messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MASCHE mistrzowska pilka
0
sprobujcie nie dać mu "10" jeśli dalej bedzie tak grał a osobiscie sie do was przejde :D
nie no zart, kazdy moze miec swoje zdanie, ale jak dla mnie to w skali od 1 do 10 zasluguje na solidne 9-9.5
0
cuda to za malo zeby to opisac
0
cholera gdyby alexis gral tak caly sezon to nawet nikt by sie nie zastanawial czy zlota pilke dostanie ronaldo messi czy ribbery, proste ze dostalby ja sanchez :D
0
dawno tego nie pisałem:
xavi gra dzisiaj swietnie, ale roberto mu nie ustepuje
0
oddalismy 6 strzalow i ogolnie wyglada to bardzo fajnie
0
Pique zawsze miał to "coś" w ofensywie, pamiętacie bramke z realem albo tą genialną z Interem? w obronie może i zachowuje sie CZASEM jak amator ale w ofensywie potrafi zagrać jak Ibra :D
0
gra tyłem do bramki, dobra lewa i prawa noga, świetne woleje, dobre główki, silny, potrafi walnac z daleka, dobra technika użytkowa do tego potrafi walnac z wolnego z większej odległości. jeśli zaakceptuje rolę rezerwowego co bardzo prawdopodobne bo to dla niego ostatni moment żeby odejść do wielkiego klubu to za taka cenę bralbym w ciemno. lepsza opcja niż klose. może sprinterem nie jest ale może wziąć na plecy dwóch stoperow a tego nam brakuje
0
bardzo dobrze bo to kopalnia diamentow
0
dla mnie obojętne może nawet pinto byle ktoś strzelil
0
dobry skład, ja bym dał tylko songa za busiego i w drugiej połowie tello i roberto a jeśli wynik będzie dobry to i dongou
0
myślałem kiedys ze bedzie z niego drugi Villa.. ale teraz watpie
chociaz chcialbym zeby latem planem A wzmocnienia ataku byli Aguero/Lewy, planem B ktoś pokroju Klose a planem C właśnie Bojan.. w sumie na ogórki byłby niezły, chociaż z drugiej strony można dawać te minuty Dongou..
0
szpital
0
sprzedac bojana afellaya i reszte szrotu a zawodnikow z ktorych moze jeszcze cos byc jak tello deulofeu i cuence powypozyczac (2 wypozyczyc jednego zostawic) i niech we 3 walcza o to jedno ostatnie miejsce wsrod napastnikow
pamietajmy tez o rafinhi
0
Athletic, Villareal te mecze beda ciezkie ale jesli je wygramy bez leo to znacznie przyblizymy sie do tytulu
0
pedro nie mial asysty chyba ze sugerujesz ze sam asystowal przy swojej bramce..
asysty zaliczyli kolejno Cesc, Bartra, Montoya i Alves
0
daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć
0
ej daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć ...
0
daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć
0
przykro mi to mówić ale twój tata zapomniał założyć gumki
0
ej daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć ..
0
daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć
0
potrzeba nam 2 bramkarzy, jednego perspektywicznego "na lata" i drugiego na teraz - jako rywalizacje dla tego mlodego i ewentualnego zmiennika bo Oier w razie kontuzji nie przekonuje mnie za bardzo
1. Ter Stegen/Courtois
2. Reina/ ???
0
wkońcu piłkarze mówią to co myślą, najpierw Pique teraz oni, nie ma lizania jaj jak za Pepa i to jest dobre, sportowa złość jest dobra dla rywalizacji a wzajemne docinania (do pewnych granic oczywiscie) to jeden z jej elementów
0
a arsenalowi 4 :D tylko milanowi strzela mniej wiecej po rowno (1-2)
szkoda ze na nich trafilismy bo druzyna dobra ale ile razy mozna z nimi grac? praktycznie co roku na nich trafiamy, chcialbym jakas druzyne angielska z ktora nie gralismy juz dawno (united/city) albo kogos z wloch (juve/napoli) z bvb tez bylyby fajne mecze
0
no i 1:0 w dupe.. brawo adriano piekna strata
0
o kayle powrócił
0
no to pies w dupe
0
pamietam jak plakal po swoim golu w filane lm, wlasnie to dzielilo tamtych zawodnikow od wspolczesnych gwiazd, ze grali z milosci a nie dla kasy, dla takich chwil warto ogladac mecze, do dzisiaj jest to "cieszynka" ktora najbardziej utkwila mi w glowie, na drugim miejscu gol iniesty vs chelsea
mimo ze nigdy nie byl uwazany za jednego z najlepszych prawych obroncow to mial w sobie cos ze nie mozna bylo go nie lubic a jednoczesnie mial jakosc wystarczajaca by byc kims waznym w tamtej barcy
0
Świetny artykuł chociaz nie doczytałem bo skończyłem czytać na stwierdzeniu że Alexis w tym sezonie zawodzi a Pedro gra świetnie
takie stwierdzenie woła o pomste do nieba, nawet ślepy się z tym nie zgodzi