2

@Cojarobietu a po co ma trenować skoro jest aż za dużo pomocników?
Ivan, De Jong, Busi, Arthur, Vidal, Alenia, Rafa i wszyscy zdrowi

0

@DaPi Uwielbiam włoską, indyjską, meksykańską i katalońską (te kiełbaski chorizo z jajkiem sadzonym i fasolką w sosie rybnym, Paella z owocami morza i Tapas.. )

7

@chudym świetny zadaniowiec, ale nie na pierwszy skład. O miejsce w pomocy po ewentualnym odejściu Ivana powinien walczyć Busi, De Jong, Arthur, Alenia i Sergi Roberto a Vidal powinien grać zawsze z ławki. Wtedy daje najwięcej

0

Waszym zdaniem jeśli Laporta zostałby znów prezydentem klubu, to Guardiola wróci czy nie ma to najmniejszego znaczenia?

0

@Piorun takie zakłady zawsze są na obecne okienko transferowe :)

3

Przeglądam sobie z ciekawości kursy u buka na transfer Neymara:
PSG 1,57
Real 2.85
Barca 6
Juve 26
Liverpool 29
United 29
City 29

Tylko jakim cudem skoro okienko w Anglii jest już zamknięte :D?

oddschecker.com

33

Trzeba przyznać, że Antek potrafi świetnie się sprzedać publiczności, w połączeniu z jego zaangażowaniem i klasą sportową będzie w przyszłości jednym z bardziej lubianym z zawodników na Camp Nou. Zupełnie inny charakter niż Coutinho.

0

@Pawelec7 Ten klub to mem. Tylko kibice niech zostaną, reszte zaorać

0

@Bobo25 to co przerobiłem w szkole możesz pominąć, tak jak niepotrzebne uszczypliwości

0

Zamierzam nadrobić zaległości z literaturą, jako, że od kilku lat nic nie czytałem z braku chęci i czasu. Co La Rambla poleca na początek? Jestem otwarty na wszystkie gatunki i tytuły, przerobiłem tylko całego Wiedźmina.

1

@Chwytliwy z nim zawsze tak jest. Raz już złapał genialną formę i kontuzja po wejściu Naingollana, potem znowu wrócił do przyzwoitej formy i znów wypadł. Następnie wypożyczenie do Interu gdzie grał genialnie, wrócił do Barcy i kontuzja na 3/4 sezonu. To taki piłkarz, że gdyby nie kontuzje byłby top10 pomocników na świecie, niestety jest jak jest. Obawiam się, że znów wypadnie, oby już nie w Barcy

0

@liberoFCB tylko że za rok kończy mu się kontrakt. 15mln plus jego pensa brutto to ok 25 mln dla klubu w czasach gdy budżet jest napięty jak plandeka na żuku

1

Sprawdźcie sobie cheatmape Rafy na sofascore. Najwięcej spędził przy chorągiewce xd

1

Perez fajny mecz rozgrywa. Facet ma 21 lat i raczej pewnego poziomu już nie przeskoczy ale może być naszym "nowym Tello". Facet robi dużo hałasu, mam nadzieję że w drugiej połowie utrzyma tempo a na ostatni kwadrans Ansu za niego/Rafe

3

Vidal/Ivan/Arthur za tego sabotażysta w przerwie i cofnąć De Jonga.

To Busquets a nie Iniesta powinien być teraz na emeryturze w Japonii

0

@Grzesior667 to jeszcze najlepszy przyjaciel człowieka czy już druga zabawka milionerów?

0

@zodiak_10 zaha fajny grajek, do PSG by moim zdaniem pasował, ale 100 mln to przegięcie. Gdzieś w okolicach 70-75mln to jeszcze rozumiem

0

Jak gra Denis? Ogląda ktoś?

1

@Chwytliwy Alessio świetny obrońca, tak jak Skriniar mocno niedoceniany bo mało kto daje ich nawet do Top20 na świecie, a od dwóch lat są w genialnej formie.

1

@AmigoBlancos niestety, a najgorsze jest to, że jak byłem w Barcelonie to tych gazet bardzo dużo się sprzedaje i ludzie czytają te brednie przy kawie/winie.

edit: chodzi mi oczywiście o Mundo i Sport ale to ten sam poziom co Marca/As

0

@Darshan1010 zobaczymy, to tylko twoje gdybanie. Na dzień dzisiejszy fakty są takie, że Braga gra bardzo dobrze

7

Dynamo Bjelicy i SC Braga Sa Pinto pokazują, że ostatnio w polskiej piłce klubowej to nie trenerzy byli problemem. No ale jak burdel nie przynosi pieniędzy, to nie zwalnia się burdelmamy..

1

@Janiama Vieira tak mało głosów :O

0

@Jacu327 żołnierz

0

@sokot a wiesz, że to będzie 5 zawodników na 3 pozycje gdzie dwóch ma 32 lata i dwóch jest często kontuzjowanych a do rozegrania ponad 50 spotkań w sezonie?

0

@PieN lepiej wziąć kogoś kto jest do wyjęcia i nie ma takich kontuzji. Do głowy przychodzi mi tylko Sane, a nie czekaj...

0

@Chwytliwy Andre Gomes

0

@Norkusik nie po to Reus odżył na 10 żeby znów cofać się o kilkanaście miesięcy i kazać męczyć mu się na lewym skrzydle. BvB będzie grało na 1 napastnika, Reus na 10, Sancho i Hazard na skrzydłach i Witsel z Weiglem/Brandtem w środku

0

@ViscaBarca123 Daj spokój, za niego pęknie jakies 150mln w lato. Anglik więc każdy angielski klub będzie się o niego bił

0

@FCMichalo Suarez połamany tak jak Dembele na 5 tygodni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?