messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co Ty pieprzysz przecież dzisiaj biegał niczym Alexis, za każdą piłką a w pressingu był najlepszym zawodnikiem Sevilli, kilka fajnych piłek odzyskał
zanim coś napiszesz najpierw sie upewnij
0
mam nadzieję że po tym meczu milik będzie częściej grał w ajaxie bo moim zdaniem był najlepszy z naszych ofensywnych graczy i nie chodzi mi tylko o.strzelona bramkę.
0
www.livesports.pl
0
dajcie jakis link
0
da ktos ten link do atleti? nie moge nic znalezc
0
dajcie linka do atleti na druga polowe
0
ma ktos dobrego sopcasta do atletico?
1
cojones to kurwa a nie jaja.. nauczcie sie wkoncu
4
chciałbym żeby u nas były gazety sportowe takie jak w Hiszpanii
0
Koebel daj sobie spokój Ty naprawdę jesteś mało śmieszny.. Nie rób z siebie pośmiewiska.
0
lahoz? to już wiadomo kto wygra derby
0
tak, wyższy ale wolniejszy od pique
2
nie rozumiem czemu nie wypozyczyli Roberto. jest komu grać w środku pola a w razie potrzeby jest halillovic i samper którzy tylko na to czekają
0
ten człowiek ma taki autorytet ze może podejść i spoliczkowac każdego z klubu a nikt mu złego słowa nie powie, wręcz będą mu dziękować, chyba w żadnym sportowcu.nie. widziałem takiej charyzmy i woli walki..
0
propsuje to, a za rok sprzedać Pedro i zostawić Deulofeu
0
nie korzystają wgl z szybkości alby...
1
baaardzo solidny. skubany szybki jak na obrońcę
0
nasz zarząd chyba chce poprawić oglądalność spotkań sevilli, ja na bank będę oglądał ich mecze
0
jak atleti kupi.jimeneza za taką sumę to szacun
0
sprzedać nikt więcej nie da ze względu na jego tygodniowke
0
w bramce w tym sezonie będzie bardzo ciekawie
0
do dzisiaj nie wiem czemu bojan nie został drugim Villa
0
to był origi. :-D
0
brać jego albo hummelsa i jakiegoś sredniaka na 4 stopera
0
a kiedyś zapowiadał się na drugiego (jeszcze lepszego) Davida Ville..
0
owszem grał dość czesto ale podstawowymi pomocnikami byli Xavi i Deco
0
Mamy doświadczonych Inieste i Rakiticia i młodego Rafinhe któremu trzeba dać szanse tak jak Pep dał kiedyś Andresowi. Do tego czwarty pomocnik jako Sergi Roberto i na puchar Halilović, a kto wie może Messi zagra bardziej w środku pola albo jednak Xavi zostanie?
0
NO TO PO MECZU
1
jak takich akcji sie nie strzela to nie mozna wygrac meczu, przypomina mi to kilka naszych spotkan wiec z doswiadczenia mam zle przeczucia, sorry Argentyna
0
to na G i to na G, na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie :D edit: do Croocers