0

@JaSzymon to jest oficjalny kanał? Jeśli tak to zrobili to zdecydowanie za późno i nie robi to żadnego wrażenia. Obecnie są prywatne kanały które udostępniają takie kompilacje. To nic nadzwyczajnego, wręcz są kilka lat wstecz za La Liga. Dodali to w kilka godzin? Proszę Cię... To było gotowe kilka tygodni temu

1

@bartekmess neurophate był kiedyś.. no i Romero

0

@JaSzymon daj link bo tego nie widzę

0

@Grubson06 OJO. To już dobre źródło

0

@BigShaq piękny to jest Fekir, Lo Celso i Canales z Williamem Carvalho bo to pomoc pierwsza klasa

1

@Chwytliwy nikt nie mówi, że walczy. Wręcz przeciwnie, sam jestem zalogowany na chyba wszystkich fanpage'ach klubów z topki bo są czasem artykuły na które chce się wypowiedzieć. Jednak średnio dodaje tam komentarz raz na 3-4 tygodnie. Tymczasem mam znajomych którzy są tu zalogowani mimo że są kibicami Liverpoolu/Realu/Juve i są tu aktywni codziennie (pozdro dla was :D). To o czymś świadczy

0

@Chwytliwy nie chodzi mi o ilość i jakość artykułów. Bardziej i liczbę komentarzy, przejrzystość strony, no i to co dana strona ma do zaoferowania. Zwykły Shoutbox miała już strona Interu. Fcbarca poszła o krok dalej i stworzyła z tego swego rodzaju społeczność pod flagą La Rambli.

0

@PeteR10 mi nawet nie pokazuje :D były to dawne czasy których sam nie potrafię określić dokładnie bo mimo, że założyłem tu konto to długo się nie udzielałem, myślę że gdzieś ok 2008 rok.

0

@Colon Arthur. Zaraz za nim Tommy. Moim zdaniem to dwie najlepiej zagrane rolę wśród Netflixowych seriali

170

To trochę smutne, że obecnie nie ma serwisu sportowego jakiegoś klubu który mógłby chociaż w 50% równać się z tym potworem o nazwie fcbarca.com
Jeszcze kilka lat temu na natatniuku panowało przekonanie, że to najlepszy serwis na świecie bo jest prosty i przejrzysty. Teraz uświadomili sobie, że od kilkunastu lat serwis na którym są zalogowani stoi w miejscu. Obecnie fcbarca z La Ramblą na czele na monopol na najwyższej półce wśród portali poświęconych drużynom piłkarskim. Reszta jest daleko w tyle i takie strony jak RM, Arsenalu, United czy Bayernu wykręcają o połowę mniejsza liczbę komentarzy nie wspominając o La Rambli, bo uwzględniając tą część można byłoby zsumować pozostałe serwisy a i tak bylibyśmy na piedestale. Ogromy szacunek Panowie, jestem tu bardzo długo, a co roku potraficie mnie czymś zaskoczyć

1

@Janiama nie od dziś wiadomo, że akurat jeśli chodzi o lekarzy to mamy najlepszych specjalistów na świecie, zawodnicy innych klubów przyjeżdżają na leczenie do naszych lekarzy. Wierzę, że zrobią mu badania od a do z przed ewentualnym transferem i mimo, że istnieje pewne ryzyko i trzeba zawodnikowi tej klasy dać margines ryzyka to pewnej granicy nie przekroczymy i jeśli jego kostka będzie w stanie bardzo słabym to jednak tego ryzyka nie podejmiemy. Jeśli będzie w normie, nawet ledwo się na tą normę łapał, to nawet bym się nie zastanawiał bo to wciąż top3 na świecie

0

Swoją drogą Juve jest jedynie 15mln pod kreską tego okienka a zaraz dostaną 30mln z wymiany Cancelo na Danilo, Mówi się ze Arsenal jest w zaawansowanych negocjacjach by wypożyczyć Ruganiego z przymusem wykupu za 40mln i teraz ten Dybala. Może faktycznie chcą przybić Neymara?

2

#inCommandoWeTrust

2

@Encore kilka postów niżej draxidox napisał, że jest ten dostanie 100 zielonych herbów to usuwa konto

1

Fajnie że Spurs skupiają się na Dybali i Cou. To może oznaczać że w Betisie zostanie LO Celso. Pomoc Fekir, LO Celso, Canales, William Carvalho.. nie wiem jak Rubi to ustawi, ale na papierze to top4 pomoc w lidze, z aspiracja na top10 na świecie

0

@normasubiektywna już widzę jak Valverde stawia na Pereza i Collado :DDD z całą pewnością tak będzie patrząc ile grał taki Malcom który dawał więcej i był 10x bardziej doświadczony niż ta dwójka razem wzięta

0

Po transferze Malcoma i teraz Cou nie widzę innej opcji jak transfer Neymara. O nikim innym do ataku się nie mówi a przy założeniu że będziemy grać 3 napastników to postawienie wszystkiego na dwóch 32 latkow gdzie jeden ma problemy z kolanem i ostatnio ciągle połamanego młokosa to zbyt durne nawet jak na ten zarząd. Gdyby przyszło nam grać 4-2-3-1 to wszyscy musieliby być na boisku, nawet przy 4-3-3 posiadanie jedynie 4 zawodników na 3 pozycje jest zbyt ryzykowne szczególnie biorąc pod uwagę ostatni stan zdrowia Dembele i Suareza

0

@Ghandi Lenglet, Umtiti

4

Jeszcze pół roku temu uważałem że transfery De Jonga, De Ligta i Filipe Luisa wystarczą by zamknąć kadrę na następny sezon. Teraz widząc potencjał Todibo, ściągniętego za śmieszne pieniądze Firpo, De Jonga, Griezmanna i możliwy transfer Neymara jestem w szoku jaką robotę zarząd zrobił na rynku transferowym. A to wszystko przy obecnie -100 mln w bilansie i wciąż możliwym odejściu Rafy.

0

Wracając do Yerby
Chce sobie sprawić lepszy zestaw, posiadam podstawowy.
Matero chciałem Palo Santo, wydaje się ponoć spoko a i cena dobra.
Jaką bombille polecacie? Chodzi mi głównie o to z czego jest wykonana, mam zwykłą ze stali nierdzewnej, ale chciałem coś, co jest bardziej rekomendowane do kontaktu z żywnością. Alpaka będzie się nadawać?

0

Ciekawi mnie strasznie przyszłość Neymara. Nie chodzi o to, że jakoś napalam się na ten transfer, ale nie pamiętam by piłkarz tej klasy, który mimo wszystko wydaje się być na liście transferowej nie mógł sobie znaleźć klubu, który byłby w stanie dopiąć jego transfer.

11

Flamengo szykuje niezłą pakę. Diego Alves (kiedyś Valencia), Filipe Luis (Atletico), Diego (Atletico), Rafinha (Bayern), Gerson (Roma), Gabigol (Inter) to już zawodnicy w Europie ograni chociaż nie wszyscy wykorzystali swój potencjał, do tego Vitinho, Everton Ribeiro, De Arrascaeta i ten młodziutki Rainier. Do tego bardzo możliwe że dołączy Mario Balotelli.

2

@daniel32778 z tego co kojarzę to Lukaku cały czas w Anderlechcie miał długie włosy i dredy.

5

Dembele to taki typ piłkarza że on przez cały mecz może psuć podania na 5m tylko po to by zdobyć bramkę jak z Sevilla czy Spurs. Oby włączył regularność, to moim zdaniem decydujący sezon, albo udowodni swoją jakość albo odejdzie za jakieś 80mln

2

Puig bardzo dobrze to fakt. Ale to jak gra dziś Frenkie to najwyższy poziom szanowania piłki jaki widziałem

5

Fajnie się ogląda Puiga i Frenkiego w jednym składzie. Aż się przypominaja pierwsze sezony Pepa gdzie Busi był takim Puigiem wchodzącym już z dużą jakością a Iniesta Frenkim - zawodnikiem już znanym ale mającym coś do udowodnienia. Tylko ten Xavi się nie zgadza coś..

0

Smutne co się stało z Arsenalem. Siłę ognia w ataku mają po transferze Pepe ogromna, ale Vieira jak widzi tą pomoc i obronę to nie jest zbyt dumny. Oby kanonierzy w tym sezonie zajęli przynajmniej 4 miejsce i w przyszłym okienku wzmocnili te dwie pozycje, będę im mocno kibicował

0

@nadachu Spokojnie, jest jeszcze Legia. Ostatnia na placu boju, ale ona zawsze walczy do końca, jak co roku. Tak jak na ekipę ze stolicy wypada, nie to co reszta, piłkarsko słabsza część Polski.

0

@Qlewer Moim zdaniem zwykły brak ambicji, skoro Arthur, który nie może być pewny miejsca w składzie wraca wcześniej do treningów, a najdroższy zawodnik w historii klubu, który zapowiada się na wielką wpadkę transferową nie.

0

@Kubix93 Owszem. Jak starałem się o awans kilka lat temu to pracowałem również w dni wolne, czasem trzeba coś dać od siebie jeśli zależy Ci na dobrej opinii w danej firmie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?