0

co Ty pieprzysz przecież dzisiaj biegał niczym Alexis, za każdą piłką a w pressingu był najlepszym zawodnikiem Sevilli, kilka fajnych piłek odzyskał
zanim coś napiszesz najpierw sie upewnij

0

mam nadzieję że po tym meczu milik będzie częściej grał w ajaxie bo moim zdaniem był najlepszy z naszych ofensywnych graczy i nie chodzi mi tylko o.strzelona bramkę.

0

www.livesports.pl

0

dajcie jakis link

0

da ktos ten link do atleti? nie moge nic znalezc

0

dajcie linka do atleti na druga polowe

0

ma ktos dobrego sopcasta do atletico?

1

cojones to kurwa a nie jaja.. nauczcie sie wkoncu

4

chciałbym żeby u nas były gazety sportowe takie jak w Hiszpanii

0

Koebel daj sobie spokój Ty naprawdę jesteś mało śmieszny.. Nie rób z siebie pośmiewiska.

0

lahoz? to już wiadomo kto wygra derby

0

tak, wyższy ale wolniejszy od pique

2

nie rozumiem czemu nie wypozyczyli Roberto. jest komu grać w środku pola a w razie potrzeby jest halillovic i samper którzy tylko na to czekają

0

ten człowiek ma taki autorytet ze może podejść i spoliczkowac każdego z klubu a nikt mu złego słowa nie powie, wręcz będą mu dziękować, chyba w żadnym sportowcu.nie. widziałem takiej charyzmy i woli walki..

0

propsuje to, a za rok sprzedać Pedro i zostawić Deulofeu

0

nie korzystają wgl z szybkości alby...

1

baaardzo solidny. skubany szybki jak na obrońcę

0

nasz zarząd chyba chce poprawić oglądalność spotkań sevilli, ja na bank będę oglądał ich mecze

0

jak atleti kupi.jimeneza za taką sumę to szacun

0

sprzedać nikt więcej nie da ze względu na jego tygodniowke

0

w bramce w tym sezonie będzie bardzo ciekawie

0

do dzisiaj nie wiem czemu bojan nie został drugim Villa

0

to był origi. :-D

0

brać jego albo hummelsa i jakiegoś sredniaka na 4 stopera

0

a kiedyś zapowiadał się na drugiego (jeszcze lepszego) Davida Ville..

0

owszem grał dość czesto ale podstawowymi pomocnikami byli Xavi i Deco

0

Mamy doświadczonych Inieste i Rakiticia i młodego Rafinhe któremu trzeba dać szanse tak jak Pep dał kiedyś Andresowi. Do tego czwarty pomocnik jako Sergi Roberto i na puchar Halilović, a kto wie może Messi zagra bardziej w środku pola albo jednak Xavi zostanie?

0

NO TO PO MECZU

1

jak takich akcji sie nie strzela to nie mozna wygrac meczu, przypomina mi to kilka naszych spotkan wiec z doswiadczenia mam zle przeczucia, sorry Argentyna

0

to na G i to na G, na pierwszy rzut oka wygląda bardzo podobnie :D edit: do Croocers

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?