messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Tymczasem Ndombele prawie oficjalnie w Spurs za 62mln. Całe szczęście że Real go nie kupił bo gość jest przekotem, potencjał większy niż Kante
20
@szkutnik91 trzy największe rozczarowania w trzech najlepszych ligach na świecie z trzema najwyższymi ocenami na CA. Nieźle
0
@Wilczeq największe niepowodzenie transferowe klubu Gomes za 25 jest znośnie. Można było wyciągnąć 10 więcej od innych klubów ale zawodnik też ma coś do powiedzenia. Jasper za 40? Bez przesady, Thibo kosztował 35, Jasper ma praktycznie 30 lat, w ty sezonie zagrał zaledwie kilka spotkań i nie powalał na kolana tak jak w poprzednich. Taka kwotę za bramkarza płaci się bardzo rzadko. Obecnie Jasper jest moim zdaniem wart 20-25mln
3
Lieke Martens jaką brameczke strzeliła. Pięta po różnym. Widać że podglądała Neya i Leo na treningach w Barcy :D
0
@Veb1233 bujda. Jako kibic kanonierów mogę powiedzieć że bardzo poważne źródła w Anglii powtarzają że Arsenal na obecne okienko nie przeznaczy wiecej niż 40mln plus kasa że sprzedaży zawodników. Priorytetem są ŚO i skrzydłowy. Transfer Ceballosa jest możliwy jeśli Torreira odejdzie do Milanu ale sam Arsenal nie chce go sprzedawać więc wątpię
0
@MarioVeB! Włochy i Anglia do domu, jeszcze Niemcy i jestem spełniony xd
2
@Mroziu patrząc na pomoc PSG to wcale tak nie uważam, z pomocników jest tam Veratti i Draxler który może odejść, Rabiota już nie ma, Paredes to pomyłka, uważam że Sarabia z powodzeniem może grać tak w pierwszym składzie
6
Sevilla straciła Promesa (Ajax) i Sarabie (PSG) za których łącznie dostanie 35-40mln.. dramat, dwóch świetnych grajków za grosze. Ciężko będzie im zastąpić szczególnie tego drugiego
Edit: właśnie obczaiłem, że trenerem Sevilli będzie Julen. Czyli Sevilla prawdopodobnie wróci do 4-3-3 i traci potencjalnie najlepszego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika. Promes w tamtym sezonie rzucany po wahadlach w tym mógłby odpalić, tym bardziej szkoda
0
@Danny Gaucho SHAQ SHAQ, GO O'Neal Back! Wyjątkowy zawodnik
0
@masq żony Salaha i Ribberiego są słabe moim zdaniem. Co do dwójki wymienionej przez Ciebie to popieram w 100%
0
Wie ktoś jakiej firmy jest ta biała koszulka którą Leo ma na sobie?
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fe00-marca.uecdn.es%2Fassets%2Fmultimedia%2Fimagenes%2F2018%2F09%2F03%2F15359964994074.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.marca.com%2Fen%2Ffootball%2Fbarcelona%2F2018%2F09%2F03%2F5b8d769446163fa8a98b457c.html&docid=EH2208o7hyHqtM&tbnid=XnIbnno9yW73vM%3A&vet=10ahUKEwiOkM_liILjAhUsQhUIHWpUAYUQMwihASgfMB8..i&w=990&h=557&bih=789&biw=1600&q=leo%20messi%20t-shirt%20stars&ved=0ahUKEwiOkM_liILjAhUsQhUIHWpUAYUQMwihASgfMB8&iact=mrc&uact=8
1
@Nano22 polecam zwykłą ceramiczne Matero https://allegro.pl/oferta/matero-ceramiczne-brazowe-w-paski-350-ml-7563912534 ja używam tego, ze względu na to, że jest większe niż standardowe (zwykłe mają ok 250mln, to ma 350). Ceramiczne są najprostsze w utrzymaniu. Bombilla to inny temat: kupiłem taką i jest spoko (nie zapycha się ) https://allegro.pl/oferta/bombilla-mercedes-do-yerba-mate-19-cm-okazja-6903439549 chociaż planuje zakup czegoś z lepszej jakościowo stali (takiej która jest rekomendowana do kontaku z żywnością). Na początek kup jakiś zwykły zestaw i sprawdź, czy jest w ogóle sens inwestowania w coś droższego, bo może Ci nie zasmakować
3
@Bagsik88 a fakt, pomyliły mi się wyniki i spotkania, efekt oglądania zbyt dużej ilości spotkań w ostatnim czasie :D Faktycznie to z Wenezuelą zagrał przeciętnie, wtedy było 0-0 i cała Brazylia się nie popisała. Ogólnie mam wrażenie, że w tej chwili cała gra Canarinhos opiera się w dużej mierze na Cou, gdy nie ma Neymara każda akcja przechodzi przez niego
0
Do Yerbowiczów:
Jaką Yerbe polecacie do Terere na upalne dni? Ostatnio kupiłem Pajarito miętowo-cytrynowe i muszę przyznać, że na zimno smakuje wybornie. Zwykłą Yerbe wolę na ciepło więc raczej chodzi mi o jakieś konkretne smaki. Może ktoś coś poleci przed ponoć mega gorącym tygodniem
3
@draxidox Dwa mecze bardzo dobre w jego wykonaniu, widać, że na 10 ten zawodnik gra o niebo lepiej niż przyklejony do lewej strony, nie był to jeszcze Cou z MŚ ale wyglądał bardzo dobrze, gdyby nie metalowe pręty miałby łącznie 4 bramki i asyste więć spoko. Pierwszy mecz zagrał średnio, ale wtedy cała Brazylia była sparaliżowana brakiem Neymara i Arthura
0
@tombard Dlatego wolałem obejrzeć mecz naszej młodzieżówki niż to, ale z braku laku skrót bym obejrzał
0
Jest gdzieś do obejrzenia skrót gali Fame MMA bądź poszczególnych walk? Na YT wszystko usuwane
4
Ciekawie wyglądają zawodnicy którym kończą się kontrakty (Rabiot, Hector Herrera, Ander Herrera, Brahimi, Sturridge..). Jeszcze ciekawiej Ci, którym umowa kończy się za rok (Eriksen, Werner, Fekir, De Gea, Gundogan, Kean, Sarabia, Willian, Cavani, Alderweireld, Meunier, Hermoso, Guerriero..) Pełna lista: https://www.transfermarkt.pl/transfers/endendevertraege/statistik?plus=1&jahr=2020&ausrichtung=alle&spielerposition_id=alle&altersklasse=alle&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC kogoś byście widzieli w składzie Barcy?
5
Ej Synek, weź ty se kurła cofnij licznik..
Wszystkiego najlepszego Leo. Niech stanie się cud i ta nędzna Argentyna wygra CA.
1
Wow. Jedna linijka na okładkach Mundo i Sportu o Neymarze, tego nie było od tygodni :D
0
@monsterrize nie, to serial HBO
0
@Barti123 Jordi Masip...
0
@krzychu1526 Cristiano, wtobrażałem sobie kiedyś jakby to bylo gdyby trafił do Barcy a nie do Realu. Te piłki z prawej skrzydła od Leo i kończący Ronaldo a w przyszłości atak Ney - Cristiano - Leo.
0
@Witekk10 zapewne tak będzie, chociaż poziom sportowy Brazylijczyk podniósłby zdecydowanie..
20
James w Neapolu miałby rajskie życie. To pupilek Carlo więc zaufanie ze strony trenera 100%, w Drużynie byłby prawdziwą gwiazdą i największym transferem od czasów Higuaina. Napoli gra 4-4-2 lub 4-3-3 więc albo prawa pomoc albo ofensywny pomocnik czyli pozycje na których czuje sie najlepiej.
4
Dobrze, że Mata podpisał nowy kontrakt z United. Jeszcze niech Willian przedłuży z Chelsea i Parejo z VCF i będzie git :D
0
@Colon musisz na LR tak wpisać, wtedy się ostatni post kasuje
0
@Colon alt + f4
0
@Colon kasuj nie rób sobie wstydu na LR
11
@Colon kogo obchodzi kobieca piłką? Przecież drużynę USA która jest jedną z najlepszych na świecie ograła młodzieżą u-15 męskiej reprezentacji Anglii. Ograli ich 7-0 xd