messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak nie będzie kontuzji to mamy szanse powtórzyć coś co wydawało się niemożliwe przed przyjściem pepa
0
po Leo powinna być kropka i nowe zdanie zaczyna się od Xavi, Iniesta i Thiago.
0
TenTypMes
wydaje mi się że Cesc miał na myśli to że on nie jest typem zawodnika który jest przywiązany do jednej pozycji tak jak Leo, Xavi Iniesta i Thiago gdy Pep wystawiał ich w roli rozgrywających to byli rozgrywającymi natomiast Cesc chyba chce mieć możliwość pójścia bardziej do przodu gdy jest taka możliwość, tak jak to robił gdy graliśmy ustawieniem 3-4-3, wtedy był podwieszony jako ten najbardzej ofensywny pomocnik i mógł biegać tam gdzie jest potrzebny a nie tylko tam gdzie ustawił go trener
0
skrzydlowi to napastnicy nie pomocnicy drogi panie Balotelli45
za dużo fify 12 ? bo tam skrzydłowi zaliczają się do pomocników, a i David Silva jest ofensywnym pomocnikiem
w takim razie Ronaldo to pomocnik taki sam jak np Xavi Alonso -.- nonsens
Silva jest skrzydłowym schodzącym do środka, na takiej pozycji gra w reprezentacji i City, ofensywnym pomocnikiem można nazwa Ozila który gra non stop za napastnikiem czasem tylko sytuacyjnie schodząc do lewej czy prawej strony
0
Moim zdaniem z United powinniśmy wystawić najsilniejszy skład a z Dynamem dać jeszcze pograć Tello, Ilie, Sergi Roberto i Rafinhi
0
dani.alves.2
za piersi :P
0
Wracaj Abi !
Obrońca idealny.. teraz wszyscy boczni obrońcy chcą być jak Marcelo, Carlos, Alba, Alves.. mało zawodników na tej pozycji którzy mają lusterko wsteczne, przydałby się Barcy taki lewy obrońca który potrafi zagrać bardziej defensywnie na boku lub też klasycznego stopera. Bardzo podziwiam tego gracza bo mimo typowo defensywnego stylu gry ma niebywałą kontrole piłki i spokój, uwielbialem jak przyjmowal piłke i mimo pressingu ze strony rywala potrafił zrobić z nią kółeczko bądź też balansem ciała zmylić rywala. Obrońca kompletny ! Moim zdaniem jeden z najlepszych na swojej pozycji w ostatnich latach, teraz by nam się przydał jako kolejny lewy obrońca na mecze z trudnymi rywalami bądź stoper gdy na lewej będzie potrzebny ktoś bardziej ofensywny. Z nim zdrowym nasz blok defensywny byłby kompletny ! (mam nadzieje że w grudniu będzie) jeśli Abi wróci to pewnie jako stoper, bo mimo wszstko na tej pozycji nie trzeba być tak wydajnym kondycyjnie a liczy sie tam głownie doświadczenie, ustawienie się, odbiór piłki i psychika by nie popełniać błędów czyli to wszystko co jest głównym atrybutem francuza
0
morloth10
tylko że wtedy bramkę zdobył Koeman a nie Bakero
0
Mogl to zadedykować komuś z rodziny, jakiejś kuzynce która jest w ciąży..
Badź też swojej matce zalegle na dzień matki xd
ale nie wykluczone ze będzie ojcem, jeśli tak to życzę mu żego dziecko było zdrowe
0
Niedługo Euro będą rozgrywać w Chinach ..
0
Z szacunku do Pepa mógłby zdjąć okulary jak do niego mówi...
0
Silva nie przyjdzie, Milan go nie odda
Kupic Martineza i Albe jeśli mamy faktycznie 50mln na transfery to spokojnie starczy. Do tego wprowadzać powoli Fontasa/Bartre/Muniese w meczach CdR i łatwiejszych meczach ligowych. Do tego zapewne klub opuści Keita więc Martinez jest potrzebny
0
Kamimax daj mi ta swoja z ruskimi plssss
0
prosze dajcie jakis sopcast do tego spotkania
0
DAJ KTOS SOPCASTA DO TEGO MECZU
0
Pep wymienił całą drugą linię.. ale to Barca, oni dadzą radę.
Keita lubi grac z Saragossa, 2 sezony temu nawet zaapliwoał im hattricka :)
0
Masche to geniusz ! Swoja walecznościa i warunkami fizycznymi przypomina mi Puyola, tak samo jak kapita ma też opaowana do perfekcji gre wslizgami (chyba jest jednym z najlepszych na swiecie pod tym wzgledem). Do tego ta technika i wyprowadzanie pilki nieprzecietne jak na srodkowego obronce - kapitalny transfer, gdybym wiedzial ze tak sie rozwinie to osobiscie zaplacilbym nawet 50mln za niego
0
Dobry skład, Atletic gra ofensywna pilke wiec alexis i pedro z przodu to najlepszy wybor bo oni kapitalnie graja pressingiem. Jesli oszczedzimy dzisiaj inieste i cesca a nikt nie zlapie kontuzji i zgarniemy 3pkt to mamy bardzo realne szanse na awans w lm we wtorek oraz pozostaniemy w walce o majstra.
0
Nie podoba mi sie to ze barca b nie moze grac w 1 lidze.. przez to wlasnie tacy zawodnicy jak Alba czy Cesc odchodza do innego klubu ktory gwarantuje im gre w wyzszej klasie rozgrywkowej, a potem barca musi placic ciezkie pieniadze by ich sprowadzic mimo tego ze sa to ich wychowankowie.. to jest jakis zart.. wiadomo ze barca ma najlepsza szkolke i teraz wszystkie kluby staraja sie to wykorzystac
0
Galacticos.
O samym nim to nie był jakimś świetnym obrońcą
Motta nie jest i nigdy nie był obrońcą więc jak nie wiesz to się nie udzielaj
0
Kluivert, Luis Enrique
0
Wielu z was nie docenia gry Davida.
Robi on bardzo wiele nie tylko jeśli chodzi o bramki
Jego gra bez piłki jest fenomenalna !
Jeden z najlepszych napastników ostatniej dekady, ba najlepszy strzelec reprezentacji ktora uważana jest za jedną z najlepszych ekip w historii !!
On ma to coś.. Nawet jak nie ma piłki to zawsze każdy obrońa podchodzi do niego z respektem i David często ściąga na siebie 1-2 obrońcow robiąc lukę Messiemu żeby ten mógł wjechać jak w masło i sieknąć brameczkę. Może nie ma takiego dryblingu jak Leo czy Alexis ale ma kapitalną technikę i cudowny strzal. Kocham tego pilkarza. Szkoda, że trafil do Barcy tak późno ale mimo tego mam nadzieję, że gdy będzie miał już 3-4 lata wiecej to nie zakończy kariery a będzie odgrywał taką rolę jak np Larsson, BA ON W PRZED EMERYTURĄ BĘDZIE OD LARSSONA LEPSZY!! Ale do tego jeszcze dluuga droga, narazie cieszmy się grą Davida bo po kontuzji będzie w formie, jestem tego powien.
Są trzy okresy w grze napastnika:
1. Młodzik bardzo dynamiczny wszędzie go pełno tak jak teraz Alexis
2. Doświadczona dziewiątka szukająca gry
3. Weteran, lis pola karnego
David narazie jest na 2 poziomie, a wciąż ma umiejętności Młodzika i już nabyl instynky Weterana. Cudowny gracz.
0
Brazylia posiada nieziemską obronę i całkiem dobry atak (bo Neymar, Ronaldinho i Hulk to piłkarze najwyższego formatu) ale brakuje im tego błysku w środku pola który kiedyś dawali tacy piłkarze jak Kaka, dlatego to już nie jest ta Brazylia..
0
kacperowski20
T.Silva bądź Javi Martinez + Jordi Alba to chyba najlepsze rozwiązanie.. przy zdolnościach negocjacyjnych Rosela uda się bez problemu wyciągnąć ich w kwocie 50mln Euro bądź nawet taniej
0
Cavani nie umywa się nawet do RVP
Edison to świetny zawodnik ale wciąż klase niżej .. RvP ciągnie gre calego zespołu i jest obok Davida Silvy najlepszym ofensywnym zawodnikiem tego sezonu w Lidze Angielskiej
0
Jeśli serio będzie ok 50 mln na transfery to jestem za tym żeby kupić Albe
T.Silve/Martineza
Wtedy Masche na stałe stałby się stoperem bądz też właśnie Martinez grałby na tej pozycji
0
De Gea
Montoya - Dominguez - Ruiz - Didac
Herrera - Romeu - Isco
Cuenca - Adrian - Tello
0
Szkoda że Nolito odszedł ale byl już troszeczkę za doświadczony żeby dostać się do Barcy A, gdyby miał te 2 lata mniej to pewnie dostawałby szanse. Mimo to jeśli chodzi o atak to nie ma co płakać bo napastników jest kilku świetnych i młodych.. Cuenca, Tello to juz zawodnicy wprowadzani i testowani przez Pepa. Do tego Rafinha, Dongou i Deulofeu to melodia przyszłości która nie raz zabrzmi na Camp Nou.
0
christo
pewnie dlatego że w realu gra malo hiszpanow prezentujących swiatowy poziom
0
Bez Davida to nie to samo ..
Mimo to wciąż Hiszpania może wystawić silną jedenastkę (ja osobiście zdecydowałbym się na gre fałszywymi 9)
Mata - Cesc - Silva
Iniesta - Xabi/Sergio - Xavi/Thiago
Alba - Pique - Puyol/Martinez - Ramos
doświadczonym zawodnikom tj. Puyol, Xavi i Xabi wystawiłem alternatywe w postaci młodych zmienników