0

MASCHE mistrzowska pilka

0

sprobujcie nie dać mu "10" jeśli dalej bedzie tak grał a osobiscie sie do was przejde :D

nie no zart, kazdy moze miec swoje zdanie, ale jak dla mnie to w skali od 1 do 10 zasluguje na solidne 9-9.5

0

cuda to za malo zeby to opisac

0

cholera gdyby alexis gral tak caly sezon to nawet nikt by sie nie zastanawial czy zlota pilke dostanie ronaldo messi czy ribbery, proste ze dostalby ja sanchez :D

0

dawno tego nie pisałem:
xavi gra dzisiaj swietnie, ale roberto mu nie ustepuje

0

oddalismy 6 strzalow i ogolnie wyglada to bardzo fajnie

0

Pique zawsze miał to "coś" w ofensywie, pamiętacie bramke z realem albo tą genialną z Interem? w obronie może i zachowuje sie CZASEM jak amator ale w ofensywie potrafi zagrać jak Ibra :D

0

gra tyłem do bramki, dobra lewa i prawa noga, świetne woleje, dobre główki, silny, potrafi walnac z daleka, dobra technika użytkowa do tego potrafi walnac z wolnego z większej odległości. jeśli zaakceptuje rolę rezerwowego co bardzo prawdopodobne bo to dla niego ostatni moment żeby odejść do wielkiego klubu to za taka cenę bralbym w ciemno. lepsza opcja niż klose. może sprinterem nie jest ale może wziąć na plecy dwóch stoperow a tego nam brakuje

0

bardzo dobrze bo to kopalnia diamentow

0

dla mnie obojętne może nawet pinto byle ktoś strzelil

0

dobry skład, ja bym dał tylko songa za busiego i w drugiej połowie tello i roberto a jeśli wynik będzie dobry to i dongou

0

myślałem kiedys ze bedzie z niego drugi Villa.. ale teraz watpie
chociaz chcialbym zeby latem planem A wzmocnienia ataku byli Aguero/Lewy, planem B ktoś pokroju Klose a planem C właśnie Bojan.. w sumie na ogórki byłby niezły, chociaż z drugiej strony można dawać te minuty Dongou..

0

szpital

0

sprzedac bojana afellaya i reszte szrotu a zawodnikow z ktorych moze jeszcze cos byc jak tello deulofeu i cuence powypozyczac (2 wypozyczyc jednego zostawic) i niech we 3 walcza o to jedno ostatnie miejsce wsrod napastnikow
pamietajmy tez o rafinhi

0

Athletic, Villareal te mecze beda ciezkie ale jesli je wygramy bez leo to znacznie przyblizymy sie do tytulu

0

pedro nie mial asysty chyba ze sugerujesz ze sam asystowal przy swojej bramce..

asysty zaliczyli kolejno Cesc, Bartra, Montoya i Alves

0

daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć

0

ej daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć ...

0

daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć

0

przykro mi to mówić ale twój tata zapomniał założyć gumki

0

ej daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć ..

0

daj ktoś link do bramek na yt bo jestem w pracy i tylko tak mogę otworzyć

0

potrzeba nam 2 bramkarzy, jednego perspektywicznego "na lata" i drugiego na teraz - jako rywalizacje dla tego mlodego i ewentualnego zmiennika bo Oier w razie kontuzji nie przekonuje mnie za bardzo
1. Ter Stegen/Courtois
2. Reina/ ???

0

wkońcu piłkarze mówią to co myślą, najpierw Pique teraz oni, nie ma lizania jaj jak za Pepa i to jest dobre, sportowa złość jest dobra dla rywalizacji a wzajemne docinania (do pewnych granic oczywiscie) to jeden z jej elementów

0

a arsenalowi 4 :D tylko milanowi strzela mniej wiecej po rowno (1-2)
szkoda ze na nich trafilismy bo druzyna dobra ale ile razy mozna z nimi grac? praktycznie co roku na nich trafiamy, chcialbym jakas druzyne angielska z ktora nie gralismy juz dawno (united/city) albo kogos z wloch (juve/napoli) z bvb tez bylyby fajne mecze

0

no i 1:0 w dupe.. brawo adriano piekna strata

0

o kayle powrócił

0

no to pies w dupe

0

pamietam jak plakal po swoim golu w filane lm, wlasnie to dzielilo tamtych zawodnikow od wspolczesnych gwiazd, ze grali z milosci a nie dla kasy, dla takich chwil warto ogladac mecze, do dzisiaj jest to "cieszynka" ktora najbardziej utkwila mi w glowie, na drugim miejscu gol iniesty vs chelsea

mimo ze nigdy nie byl uwazany za jednego z najlepszych prawych obroncow to mial w sobie cos ze nie mozna bylo go nie lubic a jednoczesnie mial jakosc wystarczajaca by byc kims waznym w tamtej barcy

0

Świetny artykuł chociaz nie doczytałem bo skończyłem czytać na stwierdzeniu że Alexis w tym sezonie zawodzi a Pedro gra świetnie
takie stwierdzenie woła o pomste do nieba, nawet ślepy się z tym nie zgodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?