messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Arthur i Suarez wrócili, Leo niech dalej ładuje baterie na nowy sezon, on nie musi nikomu niczego udowadniać, ale ja się pytam: gdzie do cholery jest Coutinho? Gość który najbardziej zawiódł w poprzednim sezonie siedzi sobie na plaży zamiast walczyć o swoje
4
Wincyj prawych obrońców, wincyj
0
@takisobiektos przeczytaj to, co napisałeś i napisz jeszcze raz tylko po polsku
2
@Ogrodnik też uwazam, że PSG woli włączyć Bale do transakcji a nie Cou. A nie, czekaj, przecież golfiste chcieli tylko w Chinach?
Floro ma zacne relacje z PSG, tak dobre, że jedynym ich transferem między nimi był niewypał Jese, a do tego Perez cały czas chce im podkupić Kyliana, z całą pewnością szejk za to go szanuje. Jest tak poinformowany jak Romero w sprawach Barcy. Pisze to co chce jego przełożony bo zwiększyć rozgłos.
5
@Michu30 to nie wiesz? Na notatniku tak piszą w komentarzach po przeczytaniu jednej plotki więc info 100% potwierdzone
0
@cudak321 skoro uważasz że VVD w tej formie łapie się do takiej jedenastki to ja nie mam pytań. Tutaj porównanie jego sezonu z Vidiciem gdzie holender nawet nie ma podejścia
https://www.google.com/search?q=nemanja+vidic+najlepszy+sezon&client=ms-android-xiaomi-rev2&prmd=niv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwirlvn8weLjAhUx_CoKHYckC4sQ_AUoAnoECA0QAg&biw=360&bih=560#imgrc=52QN_IyQT20oZM
1
@KrzysiekM Iker - Alves Maldini Vidic Carlos - Xavi Pirlo Iniesta - Messi CR7 Ronaldinho
0
@Gosciuu przeczytaj edit. Jestem ciekaw waszych min jak Legia awansuje do fazy pucharowej, przecież La Rambla eksploduje z bólu pewnej części ciała
0
@olej3012 ale Legia tych wodorostów na łbie ma mniej niż cała reszta bo gra dalej
0
@Gosciuu oglądałeś ten mecz? O nawet wyniku nie znasz
Edit: to miało być do użytkownika Takisobiektos
0
@FcBforever221 nikt nie pamięta o wyniku, liczą się fakty czyli Legia w kolejnej rundzie a Lechia przed TV w Gdyni
0
@Gosciuu skoro nie potrafi zdominować trzeciej drużyny w lidze polskiej to niby nie?
0
@Striker brawo Striker że cytujesz moje posty, dzięki Tobie wiem, że nie tylko ja doceniam to co robi Legia. Piona kolego!
0
@olej3012 psy szczekają karawana jedzie dalej. Lechia dostała jakaś śmieszną drużynę z Danii a Piast z Łotwy i wychodzi na to samo. Takie są fakty. Jedynie drużyna ze stolicy walczy jak równy z równym z najlepszymi drużynami na świcie jak Real Madryt
3
No to jak co roku. Pozostaje nam liczyć na Legię. Tak gardzona drużyna a mimo wszystko jako jedyna daje nadzieję.
Piast - ee, nie da się wypaść gorzej w LM niż Legia. No i cyk, odpada w pierwszym dwumeczu z LM i pierwszym dwumeczu w LE.
Cracovia - pierwszy dwumecz w LE i do domu
Lechia - odpada w drugim dwumeczu.
Legiunia kochana - dalej gra, świetne wyniki w Europie najlepszej polskiej drużyny w historii. Jak co roku odpada ostatnia/awansuje do LM i tak czy inaczej, zdobywa najwięcej pkt do rankingu UEFA dla polskich klubów w przeciwieństwie do tych patałachów bo inaczej ich nazwać nie można
2
Dobrze że jest Legia, jedyna drużyną która jak zresztą co roku będzie bronić honoru polskich drużyn w Europie. Do boju Leeeegiioooooo ooo!
0
Udało wam się kiedyś przypadkiem spotkać jakiegoś piłkarza? Ja spotkałem Maćka Iwańskiego, Kuchego i Tomasza Kielbowicza. Pierwszych dwóch w złotych tarasach w Adidasie, a Tomka niestety w kolejce u lekarza
1
@dzagos Jasper - 35
Gomes - 25
Paco - 21
Denis - 12.9
To już daje ponad 90mln, a jeszcze Cardona, Cucurella, Palencia i właśnie Malcom. Też z Emersonem według Transfermarkt w poprzednim oknie my zapłaciliśmy 12mln a teraz Betiś nam zapłacił 6, ale to tak dziwny transfer, że trzeba się dokładnie wczytać w artykuły by go zrozumieć
0
@MichalZZZ Wague moim zdaniem i oczywiście Puig
0
@Jordi10 Nie widziałem nic nadzwyczajnego, wystawiony na prawej pomocy w 4-4-2 miał hektary wolnej przestrzeni a i tak potrafił zepsuć akcje niecelnym podaniem, co z tego że oddał 3 strzały jak ani jeden nie był groźny? Jedyne w czym imponuje to prowadzenie piłki
0
@jacob345 myślę, że dopiero za rok
0
Nie widzę w nim potencjału na poziom np. Pedro, ale uzupełnienie kadry jak najbardziej jest w jego zasięgu. Nie wydaje mi się by dawał mniej niż taki Malcom a więcej niż kilka-kilkanascie spotkań w sezonie i tak nie zagra.
0
@ViscaBarca123 dokładnie. Gość nie prezentował się na tyle dobrze żeby go trzymać na 10 męczy jakie rozegra w sezonie. W tych meczach w których grałby Malcom mogą zagrać zawodnicy Barcelony B bo wcale mniej na to nie zasługują
1
@BOSSS85 212 carolina herrera, Armani Black Code i Hugo Boss Bottled (chociaż te są dość słodkie)
0
Aż z ciekawości obejrzałem sobie cały mecz Realu skupiając się na nowych nabytkach:
Rodrygo - gość potrafi dobrze podać, wyjść na pozycję, ma niezłe przyjęcie piłki, brak mu jednak tego czegoś w grze 1v1 którą miał Neymar. To inny typ zawodnika, moim zdaniem może być bardzo dobry, jednak jeszcze masa pracy przed nim, wiele było zawodników jak on.
Vini - standardowo głową nie nadąża nad nogami, potrafi minąć zawodnika, ale tylko jeśli zostawi mu się hektar wolnej przestrzeni by mógł się rozpędzić, gdy trzeba pograć piłką lub podryblować na małej przestrzeni robią się problemy.
Kubo - baardzo fajnie prowadzi piłkę, blisko nogi, podejmuje też dobre decyzje, jednak gorzej z wykonaniem, strzały do poprawy, słabszej nogi nie posiada, podania szczególnie górą zdecydowanie odstają jakością, szybkość również, ale za to fajnie się ustawia, pod koniec meczu Tottenham w ogóle odpuścił krycie tego zawodnika a Japończyk potrafił to wykorzystać uczestnicząc aktywnie w grze.
Gry Edena nie oceniam bo to zbyt dobry zawodnik by oceniać go na podstawie meczu towarzyskiego.
3
Guardiola sprzedał Deco żaby w większym stopniu postawić na Inieste. Gdyby tylko Ernesto miał tyle jaj i postąpił tak z Ivanem lub Sergio którzy od dobrych 3 lat nie dają tej jakości co kiedyś... Puig mimo innych zadań na boisku zyskałby dużo minut
1
@kkbarca nowe produkcje PESa w ogóle mi nie podchodzą, podchodziłem do prawie każdego dema i ostatnio do dwóch pełnych wersji - pograłem kilka dni i poszedł na sprzedaż. FIFA bawi mnie do marca/kwietnia - online uzależnia, szczególnie Ultimate Team.
1
@patrykzmc2000 ponoć akurat w trybie kariery FIFA zmienić ma się najwięcej, do tego ma dojść tryb FIFA Street zarówno online jak i w trybie kariery. Dla mnie wybór jest prosty. Trzeci raz PESa nie kupię.
2
@patrykzmc2000 niestety PES skończył się na 06. FIFA rozgrywkami online o jakich PES może pomarzyć niestety zapewniła sobie monopol na rynku. Robiłem dwa podejścia do PESa - rok i dwa temu. Niestety nie wciąga nawet w połowie tak jak Ultimate Team od EA
1
@inFamous ozark kozak, polecam. Sam podchodziłem do niego na chłodno ale po paru odcinkach zmieniłem zdanie, serial świetny