0

Wie ktoś czy jutrzejszy mecz będzie na kanale Barcy albo Chelsea na YT? Może chwila w pracy się znajdzie żeby na telefonie odpalić :P

9

Podoba mi się nowy projekt Realu. Wprowadzają odważnie młodych zawodników (Vini, Rodrygo, Kubo, Militao, Mendy, Jović) i nawet jeśli w najbliższych dwóch sezonach nie będą stanowić o ich sile to są to zawodnicy na tyle perspektywiczni, że mogą wejść w buty swoich bardziej doświadczonych kolegów w przyszłości. W Barcelonie nie ma piłkarza poniżej 20 roku życia których jakkolwiek zaistniał ostatnio w pierwszej drużynie. Ba, jedynie Dembele, Arthur i Lenglet są zawodnikami u-25 którzy w ogóle ocierają się o pierwszą jedenastkę. Wiem, że zarząd chce wykorzystać ostatnie lata Leo i otoczyć go bardziej doświadczonymi zawodnikami by jeszcze wykrzesać z niego jak najwięcej, a potem przyjdzie czas na sezony przejściowe z młodzieżą na pierwszym planie. Martwi mnie co innego, to, że nie sprowadzamy teraz młodych piłkarzy za ogromne pieniądze nie jest niczym złym. Złem jest to, że mimo posiadania takich piłkarzy (Puig, Miranda, Cucurella) którzy mogliby wejść mocno do pierwszej drużyny to albo ich sprzedajemy za bezcen, albo zostaną na kolejny sezon w Barcy B.. Szkoda, bo zawodników moim zdaniem wypalonych jak Rakitić, Busquets trzymamy na siłe w pierwszej "11" odcinając młodych od minut a mając w szkółce dwóch mega zdolnych lewych obrońców kupujemy kolejnego który zablokuje całkowicie ich rozwój w tym klubie.

To nie jest drogą jaką obrał Pep...

0

Jest coś takiego jak fantasy la liga bądź twór podobny? Szukałem na oficjalnych stronach ale nie mogę nic znaleźć

1

@4drian0 przecież 30fps to norma. A gra przednia. 10/10 fabularnie i gemplejowo

0

Thiago czy Eriksen kogo by La Rambla wybrała do swojej drużyny?

0

@WildKidzML Fakt, zupełnie o tym zapomniałem.

1

@ViscaBarca123 szkoda, że nie ma Abela Ruiza ale w ataku jest taki ścisk obecnie, że musiało się to tak skończyć. No i brak Mirandy oznacza jego odejście na 90% skoro rok temu pojechał i grał dobrze to w tym roku też powinien

4

Mam jakoś złe odczucia z tym gościem. Pomijając fakt, że przez 3/4 swojej kariery był poniżej poziomu reszty drużyny to jego odejście w momencie w którym wreszcie coś dawał sportowo było dla mnie niezrozumiałe. Wyszło tak, że kariera Victora się skończyła a Barca ściągnęła świetnego Bravo i jeszcze lepszego MATSa, ale jakoś za samym VV nie przepadam...

5

No i Legia znowu będzie musiała bronić honoru polskiej piłki w Europie. Mam nadzieję że chociaż Lechia do nich dołączy bo smutne się to robi że co roku drużyna z Warszawy musi walczyć i nasz honor a później w razie niepowodzenia wiadro pomyj wylewa się tylko na nią.

0

Real dostanie połowe z transferu Hermoso tak?

2

@AnnaMarianna Jeśli zaprasza Cie do siebie to myślę, że bedzie miał gdzieś czy palisz czy nie, tu o coś innego chodzi xd

0

@BarcaInfo i cyk kolejne 20mln wpłynie na konto Realu

25

Moim zdaniem Oriol ma taki potencjał że powinien zostać wypożyczony do jakiegoś beniaminka w pierwszej lidze. Natomiast Puig włączony do pierwszego zespołu kosztem sprzedaży Rakiticia. Tacy zawodnicy nie mogą się marnować w 3 lidze

40

Śmieszne jest to, że wszystkie negatywne informacje dotyczące Neymara wypływają z Madryckiego Asa :D kogoś chyba coś boli

1



Pan Tomek ładnie to ujął jeśli chodzi o Griezmanna. Jest to mega niedoceniany za pracę jaką wykonuje bo suche liczby absolutnie nie odzwierdziedlają jego gry.
Zgadzam się też z jego tezą: Griezmann przez najbliższy sezon-dwa będzie rzucany po różnych pozycjach na boisku, docelowo jednak będzie następcą Suareza, trenerzy mają czas by zrobić z niego 9 skrojoną na Barce.

2

Dembouz cały czas trzyma się blisko Griezmanna. Widać że Panowie mają świetny kontakt. Oby pomogło to im obu

1

@Bovciek nie ale ponoć jest Hiszpan i Francuz

69

@blaugrana1980 sądzisz że 19 latek spoza La Masii wziąłby "za mordę" Suareza czy Busquetsa? Powodzenia

1

@myscooter a to przepraszam, już poprawiłem

3

Nie martwi mnie De Ligt - to nie był stoper na już na pierwszy skład, owszem, jak na 19 lat gra bardzo dobrze ale popełnia jeszcze głupie babole - jak za 2-3 lata nie będzie Pique to pewnie i tak powalczymy o niego, a w tym czasie Todibo może udowodnić swoją wartość.
Jak dla mnie to Firpo i Neymar - za Coutinho, Rakiticia i można zamykać okienko. Sprzedać Rafe, Malcoma i Semedo a wyjdziemy w tym okienku na delikatny minus co daje pole do popisu dla nowego zarządu (i oby trenera) w przyszłych latach

2

@Chwytliwy Napoli jest silniejsze bo kupili jednego Manolasa który ostatnio forma nie grzeszy? Inter pozbywa się jedynego zawodnika który w ostatnich 5 latach potrafil zapewnić im jakieś bramki i ściąga w jego miejsce Dzeko (wątpię w transfer Lukaku, United nie ma zastępstwa). Dodatkowo prawdopodobnie wzmocni on Juventus. Roma jest obecnie w takim dołku że wyjście z niego zajmie im kilka lat ( nie chodzi mi tu jedynie o aspekt sportowy). Milan już od 3-4 lat ma walczyć o top 4 także tego... Na tą chwilę Sevilla czy Valencia robią lepsze transfery niż takie Napoli więc o czym ty mówisz

3

Trochę to smutne że Juve robi takie transfery a Napoli musi wybierać czy kupić Jamesa za 40 mln czy napastnika, Inter musi sprzedać swojego najlepszego ofensywnego zawodnika żeby w ogóle myśleć o jakiś transferach, a Milan i Roma toną coraz mocniej. Z sezonu na sezon roznica między Juve a resztą tylko rośnie i to przykre bo w tej chwili Serie A jest tak samo atrakcyjna jak liga francuska. Pierwsza dwójkę można obstawiać przed sezonem, teraz wydaje się że Inter z Conte będzie drużyną nr 3. Pozostaje temat 4 miejsca

0

@jeonek a moim zdaniem najlepszą opcją na wykorzystanie potencjału Leo jest przesunięcię go na 10, ustawienie za plecami gości od wyprowadzenia piłki i czarnej roboty (Busi/Ivan, De Jong/Arthur) obok Neymara/Dembele i pracusia Griezmanna/Dembele i przed nim Suareza który mimo różnej formy w pressingu nie odpuszcza. Leo w centralnej części boiska daje dużo więcej opcji w rozegraniu niż przywiązany do skrzydła

0

@Chwytliwy odpowiednie miejsce dla niego, pod okiem Julena ten zawodnik wreszcie moze sie rozwinąć na swoj poziom

0

Spokojnie nie łykajcie wszystkich plotek z takich źródeł jak As, Marca czy Sport. Ten zarząd może nie potrafi sprzedawać "szrotu" ale nie można im zarzucić złego zarządzania klasowymi zawodnikami. Jestem pewny że nie włącza Dembele w ten transfer. Będzie Coutinho plus gotówka/Semedo/Rakitic i na tym się skończy, albo Neymar zostanie w PSG.

4

@Katalończyk 99 zobaczcie jak otwieram penisem/językiem/piersią/bąkiem/okiem/lewym sutkiem/psim ogonem butelkę z niedokrecona nakrętka

1

@BlAugrAnAPolAnd moim zdaniem jedyne wyjście by wszystkich pomieścić to 4-2-3-1

0

@szkutnik91 dziwna akcja, raczej wątpię by klub był zadowolony z takiego trolla, dementi nie było. Więc albo gość poleci za niekompetencje albo to celowy element strategii

1

Ciekawi mnie jak rozwiąże się sprawa z prawą obrona. W chwili obecnej jest Roberto, Semedo, Wague i teoretycznie Emerson. Roberto zostanie na 100% więc albo Semedo opuści klub i jeden z młodych zostanie wypożyczony albo Portugalczyk zostanie a dwaj ostatni wymienieni panowie pójdą na wypożyczenie

1

I to na tyle? szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?