messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zna ktoś może jakiegoś buka gdzie można obstawiać transfery zawodników? Nigdzie nie mogę znaleźć, byłbym wdzięczny za linka na priv
0
Dobry mecz Bruno Fernandesa. Nic dziwnego że oba kluby z Manchesteru się nim interesuja
0
@Momalsino 2004 finał ME z Grecja
5
@Baaarca95 no i? Francuz jest gwiazdą drużyny, całe Atleti gra na niego, bije karne, wolne, czasem rozne. Niemiec jest jedynie elementem układanki, gra nie jest ustawiona pod niego więc ma dużo trudniej. Do tego w innych statystykach ( szczególnie dryblingach których Antek ma 0.5 na mecz jest ogromna różnica jakości)
7
Szkoda że nie interesujemy się Sane. Niemiec w tym sezonie 16 bramek i 18 asyst (udział przy 34 bramkach) na 2700 rozegranych minut. Dla porównania Griezmann 21 bramek 10 asyst (31) na 4000 minut..
0
@ViscaBarca123 myślę że jest już niestety pozamiatane jeśli chodzi i jego transfer...
4
Kurła La Liga udostępniła na FB post wposmninkowy z Marscherano u jego rzutem karnym. Ale mi tego gościa brakuje, jego wslizgi przejdą do historii. No i ta mina Suareza i Iniesty na ławce jak Javier strzelał karnego :D mam wrażenie że w klubie wtedy były dużo lepsze relacje niż teraz
3
@Marsmall akurat Miranda ma potencjał na podobnym jak nawet nie większym poziomie niż Riki. Wszystkie serwisy zgodnie oceniają jego potencjał na najwyższy na świecie jeśli chodzi o LO
0
Sprzedać jedynie z opcją wykupu po dwóch latach, a do tej pory ściągnąć Filipe Luisa. Wilk syty i owca cała. Młody miałby większą szansę na grę niż na wypożyczeniu, nowy klub mógłby zarobić na jego późniejszej sprzedaży a Barca by zyskała ogranego już zawodnika. 3 razy TAK. Byle do jakiegoś hiszpańskiego klubu lub Ajax/BvB.
0
Ciekaw jestem nowych wycen na Transfermarkt z ligi hiszpańskiej bo wygląda na to, że Real dołączy do Barcy(1.18mld) i City (1.14mld) aktualnie wyceniają Real na 965mln. Do nas dojdzie De Jong (75mln), do Realu Hazard (150) Militao (50) Jovic (60) Rodrygo (40). Więc teoretycznie wyprzedza nas o 10mln.
1
Ostatnio się zastanawialem, skoro Argentyna nie może od dłuższego czasu ogarnąć "gry piłką" usilnie uciskając "wynalazki" z rodzimych lub słabszych europejskich lig na poszczególnych pozycjach czemu nie przejdą na grę bardziej bezpośrednią? Typowe 4-2-3-1 gdzie dwóch pomocników w postaci Paradesa - Banegi, przed nimi Di Maria - Leo - Dybala i Aguero bardzo fajnie by funkcjonowało (w teorii) chętnie bym zobaczył chociaż jeden mecz tak grającej Argentyny
0
@Barwindg dla mnie ten gość jest mega zaskoczeniem. Powiem szczerze, za czasów jego gry w PSG trochę szyderczo do niego podchodziłem, teraz wręcz przeciwnie, to co gra w Betisie to klękajcie narody, gdyby Rafinha tam poszedł to trio ofensywnych pomocników Canales, Lo Celso, Rafa... Cos pięknego
0
@NeroTFP jak to falatnie wygląda nawet na papierze. Poza Lo Celso, Leo i Aguero oczywiście. Otamendi slabiutka forma ostatnio, Acuna gdzieś zapomniany, Paredes furory nie zrobił w PSG a reszta nawet nie znam. Foyth chyba gra w Spurs, chociaż gra to dużo powiedziane
1
@Cariones nigdy nie grałem w Fifę, nie te lata
1
Ten sprint De Jonga za Sterlingiem.. WOW. Tak biegają skrzydłowi a nie defensywni pomocnicy :O
0
De Ligt to młodszy Ramos, są identyczni pod paroma względami:
- potrafi się podpalić i zrobic głupi błąd
- ma w sobie DNA lidera
- bardzo dobrze wyprowadza piłkę
- jest jednym z najlepiej grających głową w ofensywę obrońcom
- szybki, silny, blondyn - brać póki PSG nie patrzy
0
@Witekk10 Kimmich, Sane, Kai. W tej kolejności
0
Czemu Dele i Henderson na ławce a gra potężny Delph? :O
0
@krzychu1526 nie licząc wesel bo tam to ciężko zliczyć to kiedyś z kumplem wypiliśmy na 2: dwie 0.7 i po secie i piwie pod sklepem gdy szliśmy po druga flache. Skończyłem marnie zasypiając na podłodze ale 0.8l i piwo na głowę wyszło
19
Skoro już Barca odeszła od pasów to może zrobia koszulkę na wzór Spidermana? Kolor się zgadza, zamiast pająka mógłby być herb Barcy po środku.
8
Komentarz usunięty
0
Alisson zasługuje na top3 bramkarzy obecnie za Oblakiem i Matsem
1
Wreszcie zszedł londyński Rakitic, patrz: coś gra, jednak nie zawsze
1
Dele utwierdza mnie w przekonaniu że obok Lingarda jest najbardziej przereklamowanym angielskim piłkarzem obecnie
1
@ViscaBarca123 jeden z moich ulubionych piłkarzy z młodości.. Niech spoczywa w pokoju
0
@Bagsik88 gazeta dello sport opublikowała top 10 zarabiających trenerów https://imgur.com/oaYWPud
4
Gdyby kogoś zastanawiało czy Ernesto myśli o odejściu.. cóż, gość jest 3 najlepiej oplacanym trenerem na świecie. 12.5 mln euro rocznie, więcej ma tylko Simeone (23) i Guardiola (18). Trenerzy tacy jak Klopp, Ancelotti, Allegri mają po 7mln rocznie, to spora różnica. Zaledwie 5 trenerów na świecie przekracza pensje 10mln. Ernesto będzie trzymał się stołka, bo wie że takich pieniędzy nie dostanie nigdzie, ciężko byłoby mu wywalczyć kontrakt z połową obecnych zarobków
1
Inaki Williams ostatnia kontuzje odniósł pod koniec 2016 roku. Gdyby (w co niewierze) przyszedł Ney za Dembele a zarząd chciałby żeby zmiennikiem Luisa był gość który może zagrać też na skrzydle to warto sie nad nim zastanowić. Jest bardzo szybki, bardzo silny i potrafi grać kombinacyjnie, jedynie z wykończeniem u niego różnie. W końcówkach mógłby dać sporo nieprzewidywalności a i od początku jest gwarancją pewnej jakości. Problemem jest jedynie jego cena bo Bilbao na pieniądzach nie zależy a na Inakim opierają swój projekt więc bez wpłacenia wysokiej klauzuli niestety się nie obejdzie . .. A szkoda bo to wyklucza jego transfer do lepszego klubu
0
Też uważacie że niektóre kluby mają na siebie "transferowego bana"? No Atleti i Chelsea: Filipe Luis, Falcao, Diego Costa w Atleti błyszczeli, w Chelsea wielkie rozczarowanie, do tego grona można dorzucić Morate który do tej pory w Atleti góry nie przeniósł ale gra dużo lepiej niż w Chelsea
0
@DonElPatron kovacic, James, Bale, Mariano, Keylor, Llorente.. pewnie 300 nie zarobią ale ze 200 na gładko