messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Wolałbym draxlera lub lucasa ale 30-40 mln za tak solidnego rezerwowego to dobra cena mimo wieku, patrzcie jak gra robben czy ribbery a sa starsi
4
Sprzedać jedynie z opcją pierwokupu
0
2.5 roku ciągiem? Patrz w przyszłość i ewentualne obywatelstwo dla marlona i jego pobyt we Francji
0
Jak to jest ze zdobyciem obywatelstwa, co piłkarz musi zrobić? Bo w Tej chwili nie mają bo Suarez i paulinho, douglasa i marlona nie liczę, jak dojdzie coutinho i mina w zime to ten drugi nie będzie mógł grać? Chyba tylko trzech zawodników może być spoza Europy.
0
Boże co miranda z Barcy B zespół... Gdyby to był alba lub chociaż cucurella
1
Barca B przegrywa 1:0
0
Ma ktoś link do Barcy B?
0
Świetny jest, warto go śledzić bo to podobny napastnik do suareza, silny, szybki, potrafiący poklepac z dobrym tajmingiem
1
Valencia, Sevilla, Atletico, Liverpool i Napoli. Ogólnie zawsze kibicuje hiszpańskiej piłce poza Getafe, Real i Espanyol
0
A ja Ci w ogarnięciu Internetu bo masz chyba od wczoraj
Nie spinajcie się panowie, pisze z małej bo tak szybciej na moim smartfonie gdzie jedno zdanie pisze 5 min bo tak się tnie. A pomusz to celowy błąd na małe rozluźnienie napiętej transferami atmosfery
0
Takiej perły nie było od czasu thiago ale można będzie bo nazywać następca dopiero jak będzie miał chociaż te 18lat, teraz jest co najwyżej talentem
0
Na smartfonie nie mogę go znaleźć, pomusz
0
To ten o którym zapomniano od odejścia pepa
0
Mats, semedo, se queda, umtiti, alba, sergi, sergio, cou, leo, luis, dembelelele
Do tego cile, Vidal, masche, denis, digne, ivan, iniesta, paco, deulofeu, paulinho i mamy bardzo mocna once de gala oraz 10 bardzo solidnych zmiennikow oraz kilku zawodników do poszerzenia składu z ogórkami jak verma czy la masia A to mimo potencjalnego odejścia ardy, rafy, marlona, munira i gomesa... nie jest może tak źle jak się wydawało
0
Szybkość: Dembele, Mbappe, Asensio
Strzał: Asensio, Mbappe, Dembele
Zaangażowanie: pressing? Dembele, Asensio, Mbappe
Stałe fragmenty: Asensio, Dembele, Mbappe
Główka: Mbappe,
Drybling: Dembele, Asensio, Mbappe
Głowa: Asensio, Dembele, Mbappe
Tendencje do bycia liderem: Asensio, Dembele, Mbappe
Słabsza noga: Dembele, Mbappe, Asensio
1
Ile ja bym dał żeby zamienić gomesa na seriego..
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Wiek hazarda pomylil mi się z balem, gdzie różnica to ok 8 lat, ale dalej ponad 6 lat to bardzo dużo, szczególnie że dembele od zawsze deklarował chęć gry w Barcy a eden mógłby być kolejnym najemnikiem
1
Szczerze? Dembele jest 10lat młodszy i technicznie oraz szybkosciowo lepszy niż eden, za dwa lata przy messim nikt nie będzie pamiętał o Neymarze, ot co.
Ostatnio oglądałem mecz o superpuchar Niemiec specjalnie dla niego, gość bije różne lewą nogą a karne prawą, masakra, oburzony zawodnik daje nam tyle w ataku ze jaram się jak 16 na koncercie jej ulubionego zespołu
1
Mam wrażenie że dembele jest już nasz, od kilku dni skybet(strona która jest świetnie poinformowana o transferach) jest kurs na przejście do Barcy 1.10, a pozostanie w bvb ok. 6zł. Natomiast cou waha się Mniej więcej 50/50. Zarząd chyba nie chce ogłaszać transferu Francuza po pewnie wynosi on grubo ponad 100mln a w tym wypadku Liverpool chciałby znacznie więcej... Nie napalam się na transfer brazylijczyka ale jest to do zrobienia. Cou, dembele, stoper do 26lat prezentujący dobry poziom i mamy super kadrę, gdyby ktoś obstawil ze to barca będzie najgorętszym klubem podczas okienka trzy miechy temu byłby milionerem, szczególnie że 3-5 zawodników musi odejść w tym perełki jak arda czy danis/rafa
1
Jeśli dadzą 20 mln to można się zastanowić ale tylko z opcja pierwokupu nawet jeśli ma wynosić 50mln. To samo tyczy się rafy, któryś z nich musi odejść niestety, mimo wszystko większy potencjał widzę w brazylijczyku mimo wszystko..
1
Cou to wyjadacz, lider lfc i drugi obok Neymara najlepszy brazylijczyk A dembele wymiata w bvb i ostatnio w reprezentacji francji, z podaniani messiego może być tylko lepszy
1
#legiamusisz.
2
Gdyby udało się dopisać te 3 transfery to kadra kompletna i znacznie mocniejsza niż rok temu mimo odejścia neya.
Mats/jasper
Semedo/vidal - pique/inigo - umtiti/masche - alba/digne
Busi/samper
Ivan/sergi - coutinho/iniesta
Messi/deu - luis/paco - dembele/deu
Do tego na ławce gomes, marlon, denis, rafinha, arda, vermalen, munir (chociaż ta ostatnia 4 raczej na wylocie) w obecnej kadrze szansę wreszcie dostanie też deulofeu bo mimo ewentualnego przyjścia cou i dembele będzie on raczej pierwszym zawodnikiem do rotacji na obu skrzydłach więc będzie wystarczająco dużo czasu by go ocenić. Wierzę że uda się ściągnąć tych 3 graczy nawet jeśli razem mają kosztować 250 czy 300mln to warto, za rok może być tylko drożej
0
Martwi trochę brak plotek o dembele, mam nadzieję że załatwia to po cichu bo na coutinho nie ma raczej szans
0
Coraz bardziej wątpię w ściągnięcie cou i dembele. Zostały 3 tygodnie do końca okienka, wszystkie zespoły już po okresie przygotowawczym i nikt nie odda swojego kluczowego piłkarza. Szczególnie że bvb i lfc nie potrzebują na gwałt kasy. To może być chudy sezon
0
Na transfer paulinho i inigo a tak serio to tylko kursy chce zerknąć
0
Raczej nie, w tym wypadku za dembele byłby kurs 0.33
0
O co chodzi z tymi 6/4? Jak to przełożyć na normalny kurs
0
Ma ktoś link do buka z kursami na transfer coutinho i dembele? Albo na telefonie nie można znaleźć albo jestem tak ułomny że od pół godziny nie potrafię. Z góry dzięki