w tym wypadku za dembele byłby kurs 0.33
0
O co chodzi z tymi 6/4? Jak to przełożyć na normalny kurs
0
Ma ktoś link do buka z kursami na transfer coutinho i dembele? Albo na telefonie nie można znaleźć albo jestem tak ułomny że od pół godziny nie potrafię. Z góry dzięki
0
Oficjalnie: jeden z celów transferowych Liverpoolu van dijk złożył transfer request! Jest szansa
0
Swoją drogą odbiegając od transferu jakie klubu poza barca lubicie? Ja ogólnie lubię mniejsze kluby jak Sevilla czy lyon, Napoli też gra fajna piłkę. Kiedyś oglądałem porto ale stracił ten zespół na wartości
0
On jest nie do ruszenia.
0
Solidny zawodnik do rotacji, szkoda że nie zdecydowali się na sancheza z ajaxu Ale inigo może powalczyć o 1 skład A już na pewno będzie świetnym zawodnikiem do rotacji. 26lat i 30 mln to dobra cena
1
Dawać cou i dembele i można spokojnie patrzeć w przyszłości. Nawet jeśli mają razem kosztować 250mln.
37
Kiedyś był taki piłkarz za którego byłem gotowy sobie rękę uciąć i wiecie co?
Nadal miałbym tą rękę bo był to Messi
76
Kiedyś był taki piłkarz za którego byłem gotowy sobie rękę uciąć i wiecie co?
Nadal miałbym tą rękę bo był to Messi
0
Jak 90mln to wpłacać bez negocjacji zamiast się rozmyślą. Do tego cou nawet za 120 i kadra kompletna. Ewentualnie ze sprzedaży rafy lub ardy ruszyć po seriego
3
Dembele jest obunozny.. gra w bvb również na lewej stronie
0
Alena i samper się fajnie pokazali ostatnio, powinni grać z ogorkami i w pucharze, a z silniejszym drużynami busi + iniesta/roberto/cou/gomes
38
Nie chcą płacić 222mln? To verratti + 200 mln albo cześć
3
Jeśli jest szansa kupić cou to powinniśmy pozbyć się kilku pomocników moim zdaniem. Rakitic, arda, rafinha ich czas minął. Coutinho, iniesta, gomes, Roberto, alena, busi i samper to już jest dużo... A denis mógłby spokojnie smigac też po skrzydle
0
Co to da jeśli nie dojdzie do porozumienia z liverpoolem, coutinho musi naciskać na live inaczej go nie oddadzą, tu nie chodzi o kasę, jest ich najlepszym piłkarzem
0
Wiadomo czy ojciec Neymara jest w tym Paryżu czy nie?
1
Ajaj jaga... romanczuk powinien to strzelić. Jako kibic legii z całego serca dziś za Lechem i jaga, niech nabijaja punkty do rankingu. Swoją drogą ten Novikovas długo w Polsce nie pogra, jest świetny.
1
Jeśli chce jakąś racjonalną podwyżkę w granicach 7mln to dac mu tylko pod warunkiem podwyższenia klauzuli na 350-400mln. Jak nie to niech idzie do tego psg. 7mln to jak podejrzewam zarobki takiego turana którego pozbywając się niewiele tracimy.
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=69522
To samo czytałem wczoraj na weszło i kilka tygodni temu na konkurencyjnej stronie fcb.
4
Prawo w Hiszpanii się zmieniło, od kilku miesięcy podatek nie obowiązuje przy wpłacaniu klauzuli
0
To zwykły zmiennik, jeśli nie przyjdzie verratti to i tak nic z tego
0
Stoperow mamy trzech dobrych i jednego młodego z dużym talentem, wystarczy, odświeżyć pomoc do ch***
10
Gumbau mogli przedłużyć kontrakt i wypożyczyć.. zawodnika na pierwszy skład z niego raczej nie będzie ale ma potencjał na tyle duży ze za dwa trzy lata spokojnie 10mln byłby wart
0
Uwierz mi że takich ludzi nie da się kupić, tu nie chodzi o niechęć do Barcy tylko do Katalonii.
0
Tak by było, patrz mój post kilka postów niżej